Back to Question Center
0

با Semalt محافظت می شود: چگونه کارهای اینترنتی انجام می شود

1 answers:

اشکال مختلفی وجود دارد که تقلب در وب انجام می شود. اوراق بهادار وکمیسیون ارز نشان می دهد چند نوع تقلب در اینترنت در وب سایت خود. لیزا میچل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ،به طور مختصر برخی از کسانی که برای محافظت از حملات آنلاین مورد بحث قرار گرفته است.

پیشنهادات سرمایه گذاری

این یک روند است که در آن سهامداران پایبند با مشتریان از طریق تلفن به تماس بگیریدآنها را به سرمایه گذاری در سهام خاص متقاعد سازید. این همچنین باعث جذب کلاهبرداران شده است که از طریق خبرنامه محرمانه به سرمایه گذاران با هدف صرفه جویی می کننداز سرقت

طرح های مشترک

این شامل ارسال ایمیل به افراد تصادفی است که نشان می دهد که شما می توانید به دست آوردنسود عظیم با یک ورودی بسیار کم - wie viel kostet ein umzug. معروف ترین تقلب در نیجریه است که در آن ایمیل مورد نیاز برای کسی است که نیاز به آن داردکمک شما برای جبران برخی از وجوه در حساب شما. فریبکار پیشنهاد می کند از حساب بانکی خود برای انتقال پول استفاده کند، که به معنای واقعیهدف آنها این است که شما را از هزینه سیم کشی و مالیات محروم کند. اگر شما به دام خود می افتید، تمام بودجه های پیشرفته را از دست خواهید داد.

مشاوره سرمایه گذاری

این اتفاق می افتد از طریق تلاش مشترک خبرنگاران آنلاین و سرمایه گذاریشرکت ها شرکت های سرمایه گذاری به این نویسندگان پرداخت می کنند تا بتوانند اطلاعاتی را بنویسند که از سرمایه گذاری در یک شرکت خاص سود برساند.علاوه بر این، آنها فاش نمی کنند که برای توصیه های آنها پرداخت می شود. این اطلاعات اطلاعات غلطی را که سرمایه گذار بالقوه است را تشکیل می دهدفرض بر این است که هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری بی طرف باشیم.

تقلب در حراج

کمیسیون تجاری فدرال و تقلب در حراج

این شامل فروشندگان خجالتی می شود که پیشنهادات مربوط به محصول فروشنده را ارائه می دهندقیمت را بالا ببرید، قیمت را بالا ببرید تا دیگر داوطلبان را بیرون بیاورید و سپس پیشنهادات را لغو کنید تا محصول را با قیمت پایین تر دریافت کنید و در نهایت دروغ بگویدبه مشتریان که می توانند محصولات را در سایت های قانونی با قیمت پایین تر در خارج از پلتفرم تبلیغ کنند. هنگامی که از مجرمان پیروی می کنند،آنها در نهایت از بین می روند.

سرقت هویت

جزئیات قربانی برای به دست آوردن چیزهای مهم مانند رانندگی استفاده می شودمجوزها و کارتهای اعتباری تمام اعتبارات به دست آمده توسط قربانیان پرداخت می شود و تخلفات مربوط به ترافیک در قربانی ثبت می شودتاریخ. قربانی فقط می داند زمانی که آنها یادآوری می کنند که آنها دشواری پرداخت جریمه خود را دارند.

فیشینگ

مهاجم قربانی را متقاعد می کند اطلاعات شخصی محرمانه ارائه دهدبا تظاهر به یک موجود قانونی که قربانی با آن آشنا است، به عنوان مثال، یک بانک.

سکته مغزی

این شامل تهدید یک فرد به صورت الکترونیکی است. این میتواند انجام شوداز طریق استفاده از ایمیل ها، اینترنت یا سایر وسایل الکترونیکی.

November 28, 2017