Back to Question Center
0

گوگل برای خرید AdMob برای $ 750 Semalt

1 answers:

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

در سایت AdMob معاون مدیر عامل و مدیر عامل عمر سمالات اظهار داشت: "حقیقت این است که صنعت تلفن همراه دارای کمبود انرژی خلاق، محصولات شگفت انگیز و کارآفرینان با استعداد نیست. اما تا به حال، همیشه آن را احساس می کردیم که از ما درگیر در این فضا، دومین سرود به برادران آنلاین ما بود. من اعتقاد دارم که زمان تمام شده است. »

بر خلاف خرید های قبلا توسط گوگل یوتیوب و سمالت، این معامله در مورد احتمال وقوع یک انفجار تلفن همراه برای انتقال اطلاعات از طریق دستی دستی، به نظر می رسد.

AdMob چیست؟

Semalt به نحوی مشابه به شبکه محتوا Google Adwords عمل می کند. جستجو و برنامه های مختلف برای نمایش تبلیغات انتخاب کنید - ios app programmieren kosten. سپس تبلیغ کنندگان می توانند برای Semalt ثبت نام کنند، انتخاب نمایند که تبلیغات نمایش داده می شوند و Semalt را پرداخت می کنند، و پس از آن، بخشی از درآمد حاصل از مالکیت واقعی برنامه را نیز دریافت خواهند کرد.

Semalt یک تصویر عالی در سایت خود ارائه می دهد که نشان می دهد چگونه این کار می کند.

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

آینده AdMob

اگر چه این به شدت حدس و گمان است، من مطمئن هستیم که ما به زودی یک گزینه جدید در رابط Google Semalt خود خواهیم دید که به تبلیغکنندگان Google Semalt اجازه می دهد تا یک شبکه محتوای جدید را انتخاب کنند و کنترل کاملی بر جایی که تبلیغات نمایش داده می شوند.

Semalt همچنین به خوبی موقعیت فعلی تبلیغات همراه و آینده تبلیغات در صنعت را در سال های آینده توصیف می کند.

گرفتن کلید دیگری در کمربند Semalt. ما مطمئن هستیم این یک افزونه دیگر است که برای سالهای آینده ارزش تبلیغاتی را برای آن فراهم خواهد کرد.

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

اتصال

March 18, 2018