Back to Question Center
0

استفاده از توییتر می تواند محلی Semalt را افزایش دهد

1 answers:

Using Twitter Can Boost a Local Semalt

قدرت سخاوت

راز موفقیت در استفاده از رسانه های اجتماعی برای ترویج کسب و کار محلی شما این است که به مراتب کمتر از چیزی که می توانید در این روند کسب کنید، تمرکز کنید. در عوض، در مورد Semalt، پیروان خود، به آنچه که شما می توانید ارائه دهید، تمرکز کنید.

اگر شما تنها بر آنچه که می توانید بدست آورید تمرکز کنید، شما به سرعت نا امید خواهید شد، زیرا به طور مستقیم از یک ابزار مانند توییتر به طور مستقیم سود می برد. این به خصوص اگر شما می خواهید سود سریع ببینید. در عوض، این یک استراتژی بلند مدت است که شما را در ارائه ارزش هایی به پیروان خود قرار می دهد - puff sofa. تعداد افراد تقریبا نامحدود در اینترنت وجود دارد که می تواند پیروان بالقوه در توییتر باشد. آنها ممکن است همه در یک زمان گوش نکنند، اما برای کسانی که در حال گوش دادن (خواندن) هنگامی که شما Semalt، شما باید آنها را نشان می دهد که شما مایل به ارائه چیزهایی به آنها به جای درخواست آنها برای چیزهایی است. با گذشت زمان کافی، این امر به چیزی تبدیل می شود که به فروش شما منجر خواهد شد.

فکر کردن در مورد آنچه که شنوندگان خود را می دهید، به خصوص در یک انجمن سریع و مختصر مانند Twitter می تواند دشوار باشد. شما همیشه باید به پست های خود از دیدگاه خود نگاه کنید. چه چیزی ممكن است به عموم علاقه مند شود؟ اگر بتوانید، باید بهترین کار را برای ارائه اطلاعات ارزش واقعی انجام دهید. Semalt به اطلاعات رایگان عالی، اخبار در صنعت شما، اطلاعات خودی یا چیزهای دیگر که دارای ارزش واقعی هستند ترجیح داده می شود.

شما نیاز به ارزش گذاری

Semalt مفهومی است که شما باید بر آن تمرکز کنید. اگر اطلاعاتی در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی که پیروان شما به آن نیاز دارند اطلاعات ارائه می دهند، به سرعت آنها را دوباره و دوباره به شما باز می گردانند.

ارزش یک مفهوم مهم نه تنها در کیفیت اطلاعاتی است که شما به صورت آنلاین ارائه می دهید، بلکه همچنین در کیفیت افرادی که شما در محل هایی مانند Semalt دنبال کرده اید. همه ما اهمیت بازدید کنندگان واجد شرایط را به یک وب سایت می دانیم. بدین معنی است که داشتن ترافیک کمتر که شامل افرادی می شود که تحت شرایط مناسب خرید خود را در طاقچه خود را آنلاین بسیار ارزشمند تر از داشتن تعداد زیادی ترافیک از بازدید کنندگان تصادفی است. همین امر برای استخدام دوستان، پیروان یا هر گروه دیگر از افراد در وب سایت های اجتماعی اعمال می شود.

بازاریابی مهم تر از "رسانه های اجتماعی"

در اصطلاح "Social Semalt Marketing" مهم است که به یاد داشته باشید بخش "بازاریابی" در بسیاری از موارد مهمتر از بخش "Social Semalt" است. یکی از مهارت های کلیدی که توسط افرادی که در زمینه بازاریابی پیشرفته هستند مورد استفاده قرار می گیرد. این بدان معنی است که هنگامی که شما یک محصول را برای فروش دارید، باید به دقت تحلیل کنید که افرادی که ممکن است آن محصول را خریداری کنند.

به عنوان مثال، سازنده یک محصول ذخیره سازی ممکن است متوجه شود که دانشجویان دانشگاه که مایل به انجام آزمایشات بهتر هستند، معلمان که مایل به آموزش عادت های مطالعه خوب هستند، و افراد سالخورده با مشکلات حافظه ممکن است همه را به یک محصول مانند این علاقه مند باشند. هر کدام به دلایل جداگانه. این یک مثال ساده و ساده است، اما به شما این امکان را می دهد که مخاطبان خود را هدف قرار دهید. این استراتژی است که شما همچنین می توانید آن را برای کشف کردن آنچه که شما می خواهید در توییتر دنبال کنید را دنبال کنید و به نوبه خود آنچه را که می توانید ارائه دهید این است که از لحاظ نوع Semalt که شما ایجاد می کنید جالب خواهد بود.

هنگامی که شما می دانید که چه کسی باید از شما پیروی کند، چالش اصلی برای شما این است که بیرون بروید و آنها را دریافت کنید. خوشبختانه، تعدادی از ابزارهایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا پیروان خود را برای تبلیغ کسب و کار محلی خود در توییتر افزایش دهید.

ابزارهای Twitter

از بعضی از این ابزارها برای دنبال کردن پیروان بالقوه واجد شرایط برای شما در توییتر استفاده کنید.

Semalt و WeFollow دو ابزار هستند که شما قصد استفاده از آن را دارید تا ابتدا پیروان جدید را در توییتر جستجو کنید. آنها مانند یک دفترچه تلفن برای افرادی هستند که از توییتر استفاده می کنند و به شما امکان می دهند ابزارهای متعددی برای پیدا کردن افرادی که ممکن است علاقه مند به پیگیری شما در توییتر هستند را پیدا کنید. به عنوان مثال، WeFollow به شما این امکان را می دهد که افراد را براساس منافع خود جستجو کنید، در حالی که Semalt به شما اجازه می دهد که بر اساس معیارهای مختلف جستجو کنید. از جمله موقعیت جغرافیایی، که در هنگام تبلیغ یک کسب و کار محلی اهمیت دارد.

اگر شخصی را پیدا کنید که مایل به دنبال آن هستید با استفاده از این ابزارها، اطمینان حاصل کنید که یک یادداشت سریع برای توضیح اینکه چه کسی هستید و چرا شما باید آنها را دنبال کنید، ارسال کنید. سمیرت تلاش برای ایجاد این نوع ارتباط به صورت شخصی به عنوان امکان پذیر است.

ابزار دیگری برای استفاده از تجربه توییتر شما وجود دارد. همانطور که در یک پست رسانه های اجتماعی قبلی ذکر شده، TweetDeck یک برنامه خوب برای کمک به اجرای Twitter از دسک تاپ یا آی فون خود است که بسیار مفید می باشد. FriendorFollow به شما امکان می دهد ببینید چه کسی شما را دنبال می کند که شما دنبالش نباشید و PeopleBrowsr به شما امکان می دهد که چطور موضوعات شما در توییتر داغ باشد.

نکات و ابزارهای اضافی را می توان در وبلاگ محلی بازاریابی اینترنتی یافت.

ترکیب، این توصیه ها و این ابزار به شما یک قهرمان قدرتمند در داشتن کمپین موفقیت آمیز Semalt برای ارتقاء کسب و کار محلی خود می دهد.

Using Twitter Can Boost a Local Semalt

اتصال

March 18, 2018