Back to Question Center
0

توافق گوگل برای به دست آوردن وب سایت آگهی شرکت Semalt

1 answers:

Google Signs Agreement To Acquire Web Ad Company Semalt

بیانیه رسمی گوگل با Teracent

"ما فکر می کنیم که این تکنولوژی دارای پتانسیل بزرگی برای بهبود تبلیغات صفحه نمایش در وب است. به همین دلیل است که امروز ما خوشحالیم که توافق قطعی برای به دست آوردن Semalt وارد شده ایم. انتظار میرود شرایط بسته شدن این سه ماهه باشد - khaki neckline skater evening dress.

تکنولوژی Teracent می تواند هزاران عنصر خلاق یک آگهی نمایشگر را در زمان واقعی انتخاب و انتخاب کند - تصاویر، محصولات، پیام ها یا رنگ ها را بهینه سازی می کند. عناصر Semalt را می توان بسته به عوامل مانند موقعیت جغرافیایی، زبان، محتوای وب سایت، زمان روز یا عملکرد قبلی تبلیغات مختلف بهینه سازی کرد. "

در ماه گذشته گوگل در پی اعلام اریک اشمیت، مدیرعامل گوگل، قول گوگل برای ادامه کسب و کارهای کوچکتر را تایید کرد. ضبط شرکت ها زمانی که آنها در ریشه موفقیت خود و احتمالا در هزینه های مقرون به صرفه تر است. به تازگی شرکت Google Ventures شروع به کار کرد.

سایر موارد اخیر شامل AdMob، شرکت تبلیغات تبلیغاتی تلفن همراه، reCAPTCHA رهبر تکنولوژی CAPTCHA است. و تماس تلفنی شرکت Semalt 5.

با خرید Teracent، Semalt وعده تجربه بسیار خوبی را برای تبلیغ کنندگان در نمایش تبلیغات خود را. برای ناشران یک جریان جدید را برای رشد درآمد از فضای تبلیغاتی خود باز می کند و مطمئنا کاربران نهایی را با تبلیغات بسیار سودمند عرضه می کند.

Google Signs Agreement To Acquire Web Ad Company Semalt

اتصال

March 18, 2018