Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt در مورد چگونگی حذف دامنه های متعدد و اسپم های ارجاع از آمار گوگل آنالیز شما

1 answers:

در جهان بازاریابی دیجیتال ، ترافیک داخلی، نرم افزارهای مخرب و اسپمرهای ارجاعی به سازمان های کوچک تبدیل شده است. بازرگانان تجارت آنلاین را تنها با هدف دستیابی به بازده بزرگ در بلندمدت اداره می کنند. با این حال، رویاهای خود را توسط ویروس تروجان، نرم افزارهای مخرب و ترافیک جعلی که توسط اسپم ها به سایت هایشان هدایت می شوند، بسته اند. ارائه آمار پر از ترافیک داخلی و جعلی می تواند چنین مزاحمت باشد.

نیک چایکوفسکی Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، می گوید که روش ها و تکنیک های مختلفی برای کمک به بازاریابان و صاحبان وب سایت ها برای مبارزه با هرزنامه های جیمیل گوگل آنالیز و فیلتر کردن آن ها مورد استفاده قرار گرفته است - hot water heater maintenance near me. به جز دامنه های متعدد از آمار و گزارش خود، یکی از وظایف ساده ای است که می تواند در سیستم عامل های آنلاین اجرا شود. با این حال، مراقبت و اجرای مناسب لازم است تا تکنیک ها برای وب سایت شما کار کنند .

استفاده از فیلترهای سفارشی برای حذف دامنه های متعدد از گزارش خود

تعدادی عبارات منظم توسط فیلترهای سفارشی پشتیبانی می شوند. هنگامی که آن را برای تطبیق دامنه های متعدد با استفاده از فیلترهای یکسان می آید، تعویض روش کار خود را از فیلتر های از پیش تعریف شده به فیلتر های سفارشی بهترین گزینه است. پیش از این، صاحبان وبسایت ها اظهار داشتند که چقدر سخت است که چندین دامنه را فیلتر کنیم که هر دقیقه یک بار در گزارش شما ظاهر می شود..

نحوه فیلتر کردن هرزنامه ها در آمار Google Analytics شما

  • نام فیلتر را اضافه کنید و نام آن را به طوری که دوست دارید. به عنوان مثال، "سایت های هرزنامه"
  • یک نوع فیلتر اضافه کنید. در مورد ما، با فیلتر "سفارشی"
  • کار کنید
  • یک دکمه "Exclude" را ایجاد کنید
  • یک فیلد فیلتر اضافه کنید. "ارجاع" در این مورد بیشتر قابل قبول است
  • الگوی فیلتر خود را اجرا کنید
  • روی دکمه «اعمال فیلتر به نمایش ها» کلیک کنید. فیلتر را به تمام دادههای وبسایت اعمال کنید.

اسپمهای ارجاع کننده هر زمان که نگاهی به آمار Google Analytics خود دارید، تعداد بازدید کنندگان قانونی را در سایت خود افزایش می دهند. پنهان کردن اسپمهای شناخته شده، بدافزارها، ویروس تروجان و سایر تهدیدات در تنظیمات Google Analytics شما به اندازه کافی کمک نمیکند.

برای جلوگیری از قربانی اسپم مراجع و ترافیک داخلی، وردپرس را بر روی رایانه خود نصب کنید و آن را به روز نگه دارید. در اغلب موارد، بازدید از سایت های ناشناخته شما را به موارد اسپم و آسیب پذیری های مخرب، شما را از بازدید از سایت جلوگیری می کند مگر اینکه از مرورگرهای متن استفاده کنید. تکنیک های دیگر برای جلوگیری از دسترسی اسپم ها به فضای مجازی و دسترسی به کنترل سایت شما قرار داده شده اند. به گفته کارشناسان، اسپم ها یا مهاجمان شبح تمایل دارند از نام های میزبان جعلی برای دسترسی به سایت شما استفاده کنند یا بازدید کنند. ایجاد یک فیلد نام میزبان معتبر نه تنها باعث می شود که اسپم ها از تأثیر بر وب سایت شما جلوگیری کنند، بلکه تهدیدات و بدافزارها را از تاثیر گذاری بر سایت شما جلوگیری می کند.

داشتن آمار تحلیلی Google که رایگان از اسپم مراجعه کننده و ترافیک داخلی است، بسیار هوشیارانه است. شما لازم نیست که اضافه کردن فیلتر بی پایان برای جلوگیری از هکرهای مخرب و اسپم ارجاع. اضافه کردن فیلتر نام میزبان معتبر محدوده چندین دامنه و هکرها را در تلاش برای استفاده از امنیت سایبری خود را. هرزنامه ارجاعی از کنترل و صرف وقت و هزینه زیادی برخوردار است.

November 28, 2017