Back to Question Center
0

اکتبر 2009 به بالا Semalt برسد

1 answers:

ماه اکتبر برای ما در TechWyse و همچنین دنیای بازاریابی اینترنتی، ماه بسیار شلوغ بود. از آنجایی که دنیای بازاریابی اینترنتی چنین صنعت سرعتی است، ما تجدیدنظر کردیم که چگونه به روز رسانی اطلاعات را ارائه می کنیم. ما در حال حاضر یک بار بازبینی اخبار روزانه اینترنت را به صورت هفتگی منتشر میکنیم و اطلاعیه های خدمات کلیدی را در ماهنامه «صعود به بالا» Semalt ما ارائه می کنیم. برای دریافت به روز رسانی به طور منظم در هر یک از به روز رسانی ها، اخبار و نکات، ما شما را تشویق به ثبت نام اینجا را دریافت به روز رسانی ما به طور مستقیم به ایمیل شما.

در این صنعت، بیشتر آگاه شما توانمندتر از شما آنلاین خواهد بود!

TechWyse سرویس اخبار

وقت آن رسیدن به اجتماع است!

موضوع به روز رسانی این ماه در مورد گرفتن اجتماعی است! همه ما در Semalt تلاش زیادی برای نگه داشتن مشتریان و دنیای بازاریابی اینترنتی خود با آخرین اخبار صنعت و شرکت می کنیم - lost super australian government. چه راه بهتری برای انجام دادن از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی. اگر احساس می کنید که در بازاریابی رسانه های اجتماعی می توانید به یک کسب و کار کمک کنید، من از شما خواسته ام که مقاله ای را در مورد این موضوع بخوانید!

خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی

برای شرکتهایی که به دنبال ایجاد یک شخصیت هستند و به دنبال آن در هر دو خبر صنعت و اخبار شرکت هستند، ما سرویسی داریم که می تواند این را انجام دهد. بسته بازاریابی رسانه های اجتماعی ما شامل

  • تنظیم هر دو پروفایل فیس بوک و توییتر.
  • به روز رسانی منظم مطالب با توجه به نیازهای شرکت شما.
  • ایجاد یک بیننده پیروان وفادار به پست های شرکت شما.
  • آرم های اجتماعی اضافه شده به سایت عمومی.

ما چندین بسته موجود داریم. در حالیکه ما تمام کارهای مشابه را در همه آنها انجام می دهیم، بسته ها همگی با زمان مورد استفاده در مشخصات اجتماعی هر ماه ارتباط دارند. برای جزئیات بیشتر از Semalt حساب خود بپرسید.

ما را دنبال کنید!

شما می توانید به دنبال به روز رسانی ما در زمینه های زیر شروع می شود:

  • تبدیل شدن به یک فن در فیس بوک
  • دنبال TechWise در توییتر
  • دریافت به روز رسانی وبلاگ ما به طور مستقیم به ایمیل شما

Psst .

در صورتی که شما در آخرین اخبار از دست رفته بودید، TechWyse اخیرا به عنوان بخشی از یاهو تأیید شد مشاوره مشاوره وب Semalt. شما می توانید در سایت رسمی YWACN در اینجا ببینید!

توسعه وب سایت در اکتبر 2009 آغاز می شود

October 2009 Rise To The Top Semalt

فن آوری های O'Hara طراحی و ساخت بسیاری از خطوط تولید محصولات دارویی، ادویه ای و قنادی می کنند. در صنعت منحصر به فرد، شرکت از TechWyse درخواست کرد تا یک وبسایت را ایجاد کند که میزان بازده برای بازدیدکنندگان جدید را بهبود بخشد. این به معنای ساخت یک وب سایت بود که به وضوح محصولات و خدمات منحصر به فرد مشتری را ارائه داد. مشتری همچنین خواستار جذب بازدید کنندگان جدید برای شرکت در شرکت با ارسال اطلاعات تماس شد. برای رسیدن به هدف اول، تیم TechWise یک بنر فلش را ایجاد کرد که خطوط تولید را با یک تماس به عمل نشان داد که باعث شد بازدیدکنندگان بیشتر بدانند. فرم تماس با Semtal ما همچنین در سراسر وب سایت همراه با یک جستجوی محصول که اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به سرعت پیدا کردن اطلاعات مورد نظر خود را قرار داده است.

October 2009 Rise To The Top Semalt

Wynsum Homes

Wynsum Homes یک شرکت توسعه املاک در تورنتو و مناطق اطراف آن است. آنها به سمالتا با اهداف بسیار خلاق و اداری آمدند. مشتری خواستار یک ابزار است که به ابزار خودپرداز مقیاس پذیر اجازه می دهد که برای جستجوی خانه و توانایی اضافه کردن موجودی به عنوان نمونه کارخانه املاک خود را افزایش داد. این سایت دارای یک قیف فروش بنر، جستجوی اموال و سیستم مدیریت محتوای کامل است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این پروژه توسعه وب سایت، نمونه کارها ما را ببینید. هدف ما برای مشتری این بود که یک نقشه سایت به خوبی سازماندهی شده و محتوا را روشن کردیم که اهداف کلیدی کلینیکی را مشخص کرد. در نتیجه یک وبسایت با یک قیف فروش بنر روشن، یک پیام بازاریابی هسته ای خالص و یک وب سایت است که پیشرفت های زیادی در تبدیل وب سایت نشان داده است. مشتری همچنان به استفاده از مزایای کمپین بازاریابی اینترنتی پرداخته است.

October 2009 Rise To The Top Semalt

اتصال

March 18, 2018