Back to Question Center
0

نحوه پیگیری کاربران واقعی بازدید از وب سایت شما - ؛ کارشناس Semalt

1 answers:

نظارت دقیق از ترافیک وب سایت تعامل قابل توجهی برای اطمینان از امنیت سیستم کامپیوتری و ارائه آمار واقعی است. بازدیدکنندگان برنامه کاربردی وب می توانند به بالاترین و کمترین مشکوک که قابل پیش بینی نیستند، افزایش یابد. این امر می تواند به دلیل رجیستر هرزنامه و روح در وب سایت مربوط به آلوده کردن سیستم کامپیوتری با نرم افزارهای مخرب، ویروس ها و تروجان ها باشد.

بخشی از نرم افزارهای مخرب و ویروس ها، هرزنامه ترافیک وب سایت اطلاعات آماری کاذب را در Google Analytics ثبت می کند و امید ناعادلانه به صاحب سایت را ثبت می کند. در پیشنهاد برای ایجاد اطلاعات صحیح در Google Analytics، دو راه برای حذف ترافیک از سرویس مانیتورینگ وب وجود دارد: Site24x7

در این مقاله، نیک چایکوفسکی Semalt مدیر ارشد موفقیتآمیز مشتری، راههای ساده ای برای فیلتر کردن مرحله ترافیک مشکوک به روش گام به گام ارائه می دهد:

اول از همه، ترافیک را با استفاده از نسخه مرورگر منحصر به فرد Site24x7 ایجاد شده در Google Analytics غیرفعال کنید - empresas google. این روش برای فیلتر کردن ترافیک از وب برنامه Site24x7 (Real Browser) با تنظیم یک کنسول فیلتر در Google Analytics استفاده می شود. فیلتر از نمایش در نمای Google Analytics پنهان است و بنابراین یک راه عالی برای از بین بردن ترافیک از خدمات ردیابی صفحات وب است که ممکن است مخرب، ویروس ها و آمار ترافیک کاذب را به سیستم آلوده کنند..

بر خلاف دیگر مرورگرهای وب، فایرفاکس یک نسخه منحصر به فرد از مانیتورینگ برنامه وب (Real Browser) با یک نسخه جزئی منحصر به فرد (نقطه) 247 دارد که توانایی پخش معاملات ضبط شده را دارد. در حالی که ردیابی بازدیدهای وب سایت با استفاده از Google Analytics، کنسول را می توان تنظیم کرد تا فعالیت های جزئی نسخه 247 را رد کند تا اطمینان حاصل شود که داده های صحیح در Google Analytics نمایش داده می شوند، در حالی که مسدود کردن تروجان و نرم افزارهای مخرب.

مراحل پیکربندی کنسول Google Analytics برای حذف Site24x7

  • وارد حساب Google Analytics شوید و به گزینه مدیریت بروید. در قسمت مدیریت، فیلترها را انتخاب کرده و سپس فیلترها را اضافه کنید.
  • در منو، ربات ترافیک Site24x7 را به عنوان نام فیلتر انتخاب کنید
  • در فیلد سفارشی تحت Filter Type حذف شود.
  • در فیلد فیلد، نسخه مرورگر را انتخاب کنید.
  • در نهایت، 24x7 را به عنوان الگوی فیلتر انتخاب کنید.

پس از ارائه جزئیات مورد نیاز، بر روی اعمال به همه نمایش ها کلیک کنید تا تغییرات را که فعالیت های هرزنامه را برطرف سازد، تروجان های بد افزار، ویروس ها و ترافیک ثبت شده مخرب را در Google ذخیره کنید. به غیر از Site24x7 با مسدود کردن دامنه بلوک یک گزینه است که نام های متعدد دامنه را تنظیم می کند تا نادیده گرفتن یا اجازه اجرای سایت 24x7 را بدهد. دامنه Bloc تضمین می کند که توانایی Site24x7 برای درخواست نظارت بر صفحات وب موفق نیست.

مراحل فعال سازی دامنه بلوک

  • گزینه Web Application تحت وب را در مرورگر واقعی دسترسی پیدا کنید.
  • مانیتور برنامه وب را پیکربندی کرده و از منوی عملیات Edit را انتخاب کنید.
  • به منوی ویرایش بروید و بلوک دامنه را انتخاب کنید و در Google Analytics به عنوان نام دامنه تغذیه کنید.
  • ارسال کنید تا تغییرات را ذخیره کنید به دنبال بحث در انجمن ها و یا مشورت برای هر گونه پرسش در مورد مسدود کردن ترافیک از برنامه های کاربردی وب سایت 24X7 برای حفظ امنیت از نرم افزارهای مخرب، ویروس ها، تروجان و ترافیک هرزنامه
November 28, 2017