Back to Question Center
0

متخصص Semalt تعریف مراحل اجتناب از عفونت Ransomware

1 answers:

یکی از خطرناک ترین موارد برای آلوده کردن یک سیستم کامپیوتری، نرم افزارهای مخرب است. یک مثال خوب این است که بدافزار CryptoLocker که مدتهاست مزاحم کاربران آنلاین شده است. تا چند ماه پیش، کارشناسان راه حل قطعی برای پایان دادن به تهدید را نداشتند - gafas ray ban modelo justin. این بدافزار بیش از نیمی از میلیون نفر را از سیستم خود جدا کرده است. دولت همراه با برخی از کارشناسان امنیتی موفق به خنثی سازی تهدید شد، و کاربران آنلاین هم اکنون می توانند آرامش بخش باشند. آنچه دولت انجام داد این بود که آنها تمام کامپیوترهایی را که به نظر می رسید منبع تروجان هستند، کشف کردند. بعدها یک شرکت فناوری اطلاعات ابزاری را ایجاد کرد که برای استفاده توسط افرادی که کامپیوترهایشان آلوده بودند، عمومی شد. هدف اولیه آن، رمزگشایی هر فایروال و بازیابی فایل های از دست رفته خود بود.

اولیور کینگ، متخصص برجسته خدمات دیجیتال Semalt ، در مورد مسائل قانع کننده ای که به شما در جلوگیری از حملات خطرناک ransomware کمک می کند، مورد بحث قرار گرفته است.

با این وجود، به همان اندازه که کاربران آنلاین یک مشکل کوچک برای فکر کردن دارند، CryptoLocker در انزوا وجود ندارد. نرم افزارهای مخرب مشابه رومینگ اینترنت وجود دارد، هکرها همچنان در حال توسعه بیشتر در کسب و کار روزانه هستند. برای مثال، پس از حذف CryptoLocker، CryptoWall، جای خود را گرفت. این یک نرم افزار ransomware است که از ماه نوامبر 2013 وجود داشته است. از آن به بعد، بیش از 625،000 رایانه لوحی حاوی بیش از 5..25 میلیارد فایل قربانی شده است. ransomware به عنوان CryptoLocker در زیرساخت ها و کد منبع پیچیده نیست بلکه تهدیدی برای آن نیست.

هنگامی که CryptoWall وارد یک کامپیوتر پاک می شود، تمام فایل ها را اسکن می کند و سپس از رمزنگاری RSA برای رمزگذاری آن استفاده می کند. هنگامی که آن را به طور دائم خود را در سیستم قرار می دهد، برنامه دفترچه یادداشت را با جزئیات متفاوتی در مورد نحوه دسترسی به سرویس دهی رمزگشایی باز می کند. البته این فرآیند شامل پرداخت هزینه خدمات می شود. حداقل، برنامه های رمزگشایی از 500 دلار شروع می شود و پس از هفت روز به 1000 دلار می رسد. دستورالعمل ها نشان می دهند که تنها تراکنش های پذیرفته شده در قالب بیت کوین ها و آدرس برای پرداخت هزینه ها با هر کاربر آلوده است.

9 مرحله زیر نشان می دهد که از طریق آن کاربران می توانند خود را از ransomware مانند CryptoLockker و CryptoWall محافظت کند، به عنوان آنها هر دو در دسته از خانواده ransomware مخرب قرار می گیرند.

 • همیشه اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل و نرم افزار امنیتی مورد استفاده برای دسترسی به اینترنت را به روز کنید.
 • از طریق سرمایه گذاری در ابزارهای حفاظت و ابزار بازیابی فاجعه مانند پشتیبان Pavis
 • از داده های سیستم محافظت کنید.
 • بر روی پیوست های ایمیل ارسال شده توسط افراد ناشناخته ای کلیک نکنید و مراقب کسانی باشید که به نظر می رسند که از فرستندگان قانونی بیرون می آیند.
 • به طور منظم اطلاعات مهم را در ذخیره سازی غیرمستقیم ذخیره کنید.
 • خدمات ابر ارائه شده توسط موتورهای جستجو فراهم امنیت فراوان و به عنوان یک کاربر، باید اطلاعات خود را به آنها انتقال دهند
 • .
 • پروتکل های پاسخ حادثه و انعطاف پذیری برای کمک به شرکت ها در کنترل عفونت های سیستم وجود دارد.
 • برنامه های نرم افزاری برای شناسایی احتمال عفونت. اگر برنامه خطرناک باشد، بلافاصله با یک متخصص فناوری اطلاعات مشورت کنید
 • همچنین تغییرات رمز عبور حساب کاربری و شبکه، خطر ابتلا به عفونت را کاهش می دهد، هنگامی که یکی از سیستم را از شبکه حذف می کند.
 • هر فایل exe ارسال شده توسط ایمیل را مسدود یا مسدود کنید یا از یک سیستم فیلتر کردن ضد هرزنامه استفاده کنید.
November 28, 2017