Back to Question Center
0

وای بر شما اگر هنوز هم نمی دانید چگونه با ویروس ایمیل کار کنید! - ؛ نکات ایمنی Semalt

1 answers:

هر کسی که یک آدرس ایمیل دارد، خطر ابتلا به عفونت ویروس را در معرض قرار می دهد، اما رعایت ایمنی اولیه اینترنت می تواند تا حد زیادی به کاهش این قرار گرفتن کمک کند. با توجه به افزایش موارد حادثه سایبری، مهم است که در مورد امنیت اینترنت مراقب باشید. پنجره پنجره ای از فرصت برای مجرمان سایبری نیست. گسترش ویروس ها از طریق ایمیل ممکن است در میان روش های اغلب استفاده شده امروز نباشد، اما هنوز امکان وجود دارد که از آن برای حمله استفاده شود.

با توجه به Frank Abagnale Semalt مدیر موفق مشتری، بسیار مهم است که بدانیم چگونه به طور روزانه اقدام به جلوگیری از هر گونه ویروس که ممکن است از طریق ایمیل گسترش یابد - corso fotografia online reflex canon.

راه های اجتناب از عفونت ویروس از طریق ایمیل

1. در مورد اینکه چگونه ویروس ها تحویل می شوند

اینترنت همچنان رشد می کند و صنعت ویروس و بدافزار نیز چنین است. اغلب، مجرمان سایبری از روش هایی استفاده می کنند که اخیرا یا کسانی هستند که مدت ها فراموش شده اند که قربانیان را با غافلگیر شدن به دست آورند. برای جلوگیری از غفلت، به سادگی روش های تحویل فعلی را بدانید تا بدانید چگونه از آنها اجتناب کنید

2. ایمیل خود را به هیچ وب سایت ارسال نکنید

بسیاری از سایت های مخرب تلاش می کنند تا مردم را به ویروس ها و سایر جرایم اینترنتی سوق دهند. برای به حداکثر رساندن شانس خود و دستگاه خود را به عفونت ویروس، از دادن آدرس ایمیل خود در سایت هایی که نمی دانید، خودداری کنید. و اگر شما باید آدرس ایمیل را بیابید، مطمئن شوید که وب سایت رمزگذاری شده است

3. حفاظت از ویروس کامپیوتر خود را به روز نگه دارید

همیشه اطمینان حاصل کنید که ضد ویروس شما به روز می شود. شما می توانید نرم افزار را برای به روز رسانی خودکار تنظیم کنید تا روزی که آنتی ویروس از بین رفته است (که به معنی قرار گرفتن بیشتر در معرض ویروس ها است) وجود ندارد.

4. استفاده از یک مرورگر امن

هنگامی که این ویژگی روشن است، می توانید یک نگاه اجمالی از محتوای حتی بدون باز کردن ایمیل دریافت کنید. بنابراین شما می توانید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات موجود در ایمیل قبل از باز کردن ایمیل ایمن است. خدمات ایمیل مانند چشم انداز این ویژگی را فراهم می کند.

6. رعایت نکات ایمیل های مشکوک

ایمیل های مشکوک، آن دسته از ایمیل هایی هستند که از منابع ناشناخته، ایمیل های جعلی (کسانی که درخواست اطلاعات شخصی می کنند) یا کسانی که دارای لینک یا مشکوک مشکوک هستند.

برای ایمیل از منابع ناشناخته:
  • هرگز پیوست ها را باز نکنید و یا هر پیوند موجود در ایمیل را کلیک کنید
  • NEVER دانلود هر پیوست
  • اگر قبلا یک پیوست را دانلود کرده اید، آنرا باز نکنید تا اینکه برای ویروس ها اسکن شده باشد.

برای یک ایمیل غلط، حتی آن را باز نکنید و یا آن را پاسخ ندهید. شما فقط وقت خود را هدر می دهید و شانس گرفتن کامپیوتر شما را با نرم افزارهای مخرب آلوده می سازید.

برخی از ایمیل ها حاوی اطلاعاتی هستند که کامپیوتر شما آلوده می شود. به آنها فورا اعتماد نکنید. قبل از ادامه دادن به ایمیل، وضعیت کامپیوتر خود را با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس خود بررسی کنید. این ایمیل ها معمولا در نظر گرفته می شوند تا شما را به یک پیوند یا یک پیوست به عنوان «راه حل» باز کنید، اما این یک تروجان به معنای واقعی است.

7 سابقه مرور و کوکی های خود را بطور مرتب پاک کنید

کوکی ها اطلاعات مرور خود را ذخیره می کنند به طوری که آسان و سریع برای بارگذاری مجدد صفحات وب معمولی استفاده می شود. با این حال، این بیت های کوچک اطلاعات می تواند توسط ذهن مخرب برای دسترسی به آدرس ایمیل شما استفاده می شود. پاک کردن آنها بهترین راه برای به حداقل رساندن خطر قرار دادن ایمیل شما به چنین مجرمان است.

در مورد امنیت اینترنت، همیشه بهترین استفاده از بهترین قضاوت شما در هنگام تسلیم هر گونه اطلاعات و یا هنگام دریافت یک ایمیل است. اگر چیزی است که باعث می شود شما در مورد یک ایمیل خاص شک و تردید دارید، بهتر است آن را باز نکنید و یا هنگام باز کردن آن احتیاط نکنید. به دنبال دستورالعمل های ایمنی اینترنت ممکن است راه مطمئن برای جلوگیری از دریافت ویروس از طریق ایمیل باشد، اما می تواند به طور قابل توجهی در معرض این ویروس ها قرار گیرد.

November 28, 2017