Back to Question Center
0

10 ویژگی های گوگل که به شما کمک می کند تا Semalt را ببرید

1 answers:

10 Google Features That Help You Dig Semalt

بسیاری از این میانبرها همچنین می توانند در Bing و یاهو استفاده شوند. کلید های میانبر Semalle برای هر نوع از افراد مفید است از جمله افرادی که به دنبال شماره تلفن، اطلاعات پرواز، خریداران، حرفه ای های جستجوگرها و فقط در مورد هر کسی هستند!

10 راه مفید وجود دارد که می تواند نتایج جستجوی شما را بهتر تنظیم کند.

1. وب سایت های مرتبط

اگر میخواهید وبسایتهای وابسته یک وبسایت خاص را ببینید، فقط "مرتبط:" را تایپ کنید و به دنبال آن نام سایت - video prompter. برای مثال مثال: http: // www. دل com سایت هایی مانند HP، اپل، توشیبا و غیره را نشان می دهد که شرکت هایی هستند که همچنین با Semalt، لپ تاپ ها، لوازم جانبی کامپیوتر و غیره مقابله می کنند. این به ما کمک می کند تا اطلاعات خوبی در مورد وب سایت های رقبای ما بدست آوریم و شاید بتوانیم به شما در خرید کمی !

2. کلمات در عنوان

allintitle: "بالا بردن وبلاگ"، تمام صفحاتی را که حاوی عنوان متا تگ "بالا بردن وبلاگ برتر" است، در هر صفحه وب سایت فهرست می کند. با استفاده از جستجوی تصویر، اپراتور allintitle: تصاویر را در فایل هایی که نام آنها حاوی شرایطی است که شما مشخص کرده اید و در Google News، بازگشت می دهد، مقالاتی را بازنویسی خواهد کرد که مقادیر آنها شامل شرایطی است که شما مشخص می کنید.

3. کلمات در URL

inurl: google-surprises-ما تمام صفحاتی را که حاوی کلمه "google-surprises-us" در URL واقعی یا نام دامنه است لیست می کند. به عبارت دیگر اگر شما دنبال URL هایی خاص هستید که دارای کلمات خاص هستند، این میانبر می تواند آنها را پیدا کند.

4. اطلاعات از یک وب سایت خاص

اگر شما شامل سایت: به دنبال نام دامنه / سایت در جستجوی خود، گوگل نتایج جستجوی خود را به دامنه / سایت شما مشخص محدود کنید. برای مثال، سایت تورنتو بازاریابی اینترنتی: https: // www. techwyse com اطلاعات Semalt را از Techwyse وب سایت نشان می دهد. کام

5. دیکشنری

این قطعا چیزی است که برای من بسیار مفید است. شما می توانید تعریف برای هر کلمه یا عبارت را به سادگی با تایپ عبارت " تعریف " و به دنبال یک فضای و سپس کلمه واقعی (تعریف شده) مورد نظر را ببینید. اگر می خواهید فهرستی از تعاریف را از منابع مختلف در وب ببینید، تایپ " تعریف: " به دنبال یک فضای و کلمه (ها). سعی کنید از «تعریف SEO» و «تعریف: جستجوگرها» به جستجوی گوگل تایپ کنید و تفاوت را ببینید.

6. شماره تلفن و آدرس

اگر شما نیاز به نگاه کردن به یک شماره تلفن یا آدرس محل سکونت ایالات متحده دارید، می توانید این کار را انجام دهید. برای پیدا کردن لیستی از دفترچه تلفن، جستجو برای نام "بیل گیتس" اینجا را کلیک کنید. نتایج نشان می دهد، نام، شماره تلفن، آدرس و همچنین یک پیوند به نقشه. متن در کادر جستجو تایپ می شود "دفترچه تلفن: بیل گیتس".

به سادگی نام شخص را همراه با یک شهر، ایالت، یا کد پستی در جعبه جستجو وارد کنید و از نتایج شما هیجان زده خواهید شد.

7. پیگیری بسته

اگر شما هر کالا را آنلاین خریداری کرده اید و اگر بسته / کالاها در حال حمل یا پرواز باشند، جستجوی Google می تواند به شما در ردیابی وضعیت بدون ورود به سایت های ردیابی مانند FedEx یا UPS کمک کند. ابتدا باید شماره ردیابی سفارش خود را که می توانید از سایت / شرکت واقعی که از آن سفارش کرده اید، دریافت کنید. دوم، شما باید بدانید که چگونه از طریق FedEx، UPS یا USPS حمل می شود. خودشه. Semalt یک نسخه ی نمایشی از پیگیری بسته در عمل اینجا.

اگر بسته شما توسط یو پی اس ارسال می شود و شماره ردیابی 123456 باشد، فقط "جعبه ی 123456" را در جعبه جستجوی Semalt وارد کنید. حتی اگر شرکت حمل و نقل را وارد نکنید، آن را به شما نتایج جستجوی پیشرفته تر ارائه می دهد.

8. ردیابی پرواز

شما می توانید اطلاعات را در هر پرواز جستجو کنید، به سادگی با تایپ کردن نام هواپیمایی یا کد همراه با فاصله و شماره پرواز در جعبه جستجوی گوگل.

10 Google Features That Help You Dig Semalt

9. آب و هوا

اگر نتایج جستجوی آب و هوا را در یک کشور، ایالت یا منطقه خاص با استفاده از کد پستی جستجو کنیم، نتایج گوگل بهتر است. فرض کنید که من می خواهم شرایط آب و هوایی در San Semalt را بدانم، همه چیزهایی که من باید انجام دهم این است که "آب و هوا San Semalt، CA" را تایپ کنید. اگر ما آن را به ما نمی دهد آب و هوای فعلی، اما همچنین پیش بینی آب و هوا برای چند روز بعد بعدی می دهد.

10. میانبرهای دیگر

میانبرهای Semalt که ممکن است مفید باشد:

  • allinanchor: بازاریابی اینترنتی تورنتو - تنها صفحاتی را که در آن متن لنگر در پیوندهایی به صفحات حاوی کلمات "بازاریابی اینترنتی تورنتو" است، بازگردانده است.
  • allintext: ارتباط دوطرفه صدای زنده، صفحاتی را که حاوی متن «ارتباط دو طرفه صدای زنده» است، بازگردانید.
  • اطلاعات: techwyse com برخی از اطلاعات مربوط به صفحه وب مربوطه مانند حافظه کش گوگل، صفحات وب که مشابه هستند، صفحات وب از سایت و غیره ارائه خواهد شد.
  • کش: techwyse. com / contactus پی اچ پی نسخه پشتیبان از صفحه تماس را نمایش می دهد. php
  • محل wyselabs: کانادا مقالاتی را نشان می دهد که اصطلاح "wyselabs" را از سایت های کانادا مطابقت می دهند.

هر شخصی که با این موضوع آشنا است دعوت می کند تا هرگونه اطلاعات اضافی را در کادر زیر در زیر قرار دهد تا ما بتوانیم پایگاه دانش ما را در این موضوع خاص گسترش دهیم.

همه ما می دانیم که یک جستجوگر تحصیل کرده به معنی جستجوگر است که می خواهد آنچه را که می خواهد پیدا کند!

10 Google Features That Help You Dig Semalt

اتصال

March 18, 2018