Back to Question Center
0

به شدت فریب خورده با اسپم ارجاع؟ - ؛ پیروی از راهنماهای سمالد

1 answers:

اشتباه نخواهد بود که گوگل آنالیز برای صاحبان وب سایت بسیار مفید باشد، زیرا اطلاعات و بینش درباره آنچه در وب سایت شما اتفاق می افتد و نوع ترافیک آن دریافت می شود. گوگل آنالیتیک همچنین به بررسی تعداد بازدیدها، میزان باز گشت، اینکه آیا ترافیک ارگانیک یا غیر آلی است یا صفحات معروف و گستردهای که در سایت شما دیده می شود، کمک می کند. بسیار مایه تاسف است که اسپم ارجاع در ماه های اخیر به Google Analytics ضربه زده است، این بدان معنی است که گزارش های شما نادرست و مفید خواهد بود. اخيرا تعداد زيادي از آدرسهاي هرزنامه که توجه مردم به ترافيک را جلب کرده اند، کشف شده است.

در اینجا، جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Senalt ، جزئیات مختصر در مورد چگونگی خلاص شدن از اسپم ارجاع Google Analytics را در اختیار شما قرار داده است.

آیا گزارش های شما تحت تاثیر قرار می گیرند

بسیاری از مردم در مورد چگونگی درک اینکه گزارش ها تحت تاثیر قرار می گیرند اشتباه گرفته می شوند - кресло 898. اولین چیزی که باید توجه داشته باشید این است که تعداد بازدیدهایی که در هر روز دریافت می کنید. اگر تعداد قابل ملاحظه ای از دیدگاه ها را نسبت به انتظارات مشاهده می کنید، این می تواند نشانه ای باشد که هرزنامه یا هکرها به سایت شما برخورد کرده اند. برای بررسی جزئیات وبسایت شما باید به Google Analytics وارد شوید.

چگونه برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع؟

درست است که گوگل آنالیتیک تلاش می کند تا انتظارات صاحبان وب سایت ها و مدیران وب را برآورده کند. با این حال، شانس وجود دارد که از طریق هرزنامه ارجاع شود. برای جلوگیری از آن، شما باید پلاگین ها و نرم افزار های مربوطه را نصب کنید که به شما اجازه می دهد تا از ترافیک جعلی خلاص شوید. اگر هکرها در حال تلاش برای اصلاح نام کاربری و کلمه عبور خود باشند، وقت آن است که جزئیات ورود خود را قبل از اینکه دیر شود تغییر دهید و بیشتر اطلاعات خود را از دست می دهید. اغلب، هکرها از شناسه های مخصوص ردیابی و کدها برای سرقت اطلاعات شخصی خود استفاده می کنند. برای جلوگیری از حملات آنها، شما باید تعداد زیادی از فیلترها را ایجاد کرده و نرم افزار مربوطه را نصب کنید تا شناسه ردیابی شما به سرقت نرسد. هر کسی نمی تواند به طور کلی اسپم گوگل آنالیت را حذف کند، اما شما می توانید بخش هایی را ایجاد کنید تا اطلاعات خود را مخفی کنید و برخی از فیلتر ها را برای ایمن بودن در اینترنت ایجاد کنید.

حذف هرزنامه ارجاعی از دادههای تاریخی

این زمان برای حذف هرزنامه ارجاعی از داده های تاریخی شما است. برای این منظور، شما باید بخش های مختلف را برای صفحات مختلف ایجاد کنید. و البته، نباید فراموش کنید یک بار در هفته فایل های خود را پشتیبان بگیرید. لازم است رمز عبور خود را دو بار در هفته تغییر دهید و به یاد داشته باشید که از کلمات عبور قوی استفاده کنید تا هکرها نمیتوانند حدس بزنند. اولا، شما باید فیلتر کردن نام های میزبان و ایجاد دامنه های منحصر به فرد. گام بعدی این است که فیلترها را به همان تعداد صفحات اضافه کنید.

ربات ها شناخته شده را رد می کنند

مهم است که رباتها شناخته شده را رد کنند زیرا ممکن است در عرض چند دقیقه سایت شما را آلوده کنند. برخی از ربات هایی که Google Analytics می داند می تواند به راحتی فیلتر شود و حذف شود. برای این، شما باید به بخش مدیریت بروید و تنظیمات را تغییر دهید. اگر همه این مراحل را دنبال کنید، می توانید وب سایت خود را از هرزنامه های ارجاع به Google Analytics به میزان زیادی محافظت کنید.

November 28, 2017