Back to Question Center
0

نگاهی از Semalt در حفاظت از کلاهبرداری

1 answers:

با روندهای نوظهور در بخش تکنولوژیکی، هکرها و مهاجمان نیز دستکاری های مخرب خود را به سطح دیگری تحویل داده اند. هکرها برنامه های امنیتی رایانه های شخصی کامپیوتر مانند فایروال ها را تنها با هدف دسترسی به اطلاعات حساس مانند گذرواژه های حساب کاربری و ورود به سیستم کارت اعتباری خراب می کنند. در اغلب موارد، هکرها کنترل کامل مرورگرها را کنترل می کنند، جایی که کاربران نهایی را به یک سایت مخرب هدایت می کنند.

اهمیت امنیت وب سایت در هنگام بازاریابی دیجیتال به طور کامل تأکید نمی شود. کلیک کردن بر روی پنجره ها و کلیک ها کاربران اینترنت را به موقعیتی تبدیل می کند که هک شده اند - free rtg. امروزه هکرها اغلب از ایمیل های اسپم استفاده می کنند تا اطلاعات خود را بدون نیاز به اطلاعات از کامپیوتر شما بازیابی کنند. با کلیک بر روی ایمیل ها و کلیک های اسپم، مهاجمان مخرب را قادر می سازد فایروال و برنامه های امنیتی خود را شکستن، و شما را به حملات آسیب پذیر تبدیل می کند.

دریافت ایمیل از لوگو شرکت معتبر به این معنا نیست که ایمیل قانونی است. با کلیک بر روی پیام های کلاهبرداری دریافتی، هکرها قادر به بازیابی اطلاعات با ارزش از رایانه خود هستند، بیشتر جزئیات بانکی.

رایان جانسون، مدیر ارشد فروش Semalt ، در مورد تاکتیک هایی که توسط مهاجمان مورد استفاده قرار می گیرد تا اطلاعات محرمانه شما را افشاء می کند و راه های اجتناب از آنها را توضیح دهد، توضیح می دهد.

  • ارسال پیام های به روز رسانی نرم افزار، به دنبال لینک ها برای نصب آنلاین به روز رسانی در دسترس است. در این مورد، لینک ارائه شده تهدیدات مخرب است که برنامه های امنیتی کامپیوتر شما را تحت تاثیر قرار می دهد..
  • ارسال پنجره های پاپ آپ که به شما نشان می دهد حساب آنلاین شما بسته شده است، مگر اینکه نام کاربری و رمز عبور خود را در زمان واقعی وارد کنید. در طولانی مدت، هکرها دسترسی به اطلاعات ورود شما را دارند.
  • ارسال پیام ها به این معنی است که وضعیت حساب شما تغییر کرده است. در این مورد، هکرها به شما یک پیغام کلاهبرداری ارسال می کنند که هنگام تلاش برای تغییر رمزهای عبور شما را به یک وب سایت مخرب هدایت می کند.

در مقابل اسپم ها کلاهبرداری: نکات و اطلاعات

هر دو پیام های کلاهبرداری و هرزنامه بسیار آزار دهنده هستند. آنها هر دو پیام های ناخواسته است که کاربران کامپیوتر را در هنگام نمایش در صفحات مرور خود را آزار می دهد. با این حال، تفاوت ذکر شده این است که پیام های هرزنامه به هیچ وجه برای کاربر رایانه ای خطرناک نیست، در مقایسه با پیام های کلاهبرداری که برای جمع آوری اطلاعات ارزشمند از دستگاه شما طراحی شده است.

چگونه خود را از کلاهبرداری ها محافظت کنید

هنگام مرور و استفاده از اینترنت عمومی، مراقب باشید که پیش نیازهای لازم برای امنیت وب سایت است. با استفاده از فیلترهای اسپم اتوماتیک Thunderbird از وبسایت خود محافظت کنید. تکنیک Thunderbird با استفاده از کلاهبرداری ساخته شده برای فیلتر کردن پیام های اسپم می باشد. این ابزار یک پیام در بالای صفحه شما را نشان می دهد که پس از شناسایی یک پیام نا امید کننده هشدار می دهد.

علاوه بر این، ابزار Thunderbird به یک کاربر نهایی کامپیوتر هشدار می دهد زمانی که یک پیوند نمایش داده شده به نظر می رسد یک کاربر را به یک سایت مخرب غیر از نمایش داده شده هدایت کند. اجتناب از کلیک کردن ایمیل ها مگر اینکه کاربر نهایی کامپیوتر مطمئن باشد که فرستنده قانونی است که کمک می کند تا از هک شدن جلوگیری شود. استفاده از نسخه های مرورگر با فیلترهای فیشینگ نیز کمک می کند تا هکرهای مخرب را به طور ناگهانی وارد کامپیوتر خود کنید

تردید در مورد هرزنامه ها و پیام های ناخواسته به جلوگیری از دسترسی مهاجمان به نامهای کاربری و رمزهای عبور شما کمک می کند. هنگام گشت و گذار مراقب باشید، اجتناب از کلیک کردن پیام های ناخواسته و استفاده از برنامه های ایمیل مانند برنامه Thunderbird که از فعالیت های فیشینگ جلوگیری می کند، مراقب باشید. همچنین، مراقب باشید تاکتیک های کلاهبرداری با بررسی اینکه آیا یک لینک است legit قبل از کلیک کردن بر روی آن

November 28, 2017