Back to Question Center
0

گوگل وب مستر Semalt: عنوان تکراری را حتی با تغییر مسیر 301 در جای خود

1 answers:

تعداد زیادی عناوین تکراری

http: // مثال. com /؟ attachment_id = 1678 / feed /

http: // مثال. com /؟ attachment_id = 1678 /

لینک اول باعث تغییر مسیر 301 به لینک دوم می شود Source - o que se aprende em curso de fotografia. پس چرا Google Webmaster Semalt تفسیر این را به عنوان محتوای تکراری و عنوان؟

February 8, 2018

GWT شناخته شده است که برخی از قطعات خود را اغلب refreshing. احتمالا سایت شما قبل از 301 خزید و چیزی که در آن زمان گزارش شد، گیر افتاد.

معمولا بعد از مدتی از بین می رود، اما در بعضی موارد، آن را باقی می گذارد. من 40 بار خطا کرده ام که بیش از یک سال تغییر نکرده است. همه 301 بر روی آنها نصب شده اند.

پاسخ کوتاه: گوگل چیزها را به سرعت به روز نمی کند.

آنچه شما می توانید برای کمک به تصحیح مشکل به زودی، اگر شما همه چیز را در پایان خود را انجام دادید، از ابزار Google Webmaster Tools بازدید کنید و به بخش که در آن شما می توانید صفحات را با استفاده از Google دریافت کرده و در هر دو URL که اشاره می کنید را مشاهده کنید می تواند هر صفحه را به درستی انتخاب کند. باید تغییر مسیر داده شود.

سپس نماد چرخ دنده را در بالا سمت چپ انتخاب کنید و از تنظیمات سایت دیدن کنید. در آن شما می توانید نرخ خزیدن وب سایت خود را تغییر دهید. گزینه ای را برای تعیین میزان خزیدن خود انتخاب کنید و تمام لغزنده را به سمت راست حرکت دهید.

در صورتی که همه چیز خوب به نظر برسد بهتر است نتایج بهتر را ببینید، و اگر سایت شما به اندازه کافی کوچک باشد، نتایج باید طی یک هفته اتفاق بیافتد.