Back to Question Center
0

نحوه مدیریت هرزنامه های زبان در Google Analytics - ؛ تمرین از Semalt

1 answers:

کارشناسان اینترنت معتقدند که نفوذ هرزنامه کلیدی و ارجاع برای کاربران Google Analytics در حال حاضر چیزی از گذشته است. تجزیه و تحلیل گوگل نشان می دهد URL ها و پیام های هرزنامه به عنوان قانونی زمانی که هکرها و یا کلاهبرداران ارسال داده های کاذب تصادفی به وب سایت های تصادفی و GA (Google Analytics) ردیابی کد

طبق نظر کارشناس ارشد از Semalt ، آرتم عبریار، این چالش را می توان به راحتی با استفاده از فیلتر حل و فصل کرد. با این حال، تکه تکه کردن اطلاعات به خودی خود مشکل ساز است

خبر بد برای کاربران اینترنت، صاحبان سایت ها و برنامه نویسان این است که هکرها اکنون از کلمات کلیدی آلی و اسپم ارجاع استفاده کرده اند. امروزه اسپم ها کاربران آنلاین با گزارش های زبان را هدف قرار می دهند. گردآورنده گردآوریشده در این نشست سه هفته پیش گزارش را منتشر کرد.

در زمینه گوگل آنالیز، ترافیک جعلی می تواند به عنوان بازدیدهای جعلی ارسال شده به یک ویژگی Google Analytics کاربر تعریف شود - registration for yahoo id. "ضربه" به تعامل کاربر با یک سایت اشاره دارد که در نتیجه ارسال اطلاعات به مالکیت Google Analytics است. به عنوان مثال، این می تواند "انتقال"، "نمایش صفحه نمایش"، "رویداد" یا "نمایش صفحه" باشد

یک اثر جعلی توسط یک ربات یا یک برنامه به جای تعامل با یک انسان تولید می شود. در حال حاضر می توان هر آمار گوگل آنالیز را جعل کرد. این به این معنی است که اسپم ها می توانند ترافیک مستقیم جعلی، ترافیک جعلی جعلی، ترافیک جعلی جعلی و دادههای جعلی را از رسانه های اجتماعی به دست آورند. هکرها می توانند صفحات نمایشی مجازی، حوادث، نام میزبان، درخواست URL، مورد معامله و کلمات کلیدی را جعل کنند. علاوه بر این، هکرها به Google Analytics ID نیاز دارند تا جادوی کثیف خود را انجام دهند. در عمل، آنها می توانند اطلاعات تجزیه و تحلیل را از هر مکان در سراسر جهان و بدون دسترسی به حساب Google Analytics بازنویسی کنند.

رفع اشکال زبانی در Google Analytics با راه اندازی یک فیلد نام میزبان

این مقاله به ویژه برای کاربران مفید است که Google Analytics در حال تجربه ارواح و اسپم ارجاع است. بنابراین، این بخش در مورد چگونگی به حداقل رساندن یا حذف اثرات منفی ترافیک جعلی در گزارشات Google Analytics بحث خواهد کرد.

بیشتر کاربران اینترنت این نوع اسپم را در Google Analytics خود دریافت کرده اند. بنابراین، چگونه کاربران آنلاین می توانند این اسپم را از بین ببرند؟ در این ارتباط، بخش توضیح می دهد که چگونه فیلتر میزبان برای فیلتر کردن بیشتر اسپم استفاده می شود. مراحل زیر را دنبال کنید:

1. صفحه مدیریت Google Analytics

در صفحه Google Analytics، روی دکمه در ستون سمت راست کلیک کنید و «فیلترها» را انتخاب کنید.

2. روی دکمه آبی «اضافه کردن فیلتر» کلیک کنید

یک فیلتر جدید باید برای این دیدگاه به عنوان بهترین روشهای Google Analytics تنظیم شود. این یک ترافیک وبسایت بدون فیلتر را حفظ می کند.

3. ایجاد نام میزبان فیلتر

در صفحه Google Analytics، "ایجاد فیلتر جدید" را در بالای سمت چپ انتخاب کنید و نام فیلد را در قسمت ارائه شده وارد کنید. در قسمت «Filter Type» «Predefined» را انتخاب کنید و سپس در چهار منوی کشویی «only only» را انتخاب کنید. «ترافیک نام میزبان» را برابر با آن قرار دهید و سپس URL وبسایت را وارد کنید. سرانجام، به عقب برگردید و نامهای میزبان را برای ترافیک وب سایت قانونی گزارش دهید. مطمئن شوید شامل تمام نام های میزبان مرتبط با ترافیک واقعی به سایت باشد.

4. فیلتر فیلتر سایت

فیلتر ساده باید از هرزنامه ارجاع فله ای که بر روی سایت قرار می گیرد، مراقبت کند.

November 28, 2017