Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt: جایگزینی برای داشتن اطلاعات دقیق در Google Analytics

1 answers:

دقت آمار، داده ها و گزارش های شما در Google Analytics بیشتر مربوط به ایده های کسب و کار و تخصص شماست. در بازاریابی محتوا، رباتها، خزنده ها و عنکبوتها بدون رضایت آنها بر روی داده های کاربر تاثیر می گذارند. Frank Abagnale، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که فیلترهای حذف شده بیشتر توسط صاحبان کسب و کار برای محدود کردن ترافیک داخلی و ترافیک از سایت های بازدید استفاده می شود - large navy blue hair flower.

هرزنامه ها از تروجان های اسپم، بدافزار و ویروس تروجان برای تولید ترافیک به سایت خود استفاده کرده اند. در اغلب موارد، اپورتونیست ها هویت خود را جعل می کنند تا سایت های بزرگ بازدید از سایت شما را مشاهده کنند. ابزار و تکنیک های مختلف برای کمک به بازاریابان محتوا و صاحبان کسب و کار از ترافیک جعلی و قانونی جدا شده اند. قبل از مسدود کردن ربات ها، توصیه می شود توجه داشته باشید که ربات ها خوب و بد هستند.

جنبه های مورد استفاده برای فیلتر کردن ربات ها و ترافیک داخلی

تعدادی از جنبه ها برای فیلتر کردن وب سایت های مخرب و ترافیک جعلی مورد استفاده قرار می گیرند. چنین جنبه هایی شامل نام های میزبان، ارائه دهندگان خدمات، محل و آدرس IP می باشد. برای مثال، یک بازاریاب میتواند از یک فیلتر با نام میزبان معتبر برای فیلتر کردن ارجاع روح و ترافیک استفاده کند..با استفاده از تکنیک های ثابت شده برای فیلتر کردن برنامه های مخرب، ویروس تروجان و ترافیک شبح برای آن حمایت می شود.

گوگل آنالیتیک اغلب اطلاعات و پرونده های ناپایدار ذخیره می کند. پس از درخواست برای یک گزارش خاص، Google Analytics اطلاعات خود را دوباره بازبینی می کند، قبل از ارسال گزارش به شما، از اسپم روح و ترافیک عبور می کند. گزارش های خاص با اضافه کردن بخش های پیشرفته یا اضافه کردن ابعاد اصلی بازیابی می شوند.

تاثیر داده های فیلتر شده در گزارش های شما

Google Analytics از الگوریتم نمونه برای فیلتر کردن و نمونه برداری داده های شما استفاده می کند. فیلتر کردن داده ها از طریق ایجاد سه نمایش انجام می شود که شامل نمای پیش فرض، تست و نمای اصلی است. بازاریابان با هدف فیلتر کردن ترافیک به طور کامل از سایت های خود توصیه می شود که از ارسال داده ها به Google Analytics جلوگیری شود.

مدیر گوگل گوگل به مشتریان کمک می کند تا قبل از فرستادن به Google Analytics، ترافیک خود را به ترافیک داخلی یا خارجی برسانند. در زیر یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه دسترسی به داده ها در Google Analytics است:

  • بازدید کنندگان و مشتریان از طریق صفحه خود
  • بارگیری برچسب گوگل تگ (GTM)
  • مدیر برچسب یک برچسب Google Analytics را اجرا می کند
  • نمایش صفحه شما به Google Analytics ارسال می شود
  • Google Analytics صفحه شما را باز می کند و صفحات شما را فیلتر می کند
  • نمایش صفحه در نمایه نمایه فهرست شده است

با این حال، روند به روز شده شامل تنها سه مرحله اول است. به گفته کارشناسان، استفاده از Google Tag Manager در مقایسه با Google Analytics دارای مزایا و مزایای فراوانی است. با توجه به فرصت های تجاری مانند بازاریابی، تبلیغات، نظرسنجی ها و تجارت، گوگل برچسب Manager به بازاریابان کمک می کند تا وظایف شایع را انجام دهند. اطلاعات دقیق خود را از ربات ها و ترافیک داخلی محافظت کنید و از بازده بزرگ در خط کسب و کار خود لذت ببرید. گوگل تگ مدیریت نقش مهمی در کمک به کاربران ترافیک ناخواسته، نرم افزارهای مخرب و تروجان تلاش های حساب ها و وب سایت خود را مسدود کرده است. مدیر از اطلاعات و متغیرها برای جلوگیری از ترافیک ناخواسته استفاده می کند.

November 28, 2017