Back to Question Center
0

متخصص Semalt روشهایی را برای مقابله با خطر از بدافزار توضیح می دهد

1 answers:

با وجود بزرگترین قدرت نمایش داده شده توسط اینترنت به عنوان یک منبع جالب از هر گونه اطلاعات، خطرات بسیاری در ارتباط با فعالیت های آنلاین وجود دارد. هکرها و کارفرمایان از عناصر آنلاین مانند ایمیل، پیام ها و تبلیغات پاپ آپ برای دستکاری کاربران بی گناه استفاده می کنند. گسترش نرم افزارهای مخرب، ویروس ها و تروجان ها یکی از استراتژی های دردناک ترین استفاده شده توسط هواداران آنلاین برای دسترسی به اطلاعات رایانه ای است که برای سرقت هویت، نابودی اسناد و قرار گرفتن اطلاعات خصوصی استفاده می شود - entsorgung elektroschrott zrich.

رایان جانسون، مدیر ارشد فروش Semalt ، شما را از طریق رایج ترین نشانه های مخرب رایانه های آلوده و استراتژی هایی برای جلوگیری از آنها می برد.

تروجان

نرمافزار مخرب (بدافزار) نرم افزاری است که در مرورگر اینترنت نمایش داده میشود که تبلیغات ناخواسته است. آنها می توانند یک سیستم کامپیوتری را آلوده کنند تا اطلاعات مهمی از یک سازمان یا کلاهبرداری های مشتری را به خطر بیاندازند، سیستم را برپا می کنند و تقاضای جبران خسارت می کنند یا اطلاعات محرمانه را افشا می کنند. آنها در چهار شکل وجود دارد: ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، نرم افزارهای جاسوسی.

1. ویروس ها:

این نرم افزارهای مخرب خود را در برنامه ها، پخش، پخش و انجام فعالیت های مخرب مانند خرابکاری اطلاعات قرار می دهند.

2. کرم ها:

کرم ها خود را به برنامه ها متصل نمی کنند، اما آنها از طریق شبکه های خزنده، تکرار و برای آسیب پذیری ها برای حمله به دنبال می کنند.

3. تروجان ها:

تروجان یک نرم افزار مخرب یا فایل داده است که به نظر می رسد مفید باشد تا زمانی که در سیستم کامپیوتری جاسازی شود..آنها می توانند فایل های قربانی یا کل هارد دیسک را رمزگذاری کنند، از دسترسی به اطلاعات جلوگیری کنند و از شما درخواست کمک هزینه کنند. اکثر تروجان ها از طریق پیوست های فایل در ایمیل گسترش می یابد.

4. جاسوس افزارها:

نرم افزار جاسوسی یک نرم افزار مخرب است که فعالیت های یک کامپیوتر را نظارت می کند و اطلاعات را به شخص ثالث بدون اطلاع کاربر می فرستد. داده های سرقت شده می توانند اعمال، سرقت و سایر فعالیت های غیر قانونی را به نام کاربر تسهیل کنند.

چگونگی تحقق یک کامپیوتر بدافزار آلوده شده است

دشوار است بدانید سیستم آلوده است تا زمانی که خود را آشکار کند. یک کامپیوتر ممکن است پردازش کند، اما این می تواند به علت های متعدد علاوه بر ویروس ها، کرم ها و تروجان ها باشد. پس از عفونت، نرم افزارهای مخرب ممکن است یک پیام، فایل های فاسد و یا خود را از طریق خسارات مانند سرقت منابع مالی نشان دهد. پیشگیری بهترین راه حل برای تروجان ها، ویروس ها و کرم ها است زیرا تشخیص بعد از آسیب انجام می شود.

نحوه اجتناب از تروجان

 • قبل از پاسخ دادن یا باز کردن پیوست ها و لغو اشتراک آدرس های مشکوک، فرستندگان ایمیل را شناسایی کنید.
 • بر روی لینک های مشکوک در وب سایت یا پیوست های ایمیل کلیک نکنید.
 • صحت آدرس ایمیل مشکوک را از طریق تلفن بررسی کنید یا آن را پاک کنید.
 • به طور منظم آموزش کارکنان و افراد نزدیک را در معرض خطرات کرم ها، ویروس ها و تروجان ها قرار دهید
 • استفاده از نرم افزار آنتی ویروس و فیلتر برای هرزنامه ایمیل های بد و تنظیمات امنیتی به بالاترین سطح
 • سیستم کامپیوتری را همیشه به روز نگه دارید. استفاده از به روز رسانی خودکار توصیه شده
 • در هر زمان که امکان پذیر است، هر گونه تکه های نرم افزاری مهم را از سیستم بیرون بیاورید و به روزرسانی های خودکار را فعال کنید.
 • ماکروهای آفیس مایکروسافت را غیر فعال کنید زیرا بعضی از ویروس ها خود را به عنوان ماکروها پنهان می کنند. مشکلی با اینترنت برای ایجاد کلسترول بدافزاری نیست.
 • نصب نرم افزار را از فروشندگان معتبر تنها به عنوان منابع نامعتبر ممکن است حاوی ویروس ها، کرم ها و تروجان ها باشد.
 • اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل در حال استفاده به عنوان سیستم های قدیمی مانند ویندوز XP آسیب پذیر است
 • پشتیبان گیری داده ها را به صورت منظم انجام دهید و از سیاست های بیمه استفاده کنید.

بهترین گام برای جلوگیری از کرم ها، تروجان ها، ویروس ها و دیگر نرم افزارهای مخرب، با دقت و رعایت اقدامات پیشگیرانه است.

November 28, 2017