Back to Question Center
0

دستورالعمل از Semalt: چگونه خود را از تقلب در کارت اعتباری محافظت می کند

1 answers:

در حالی که تلاش های مقامات و سازمان ها برای جلوگیری از تقلب کارت اعتباری و انواع دیگر سرقت های تکنولوژیکی بسیار قدردانی است، به عنوان یک کاربر کارت اعتباری شما باید بدانید که امنیت کارت اعتباری شما با شما آغاز می شود. مهمترین سپر شما در برابر این جرم، اطلاعاتی در مورد چگونگی انجام آن است. این بدان معنی است که از انواع کلاهبرداری هایی که توسط مجرمان استفاده می شود و نشانه هایی که برای مراقبت از آنها آگاه است، آگاهی دارند.

لیزا میچل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، اطلاعات مفیدی را ارائه داده است که به شما کمک می کند تا از تقلب کارت اعتباری بمانید - blue book boat estimater.

تقلب کارت اعتباری با استفاده از سه راه اصلی انجام می شود:

1. جنایت کارت اعتباری را می گیرد: جارو کش ها و دزدانی که تجربه می کنند ممکن است از سرقت منحرف کننده استفاده کنند یا رویکرد متضاد بیشتری را برای داشتن کارت در دست خود داشته باشند. گاهی اوقات، دستهای اشتباه ممکن است با یک کارت اعتباری تأیید شود. آنها ممکن است آن را از جعبه پست، سطل آشغال یا هر کجا دریافت کنند. با کارت در دستان خود و اینترنت بسیار اطلاعاتی ما، حتی غیر قابل تصور است ممکن است.

2. Skimmers کارت اعتباری: با جزئیات کارت اعتباری شما، یک جنایتکار می تواند کارت را خنثی کند یا از اطلاعات بدخواهانه استفاده کند. بحث درباره اسکیمرهای کارت موضوع هرگز داغ است هر چند که تقلب در کارت اعتباری مورد بحث قرار گرفته است. Skimmers جزئیات کارت اعتباری را خواند و ثبت کرد. اغلب اسکرابرهای کارت اعتباری در دستگاه های نقدی استفاده می شود و با یک دوربین همراه می شوند..در عرض چند دقیقه، کارت را می توان کپی کرد و پول گرفت

3. کارکنان بی پروا در فروشگاه، ایستگاه گاز، رستوران یا هر مکان دیگر که از کارت اعتباری خود استفاده می کنید، ممکن است جزئیات کارت اعتباری را بخواند و از کارت های اعتباری استفاده کند .

متوجه شده اید که کلاهبرداران کارت اعتباری نمی توانند از کارت های سرقت شده به گونه ای استفاده کنند که مکان یا هویت آنها را نمایش دهد. آنها نمیتوانند به عنوان مثال کالاهای آمازون را خریداری کنند و آنها را به خانه های خود منتقل کنند. یک سوال بسیار مهم وجود دارد: چگونه از عملیات غیرقانونی پول واقعی دریافت می کنید؟

بسیاری از کلاهبرداران نوآورانه کارت اعتباری، در عملیات خود برای کسب پول پاکیزه، یک حزب بی گناه را شامل می شوند. آنها می توانند یک تبلیغ برای یک آیتم محبوب در یک سایت تجارت الکترونیک ارسال کنند. جنایتکاران در واقع این مورد را ندارند، اما زمانی که یک خریدار آنلاین بی گناه آن را خریداری می کند، جنایتکاران اطراف را باز کرده و از یک فروشگاه آنلاین با شماره CC خریداری خرید می کنند. پس / او سپس آدرس خریدار بی گناه را به عنوان مقصد حمل و نقل قرار می دهد. سپس، او می سازد که فروشگاه ها محصول را مستقیما به خریدار می فرستد، اما پول او را می گیرد و می تواند آن را به هیچ وجه خرج کند.

چه کاری می توانید انجام دهید برای جلوگیری از تقلب در کارت اعتباری

شما تا به حال با یک کارت اعتباری در یک رستوران، فروشگاه مواد غذایی، دندانپزشک، پمپ گاز، و یا مکان دیگری پرداخت کرده اید. این امر جهانی است که استفاده از کارت های اعتباری یکی از راحت ترین روش های انجام پرداخت هاست. با این حال، هر زمان که یک کارت اعتباری استفاده می شود، مانند خط فرمان انتخاب یک کارت اعتباری پس از یک معامله، یا زمانی که دستان غیر مسئولانه کارت را نگه می دارد، ممکن است در برخی موارد خطر وجود داشته باشد.

در اینجا چند نکته مفید درباره چگونگی ایمن بودن از تقلب کارت اعتباری ارائه شده است:

  • اطلاعات خود را به صورت آنلاین محافظت کنید
  • از دادن اطلاعات کارت اعتباری خودداری کنید
  • نظارت بر کارت اعتباری و صورت حساب بانکی
  • آدرس پستی خود را با موسسات مالی و اداره پست
  • اسناد حساس برای کاهش شانس اطلاعات خود را در معرض بسیاری از چشم ها

مهمترین نکته این است که اطلاعات خود را آنلاین نگه دارید. میلیون ها نفر از کلاهبرداران و کلاهبرداران در وب به دنبال پول آزاد برای شکار هستند. كسی كه اطلاعات شخصی خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد، به صلاحدید خود است، اما برای انجام این كار، به خصوص برای اطلاعات كارت اعتباری شما، بهترین تلاش خود را انجام دهید.

November 28, 2017