Back to Question Center
0

محدوده یابی گوگل آنالیز - ؛ همه و بیشتر توسط Semelt کارشناس

1 answers:

اشتباه نخواهد بود که گوگل آنالیتیک یکی از قوی ترین و جامع ترین ابزار برای ردیابی تمام انواع منابع ترافیکی است. این اطمینان را میدهد که بازدیدکنندگان به سایت شما افراد واقعی، نه رباتها و بوت نتهایی هستند که ممکن است چند روز به وب سایت شما آسیب برسانند. شما می توانید ترافیک را از طریق وب سایت های رسانه های اجتماعی، تبلیغات، بازاریابی ایمیل یا ترافیک مستقیم از موتور جستجو تولید کنید. برای این، شما مجبور خواهید بود محتوای جذاب و آموزنده را بنویسید و لینک خود را به سایت های رسانه های اجتماعی اضافه کنید تا تعداد زیادی از مردم را جذب کنید.

در حالی که مبانی تجزیه و تحلیل گوگل آسان درک است، شما باید به نحوه پیکربندی سایت ها بر اساس ماهیت کسب و کار خود توجه کنید - free bankruptcy lawyers in delaware. گوگل کاربران خود را با راهنمایی ها، ترفندها و اطلاعات زیادی ارائه می دهد و این چیز خوبی است که از آموزش های آنلاین آن یاد می گیرد. در واقع، همه ما می توانیم کانال ها و سیستم های آنها را پیکربندی و پیکربندی کنیم.

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در مورد نحوه کار کردن مجدد ارجاع، چه نوع دامنه ها باید مورد استفاده قرار گیرد و نحوه پیکربندی لیست های استرداد ارجاع را در اینجا توضیح داده است.

چگونه خروج گواهینامه گوگل آنالیز کار می کند

محرومیت ارجاع گوگل آنالیت دقیقا همانطور که گوگل آنرا توصیف کرده است، دقیقا کار می کند. این ترافیک ثبت شده از چندین حوزه در گزارش ارجاع شما را حذف خواهد کرد..این بدان معنی است که شما نمی توانید ترافیک را از این منابع تولید کنید. این روند زمانی انجام می شود که تنظیمات خود را در گزینه ارجاع تنظیم کنید و دامنه هایی را از جایی که نمی خواهید بازدید کنید، مسدود کنید. به غیر از این لینک ها از ارجاع شما اطمینان حاصل خواهد کرد که سایت شما ترافیک با کیفیت و منابع آنها مشروع است. همچنین تعیین میزان تعداد جلسات مورد نیاز وب سایت شما مهم است. این بدان معنی است که اگر ترافیک را از برخی از حوزه ها حذف نکنید، بازدیدکنندگان از این لینک ها قادر به باز کردن سایت شما نخواهند بود. به عنوان مثال، اگر آدرس سایت شما abc.com باشد، می توانید لیست حذف محدوده Google Analytics را برای شما فعال کنید. بازدیدکنندگان از رسانه های اجتماعی به خصوص فیس بوک و توییتر وب سایت خود را می کشند، اما بازدید های آنها به سود AdSense شما محسوب نمی شود.

چه دامنه ها باید حذف شوند

شما باید تمام دامنه هایی را که غیر واقعی هستند یا بد بدانند حذف کنید. دو مورد وجود دارد که شما می خواهید برخی از دامنه ها را حذف کنید. اول از همه، شما باید تمام دامنه های نا آشنا، سیار حزبی و لینک های وابسته خود را بررسی و مسدود کنید. اگر افرادی از این پیوندهای شخص ثالث وبسایت شما را ببینند، نمیتوانند هیچ مشکلی برای شما ایجاد کنند. این امر در مورد تمام وب سایت های شخص ثالث و نام دامنه اعمال می شود. شما باید از مشروعیت و اعتبار خود اطمینان داشته باشید در غیر این صورت نیازی به ریسک نیست. شما همچنین باید دامنه ها را با چندین لینک مسدود کنید. در صورتی که وبسایت شما دارای پیوندهایی به تعداد زیادی سایت در قالب پست های مهمان باشد، باید بین آنها حرکت کنید و بررسی کنید که کدام سایت ها مناسب هستند. تمام دامنه هایی که به نظر غیرقابل اعتماد هستند باید برای حفظ امنیت در اینترنت مسدود شوند.

پیکربندی خروج گوگل آنالیز ارجاع

شما باید گواهی آنالیز ارجاع ارجاع را با اضافه کردن نام های جدید دامنه به فهرست حذف مجازات ارجاع خود پیکربندی کنید. برای این، شما باید لیستی از تمام این دامنه ها را ایجاد کنید و لینک های آنها را در قسمت مدیریت Google Analytics غیر فعال کنید.

November 28, 2017