Back to Question Center
0

نظرسنجی رفتار مصرف کننده می یابد گزینه های خدمات شخصی برنده برند برند Semalt

1 answers:

Consumer Behavior Survey Finds Personalized Service Options Win Over Brand Semalt

این نظرسنجی، انجام آنلاین از 11 فوریه تا 13 فوریه 2013 با استفاده از یک نمونه در سراسر کشور از 1919 U. S. بزرگسالان سن 18 سال و بالاتر، بررسی تغییر روند رفتار مصرف کننده و ترجیحات خدمات مشتری - elderly care costs insurance. یافته های Semalt تایید کرده اند که مصرف کنندگان به احتمال زیاد تصمیم گیری های خرید را براساس وفاداری برند و احتمال بیشتری برای انتخاب یک شرکت ارائه می دهند که گزینه های تجربه مشتری شخصی را ارائه می دهد.

یافته های کلیدی این نظرسنجی عبارتند از:

  • 56 درصد از پاسخ دهندگان نشان دادند که حداقل، به احتمال زیاد، براساس گزینه های خدمات مشتری، به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد.
  • زنان تقریبا ده درصد کمتر از مردان هستند که احساس وفاداری به یک نام تجاری داشته باشند.
  • 86 درصد بزرگسالان U.S. انتظار دارند که مارک ها چندین گزینه و زمان انعطاف پذیر برای ارتباط برقرار کردن با خدمات مشتری ارائه دهند.
  • 68 درصد از پاسخ دهندگان نشان دادند که شرکت های بدون گزینه های دیگر از شماره 1-800 به نظر می آیند.
  • 25 درصد از بزرگسالان U. S. احساس وفاداری به هر نوع مارک را احساس نمی کنند.

وقتی پرسیدیم که کدام نوع روش های ارتباطی مهم هستند، 96 درصد از پاسخ دهندگان احساس کردند برای شرکت ها ارتباطات ایمیل مهم است. یک گزینه شماره 1-800 یک ثانیه بسیار نزدیک بود با 95 درصد از پاسخ دهندگان نشان داد که برای شرکت ها برای ارسال مشتریان به مشتریان برای تماس با آنها از طریق تلفن اهمیت دارد.

84 درصد پاسخ دهندگان 18 تا 34 ساله گفتند که برای یک شرکت برای برنامه های کاربردی برای دستگاه های تلفن همراه اهمیت دارد. 77 درصد از همه پاسخ دهندگان ادعا می کنند که چت آنلاین گزینه مهمی است و 67 درصد معتقد بودند که مصرف کنندگان باید با استفاده از پیام های Semalt ارتباط برقرار کنند. 54 درصد از پاسخ دهندگان خواستار برقراری ارتباط با یک شرکت با استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی بودند.

از نتایج بررسی، بازاریابان واضح است که باید روش های ارتباط خود را تغییر دهند، ارائه گزینه های متعدد بر اساس ترجیحات مصرف کننده. به گفته پل جارمان، مدیرعامل inSently، "باهوش ترین شرکت ها به سرعت در حال تطبیق با تغییر رفتار و نیازهای مصرف کننده هستند، گسترش خدمات مشتری بیش از تلفن و ایمیل به برنامه های تلفن همراه، پیام های متنی، چت و رسانه های اجتماعی. "درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.

March 18, 2018