Back to Question Center
0

مسدود کردن Abc.xyz هرزنامه ارجاع - ؛ مشاوره حرفه ای از Semalt

1 answers:

Abc.xyz یک نام دامنه مشهور است که یک دارایی از شرکت الفبای است. به دلیل برخی دلایل ناشناخته، این نام دامنه توسط گوگل آنالیتیک به عنوان هرزنامه اشاره شده است. بنابراین، تعداد زیادی از مدیران وب به طور دائم آن را مسدود کرده اند و شما نیز باید همین کار را انجام دهید. گزارش شده است که abc.xyz توسط تعداد زیادی از مدیران وب در سراسر جهان مسدود شده است - computer repair san carlos. این داده های Google Analytics را با برنامه های ارجاع غیر واقعی و ترافیک غیرقانونی وارد شده است. بد نیست بدانید که این یکی از خطرناکترین سایتهای اسپم سازی شخص ثالث است و نباید به هیچ وجه باز شود.

جک میلر، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt می گوید در صورتی که از این URL بازدید کرده اید، لینک آن در مرورگر شما ذخیره می شود. همچنین، کاربران را به صفحات وب حاوی پیام های عجیب و غریب هدایت می کند. یکی از این پیام ها به عنوان خوانده شده است به عنوان آن را از بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گوگل، لری پیج آمده است، اما واقعیت این است که آن را هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد و باید در اسرع وقت بسته شود.

مسدود کردن URL در Google Analytics

این URL خاص از تعداد زیادی از تاکتیک ها استفاده می کند تا خود را معتبر و مشروع ببینند..بسیاری از مردم آن را به سایت های خود متصل می کنند و برنامه ارجاع خوبی را در نظر می گیرند، اما این در واقع نیست. این ترافیک شبح را به سایت شما ایجاد می کند و اطلاعات شما را به طور روزانه خراب می کند. مسدود کردن این نشانی اینترنتی در Google Analytics در ابتدا بسیار مهم است. این نشانی اینترنتی به وبسایت های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات توصیه نمی شود، زیرا با بسیاری از حملات فیشینگ همراه است. هکرها و اسپم ها افراد را در هرزنامه رفرنس درگیر می کنند و اطلاعات شخصی خود را سرقت می کنند. Abc.xyz یک سایت قانونی است، اما زمانی که با وب سایت های دیگر مرتبط می شود یا مرتبط می شود، نمی تواند نتایج خوبی کسب کند.

اسپمرهای ارجاع دهنده

هدف و هدف اسپم مراجع ارجاع به داده ها و فایل ها در وب سایت های شما است. آنها سعی می کنند مردم را از طریق تعدادی از تبلیغات تبلیغاتی جذب کنند. آنها می گویند که سایت شما را ارتقا می دهد و بازدید شما را به خوبی انجام می دهد، اما این درست نیست. تقریبا تمام اسپم های ارجاع دهنده رتبه بندی جستجوی گوگل خود را با ایجاد لینک ها افزایش می دهند، از وب سایت شما برای ایجاد چنین لینک هایی استفاده می کنند و می توانند برای شما مشکلات ایجاد کنند. آنها توسط ربات ها در Google Index Crawled می شوند و وانمود می کنند که از طرف شما کار می کنند.

خطر برای سایت شما

Abc.xyz اسپم ارجاعگر گوگل آنالیتیک قصد دارد به سایت شما آسیب برساند و اندازه گیری های آن را در اینترنت خراب کند. این اطلاعات شما را آلوده می کند و گزارش های جعلی را ایجاد می کند. گام بعدی این است که بازدیدکننده های جعلی و بازدید شما را به طوری که Google Analytics به شما شک می کند. این بیشترین گزارش شما را آلوده می کند و کیفیت ترافیک شما را کاهش می دهد. بنابراین، بسیار مهم است که این وبسایت را مسدود کنید و برای معاملات و پیشنهادات خود ثبت نام نکنید، مهم نیست که چهقدر جذاب و شگفت انگیز هستند. این به شما یک میزان بازده بالا و هدف شما کلمات کلیدی برای رتبه سایت های خود را. برای خلاص شدن از آن، شما باید فیلتر ها را ایجاد کرده و با تنظیم تنظیمات آن را مسدود کنید. شما همچنین می توانید فیلتر های حذف را برای به حداکثر رساندن حفاظت آنلاین خود را ایجاد کنید.

November 28, 2017