Back to Question Center
0

راه های آسان برای جلوگیری از ویروس ها و جاسوس افزارها - ؛ مشاوره Semalt

1 answers:

خطر ابتلا به عفونت و یا حمله سایبری همچنان به عنوان روز عبور می کند. هکرها ابزارهای خود را روزآمد می کنند و بسیاری از تهدیدهای دیگر خود را به عنوان روز گذراندند. این مشکل برای افرادی که وبسایتهای تجارت الکترونیک را اداره می کنند نسبت به سایر کاربران بدتر می شود. هکرها همه گوشه های کشور را به خطر می اندازند. در موارد دیگر، افراد می توانند نمونه هایی از سرقت هویت مانند تقلب در کارت اعتباری را تجربه کنند.

آرتم Abgarian، متخصص برجسته از Semalt ، به برخی از راه هایی برای جلوگیری از نرم افزارهای جاسوسی و ویروس ها کمک می کند:

نصب یک نرم افزار آنتی ویروس با کیفیت

نرم افزار آنتی ویروس ارائه می دهد برخی از روش های سنتی نگه داشتن از ویروس ها - oculos clubmaster masculino. این برنامه ها می توانند کل سیستم را اسکن کرده و همچنین سایر اسکن های هدفمند را اسکن کنند. علاوه بر این، برنامه های جاسوسی همچنین به کامپیوتر ها کمک می کند از نصب برخی از نرم افزار های مضر جلوگیری کنند. همچنین لازم به نگه داشتن آنتی ویروس به روز است. شما می توانید تعاریف ویروس و موتور را به روز کنید تا نرم افزار قادر به مبارزه با برخی از تروجان ها و تروجان های رایج باشد.

انجام اسکن روزانه

مهم است که سیستم خود را یک بار در حالی که اسکن شده است. برخی از انواع ویروس ها می توانند از منابع مختلف به سیستم شما وارد شوند..به عنوان مثال، برخی از ویروس ها می توانند موارد جدیدی ایجاد کنند که ممکن است تحت قرنطینه نرم افزار آنتی ویروس شما نباشد. انجام اسکن روزانه می تواند کامپیوتر را قادر به حذف برخی از ویروس های جدید و یا پایدار. بعضی از تروجان ها پس از تعدیل تعداد قابل قبولی از اسکن ها می توانند برای آنتی ویروس قابل رویت باشند. شما می توانید با انجام اسکن های منظم روزانه از شر این ویروس ها خلاص شوید و خیلی بیشتر

نادیده گرفتن ایمیل های اسپم

خوب است که کلیک کنید هر لینک است که از یک ایمیل اسپم می آید. این پیوندها ممکن است به یک URL یا دامنه بالقوه مضر اشاره کنند. علاوه بر این، برخی از این پیوندها می توانند از تروجان ها و تروجان ها باشند که می تواند یک هکر به دسترسی به روش های مختلف دسترسی به اطلاعات شخصی دست یابد. با کلیک بر روی لینک های هرزنامه همچنین می توانید یک هکر را تأیید کنید که آدرس ایمیل قانونی است. فایل های موجود در یک ایمیل اسپم می توانند شامل تروجان هایی باشند که تمام مراحل را آسیب پذیر می کنند.

پیش نمایش تصاویر را در Outlook غیرفعال کنید

برخی از هک ها ممکن است شامل اجرای کد جاسوسی بر روی تصاویر موجود در ایمیل شما باشد. برخی از این تصاویر می تواند برای اجرای ویروس امکان پذیر باشد. مایکروسافت چشم انداز تغییری را برای اصلاح این مشکل بوسیله غیرفعال کردن پیش نمایش ها به عنوان یک تنظیم پیش فرض انجام داد. برای حفظ ایمنی، می توانید بازدید کنندگان خود را در مورد احتمال این هک حساس کنید و روش های جدید دسترسی به ایمیل ها را بدست آورید. بعضی از افراد می توانند با تنظیمات پیش فرض Outlook مورد استفاده قرار گیرند. اطمینان حاصل کنید که پیش نمایش تصاویر یک تنظیم پیش فرض نیست

نتیجه گیری

حصول اطمینان از صحت امنیت سایبری مهم است. در بسیاری از موارد، افراد ممکن است بدانند که چگونه و چه اقدامات می تواند وب سایت خود را برای همه افراد امن سازد. امنیت یک وب سایت و همچنین بازدید کننده از صلاحیت حفاظت از نرم افزارهای ضد جاسوسی متکی است. شما می توانید وب سایت خود را تضمین کرده و بازدید کنندگان خود را در مورد ترفندهای مهم حساسیت کنید تا به آنها کمک کنید.

November 28, 2017