Back to Question Center
0

هیچ بیشتر نگران نیست Semalt Expert می داند چگونه می تواند ترافیک ترافیک را با استفاده از گوگل آنالیت انجام دهد

1 answers:

پاک کردن گزارش ها و داده ها نشان می دهد که بسیاری از آن را به بازاریابی آنلاین می آید. به دست آوردن داده ها و آمار آزاد از ترافیک ناخواسته، ترافیک ربات و نرم افزارهای مخرب به معنای مهارت و حرفه ای بودن برای حفظ وب سایت است. برای چند هفته گذشته، مشاغل B2B و سازمان های کوچک با چالش های مربوط به حذف ترافیک ترافیک و ترافیک داخلی از گزارش های خود مواجه شده اند.

خوشبختانه، گوگل آنالیتیک پس از معرفی تکنیک های فیلترینگ موثر که از متغیرها و اطلاعات کاربران برای حذف ترافیک ناخواسته از ربات ها و عنکبوت شناخته شده، نجات یافته است. حضور ویروس تروجان، نرم افزارهای مخرب و ترافیک ترافیک، دسترسی کاربرانی را که در Google Analytics در Google Analytics به کار می روند، بسیار وسیع می کند - mikrotik 10gb sfp to rj45.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ، اندرو Dyhan، در اینجا توضیح می دهد که چرا تمایز ترافیک واقعی از ربات و ترافیک داخلی بسیار مهم است که آن را به بازاریابی آنلاین است.

تاثیر رباتها و عنکبوت ها بر آمار شما

به تازگی، گوگل یک به روز رسانی حیاتی را به Google Analytics انجام داد. به روز رسانی، بازاریابها را برای بازاریابان آسان می کند تا عنکبوت ها و رباتها را از گزارش ها و آمار شما حذف کنند. در دسترس بودن ترافیک داخلی و ربات ناشی از اطلاعات شما در عنکبوت وب و موتورهای جستجو است.

نگاهی از IAB در مورد رباتها و عنکبوت ها

اداره تبلیغاتی تعاملی، شرکت بین المللی که صنایع بازاریابی را در صنعت پیشرفت می دهد، همچنان از نیاز به مسدود کردن ربات ها و عنکبوت ها از ترافیک واقعی حمایت کرده است. این دفتر شامل "عنکبوت های بین المللی و فهرست ربات ها" است که فهرستی از تمام اشکال و انواع ربات ها و عنکبوت های موثر بر ترافیک واقعی در صنعت بازاریابی را برجسته می کند. برای لیست شما برای کار به طور موثر، شما باید آن را به صورت ماهیانه به روز رسانی

سالانه، بازاریابان و صاحبان کسب و کار آنلاین، پرداخت هزینه به طور متوسط ​​از 7،000 $. هزینه بستگی به این دارد که آیا یک مشتری عضو عضویت IAB است یا خیر. پس از ثبت نام به IAB، Google Analytics شروع به فیلتر کردن گزارش ها و اطلاعات خود با مقایسه جامع از ربات ها و عنکبوت شناخته شده و وب سایت شما می کند. قبل از معرفی این به روز رسانی توسط گوگل، شرکتها و سازمانها فیلترینگ دستی ایجاد کرده است، در اینجا برخی از رباتها شناخته شده و عنکبوتان موفق به دسترسی به داده ها و گزارش های شما می شوند.

برای ردیابی رباتها و عنکبوت شناخته شده از ترافیک خود، «گزارش تنظیمات نمایش» را باز کنید و ابزار خود را برای شروع فعال کنید. از طریق گزینه های نمایش داده شده به پایین صفحه بروید و فیلتر کردن ربات را فعال کنید. بسته به دامنه وب سایت شما، تعداد ترافیک شما شروع به کاهش تعداد واقعی می کند. حتی اگر این شماره ممکن است شامل ترافیک جعلی مانند ترافیک داخلی، رباتهای شناخته شده و ترافیک عنکبوتها از آمار شما حذف شود. موفقیت کسب و کار آنلاین شما با تلاش های متعهد به دستیابی به اهداف شما تعیین می شود. مشترک شدن در عضویت IAB و حذف عنکبوت های شناخته شده و ربات هایی که بر گزارش شما تاثیر می گذارند

November 28, 2017