Back to Question Center
0

دستورالعمل از Semalt در مورد چگونگی رفع هرزنامه Google Analytics Referral

1 answers:

منبع هرزنامه ارجاع چیست؟

پاسخ مناسب "رباتها" است. محتوای رجیستری که توسط کدنویسی ساخته شده است، قصد بازبینی و تغییر وب را دارد. با این حال، آرتم Abgarian، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، اعلام می کند که همه ربات ها "خیلی بد" نیستند. به عنوان مثال، گوگل با استفاده از ربات ها به فایل وب. در هر صورت، ربات های وحشتناک بسیار ناخوشایند با توجه به این واقعیت است که آنها می توانند چنین مقدار زیادی از کار را در یک دوره کوتاه مدت انجام دهد - kosten umzug schweiz deutschland.

نوع دیگری از ربات های اسپم به وب سایت شما می آیند. آنها ممکن است سوابق تقلبی را راه اندازی کنند، سایت خود را ارسال کنند یا چیزی را به صورت منحصر به فرد انجام دهند و ردیابی کنند که شما می توانید آنها را مشاهده کنید. اینها بیشتر خطرناک هستند زیرا ممکن است برای سایت شما خراب شود و حتی امنیت شما را از بین ببرد.

پس راه خروج چیست؟

خوشبختانه، Google اشاره می کند که در حال بررسی یک پاسخ جهانی در مورد ربات های اسپم در تجزیه و تحلیل است.

یک روش برای اتخاذ این است که با کلیک بر روی جعبه شناخته شده رباتها و Arachnids کانال.

برای از بین بردن بقیه، شما باید با یک کانال متفاوت دید. یک بخش موتور را بسازید، و این به شما فرصتی میدهد تا اطلاعات معتبر خود را با کانال متصل کنید.

در حال حاضر برای رها کردن ربات هایی که واقعا از سایت شما بازدید می کنند، جستجو برای یک تصور معمول است. برای مثال، به Group of viewers> Innovation> System Area بروید و شما می توانید برای بازدید از ISP مهمانان خود در هنگام رفتن به وب سایت خود را ببینید.

در هر صورت، مشتریان غیر انسانی از مواردی مانند همکاری های تخصصی متخصص و مخابرات های سطح 1 استفاده خواهند کرد. شما همچنین می توانید این اطلاعات را برای دیدن این فضاهای سیستم فریبکار (به عنوان مثال Googlebot) که هیچ هزینه ای در سایت خود ندارید مرتب کنید.

در عین حال، به عبارتی کسانی را که سریع به آنها سر می زنند، شگفت زده کنید و آنها را در یک عبارت منظم قرار دهید. در صورت وضعیت بحرانی، با ما تماس بگیرید و بهترین راه برای کمک به شما را ارائه خواهیم داد.

November 28, 2017