Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt در مورد چگونگی جلوگیری از ترافیک ارجاع ناخواسته

1 answers:

متخصص خدمات دیجیتال Semalt ، نیک چایکوفسکی، اطلاعات مهمی در مورد چگونگی مقابله با ترافیک ارجاعی ناخواسته در چشمک زدن از چشم ارائه می دهد.

اغلب ما تعداد زیادی ایمیل و پیام در رسانه های اجتماعی در مورد ترافیک نامناسب و ناخواسته دریافت می کنیم. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که این نوع ترافیک از وب سایت های اسپم آمده و هیچ ارتباطی با اصالت ندارد - dexedrine online purchase. در عوض، Google Analytics شما را خراب می کند و می تواند گوگل را برای غیر فعال کردن AdSense خود هدایت کند. به همین دلیل است که شما باید در اسرع وقت از ترافیک جعلی و غیر واقعی خلاص شوید.

برای هر دو کسب و کار کوچک و بزرگ، SEO بسیار مهم است، زیرا وب سایت های خود را بدون آن می توانید صفات خوب دریافت کنید. در اینجا من برخی نکات و اطلاعات مفید در این زمینه را آماده کرده ام:

خلاص شدن از تمام بازدیدکنندگان از عنکبوتها و رباتها

اول از همه، شما باید تمام بازدیدکنندگان را که از عنکبوت های ناشناخته و ربات ها مطلع شده اند، حذف کنید. این را می توان با تنظیم تنظیمات خود در پنل مدیریت انجام داد. گوگل آنالیتیک ما را با امکانات و فیلترهای فراوان برای انتخاب می کند. آنها اجازه می دهند ما از ورود ربات ها و عنکبوت هایی که به وب سایت ما و اعتبار کلی آن مضر است جلوگیری کنیم.

تفاوت بین هرزنامه ارجاع و هرزنامه

در جریان این مقاله، من قصد دارم خوانندگان خود را با اطلاعاتی در مورد چگونگی تفکیک هرزنامه ارجاع و هرزنامه های فحش ارائه دهم..اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که هرزنامه ارواح به طور مستقیم به Google Analytics شما دسترسی پیدا می کند. برای تجزیه و تحلیل خود مضر است، در حالی که هر وب سایت ترافیک جعلی، بازدید، بازدید و تبلیغاتی شما را به هرزنامه می فرستد. بسیار مهم است که این ارجاعات هرزنامه را در اسرع وقت متوقف کنید. برخی از وبسایتها از فیلترها برای جلوگیری از هرزنامه استفاده می کنند. شما همچنین می توانید تنظیمات خود را تنظیم کنید و تعدادی از فیلتر ها را ایجاد کنید.

همیشه مسائل مشکوک / وب سایت ها را مسدود کنید

بسیار مهم است که مسدود کردن مشاغل مشکوک و سایر موارد ارجاع هرزنامه باشد. برای این، شما باید به بخش مدیریت بروید و فیلترها را ایجاد کنید. به عنوان IP های بسیاری که ممکن است برای اطمینان از امنیت خود را در اینترنت را مسدود کنید. در حالی که این کار را انجام می دهید، باید مراقب باشید که ارسال URL به درستی بسیار مهم است. در صورتی که URL نادرستی را قرار داده اید، به احتمال زیاد دسترسی به Google Analytics را از دست خواهید داد یا چندین هفته از آن مسدود خواهید شد. این روش تنها زمانی مفید است که شما برای جلوگیری از ارجاع هرزنامه در تعداد زیادی باشید. این هیچ ارتباطی با spam روح ندارد و می تواند با هیچ هزینه ای کار نکند .

شما همچنین می توانید چندین URL را با این روش متوقف کنید. مسدود کردن زبان اسپم در Google Analytics این امر برای ما برای جلوگیری از استفاده از زبان اسپم در Google Analytics اجباری است. برای این، شما باید به حساب Google Analytics خود وارد شوید و گزینه فیلتر سفارشی را انتخاب کنید. سپس شما باید تنظیمات زبان خود را تنظیم کنید و روی دکمه بروید تا فعال شود. فیلترها معمولا به مدت 24 ساعت به درستی کار می کنند. پس از گذراندن این زمان، می توانید فیلترها را همانطور که میخواهید تایید کنید. حداکثر 255 کاراکتر در الگوی فیلتر مجاز می باشد و باید برای جلوگیری از هرزنامه های ارواح تا حد زیادی اضافه شود. امیدوارم خواندن این مقاله لذت بخش باشد. با استفاده از این نکات، شما به راحتی می توانید از گوگل اسپم، ترافیک غلط و غیرقانونی خودداری کنید.

November 28, 2017