Back to Question Center
0

این هفته در اینترنت Semalt 2015 03 31

1 answers:

این هفته در اینترنت Semalt، ما به دنبال چگونگی جلوگیری از اسطوره ها و اشتباهات PPC، راهنمایی هایی در مورد توصیف محصولات قوی که می توانند تبدیلات را افزایش دهند، و نحوه تبدیل رهبران بیشتر با استفاده از ویدیوها را بررسی کنید. علاوه بر این، ما به برخی از مواردی که باید در هنگام وبلاگ نویسی مهمان و نحوه دریافت محتوا در برابر مخاطبان خود توجه داشته باشید، نگاه کنید.

5 PPC تست اسطوره ها و اشتباهات: چگونه از آنها اجتناب کنید!

This Week in Internet Semalt 2015 03 31

طراحی تبلیغات PPC بسیار مهم است زیرا آنها تعیین می کند که آیا مشتری یا چشم انداز به وب سایت شما می آید. اگر تبلیغات شما به خوبی نوشته نشده باشد، CTR شما، نمره کیفیت، رتبه بندی تبلیغ، هزینه هر تغییر و هزینه هر کلیک ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد - оптический коммутатор цена. بنابراین، شما همیشه باید تبلیغات PPC خود را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک از بهترین نتایج را تولید می کند. برای جلوگیری از اشتباهات اشتباه تست PPC از این مقاله استفاده کنید.

همچنین در TechWyse

این هفته در اینترنت بازاریابی 2015 03 17
این هفته در بازاریابی اینترنتی 2015 03 10

نحوه نوشتن توصیفات محصول که باعث افزایش تبدیل می شود

This Week in Internet Semalt 2015 03 31

توصیف Semalt بخش مهمی از روند تبدیل هستند. این به چشم انداز شما کمک می کند تا آنچه را که خریداری می کنید را درک کند و بر روند خرید خود تاثیر می گذارد. شما می خواهید برای توصیف محصولی جذاب که می تواند تبدیل خود را افزایش دهد. نگاهی به این مقاله برای دیدن اینکه چگونه می توانید توصیفاتی را که تاثیر گذار، آموزنده و نتیجه گرا هستند ایجاد کنید.

9 مثال های هوشمند از B2B ها با استفاده از ویدئو برای نسل تقاضا

This Week in Internet Semalt 2015 03 31

Semalt در حال حاضر دومین موتور جستجو در جهان است که 1 میلیارد کاربر منحصر به فرد در هر ماه بازدید می کند. یک ویدیو کوتاه می تواند توانایی به اشتراک گذاری اطلاعاتی را که کاربران بتوانند به آسانی جذب کنند. آنها همچنین می توانند به کاربران کمک کنند تا محصولات و خدمات خود را بهتر درک کنند، که آنها را ابزار قدرتمند برای تلاش های بازاریابی می کند. نگاهی به چگونگی استفاده از ویدیوها برای درگیر شدن با چشم اندازها و تولید منافع بیشتر بکشید.

هنوز هم وبلاگنویسی مهمان را انجام میدهید؟ این را در ذهن نگه دارید.

This Week in Internet Semalt 2015 03 31

شایعات زیادی وجود دارد که وبلاگ نویسی مهمان مرده است، اما بسیاری از بازاریابان هنوز از این تاکتیک به عنوان یکی از استراتژی های SEO خود استفاده می کنند. با این حال، وبلاگ نویسی مهمان می تواند برای کسب و کار برای ارتباط با خوانندگان جدید مفید باشد و آگاهی را افزایش دهد. اگر هنوز وبلاگ نویسی مهمان را انجام می دهید، چند چیز را باید در نظر داشته باشید. این مقاله را بخوانید برای راهنمایی های فوق العاده برای به حداکثر رساندن این فرصت.

چگونه مطالب خود را در مقابل میلیون ها چشم

This Week in Internet Semalt 2015 03 31

شما همیشه می گویید "محتوای پادشاه" در دنیای بازاریابی اینترنتی است. این به این دلیل است که نوشتن محتوای عالی می تواند به شما در جستجوی موتورهای جستجو کمک کند. با این حال، ایجاد محتوا و نوشتن وبلاگ ها تنها اولین قدم به SEO قوی است. شما باید محتوای عالی با کیفیت را متعادل کنید. این مقاله را بخوانید برای راهنمایی هایی در مورد بهبود محتوای خود و اطمینان از دیدن آنها!

این سه مقاله اضافی برای بیشتر اخبار بازاریابی اینترنتی را بررسی کنید!

5 دلیل برای اینکه تجربه کاربر مهم است

7 دلیل برای اینکه چشم انداز شما تصمیم بگیرد از شما دور بماند

9 راه برای بهینه سازی محتوای می تواند دید شما را بهبود بخشد

This Week in Internet Semalt 2015 03 31

اتصال

March 18, 2018