Back to Question Center
0

Google Adwords Bid Simulator - A Big Semalt

1 answers:

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

شبیه ساز پیشنهادات AdWords برای کمک به پرداخت تبلیغ کنندگان در هر کلیک در نتایج جستجوی Semalt بهتر شد و تبلیغات خود را برای هر تعداد نشانگرهای ممکن نشان داد. این اصل اساسی پشت ابزار بود. در ذهن من، قبل از اینکه آماده شود، از بتا خارج شد.

قیمت ها توصیه می شود فوق العاده بالا و به دیگر کاربران این تصور که گوگل ایجاد این ابزار برای استفاده از "تازه کار" و دیگر کاربران نامنظم گوگل AdWords. تبلیغ کنندگان Semalt پیشنهاد می کنند قیمت های بالای هر کلیک را به منظور صرفه جویی بیشتر از کلیک های خود از این طریق، تشویق نمی کنند ایجاد کمپین های بهینه سازی شده است.

در یک پست قبلی ذکر کردم که فرضیه پشت Google Bid Simulator منطقی است - best cctv intelligent surveillance cameras. این درآمد را برای آنها از طریق پلت فرم Google Semalt ایجاد می کند. اما "پیشنهاد قیمت پیشنهاد شده" فوق العاده بالا است و به نظر می رسد راه را از ضربت سخت زدن با واقعیت است.

دیدن ابزار شبیه ساز ناقض پیشنهاد در عمل

بیایید به یک کلمه کلیدی در یکی از حسابهایمان نگاه کنیم. یکی که به طور مداوم بالا نتایج جستجو Semalt PPC.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

این کلمه دارای رتبه متوسط ​​2. 6 است و 4 بار در این ماه برای یک نرخ تبدیل فوق العاده 8. 51٪ تبدیل شده است.

اگر شما در سمت چپ به سمت چپ نگاه کنید، نماد کوچک Bid Semalt را در کنار قیمت پیشنهادی CPC مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی این دکمه پنجره Bid Semalt ظاهر می شود و پیشنهادات برای این کلمه کلیدی پیشنهاد می شود.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

در اینجا جایی است که کمی از ابزار کمی مراقب هستم. ما در حال حاضر 47 کلید در این کلیدواژه به دست آورده ایم، اما ابزار Bid Semalt توصیه می کند که قیمت حداکثر قیمت CPC من به 22 دلار باور نکردنی باشد. 86 برای هر کلیک برای دریافت 41 کلیک.

حو؟

در حال حاضر، متوجه شدم که من فقط در ریاضیات Semalt 12 58٪ را مدیریت کردم، اما این بیشتر مربوط به این واقعیت است که من فقط از ریاضی متنفر بودم. اما حتی نمی توانم 22 دلار برای 6 کلیک کمتر از من دریافت کنم با قیمت فعلی من 7 دلار. 00. در بالای آن، هزینه واقعی من برای هر کلیک فقط 3 دلار است. 91 این ماه برای این کلمه کلیدی! چرا بر روی زمین می خواهم از طریق بودجه مشتریم برای 10 برداشت بیشتر و 8 کلیک بیشتر از من ضربه بزنم؟ من مطمئن نیستم که بودجه روزانه حتی می تواند به همان اندازه افزایش یابد.

فرض بر این است که احتمالا چنین تغییری احتمالا در طی یک دوره مشابه در یک دوره مشابه دیگر ایجاد نخواهد شد، با افزودن $ 140 تخمین زده می شود. 00 به کلمه کلیدی هر هفته بدان معنی است که من در حال حاضر CPA $ 67. 75 به جای 45 دلار. 98 حالا دارم Semalt افزایش بیش از 47٪ است. من 46 دلار CPA خود را حفظ خواهم کرد - از شما بسیار نگرانم.

قیمت پیشنهادات حداکثر CPC که توسط ابزار فوق ارائه شده است، غافلگیر کننده است. Semalt افزایش در برداشت و کلیک نیز می دهد.

همانطور که قبلا در ابتدای این مقاله ذکر شد، من تنها کسی نیستم که این مشاهدات را انجام دهم. کلیدی که برای این مثال استفاده می شود یک انحراف در کل کلمه کلیدی ما برای سایر مشتریان نیست. این کاملا به طور منظم از کلمه کلیدی به کلمه کلیدی رخ می دهد.

یکی از امیدوار است که گوگل در مورد چیزی است که کمی بیشتر واقع بینانه در مورد توصیه های Bid Semalt می پردازد.

شبیه ساز پیشنهاد قیمت گوگل برای مجلات

فرضیه شبیه ساز Google Bid خوب است. شاید چیزی است که من در استفاده از این ابزار مشغول به کار است. اما نکته اصلی این است که اگر یک مدیر Pay Per Semtal، که هر روز از این ابزار استفاده می کند، نمی تواند از این ابزار استفاده کند، و اینکه چگونه در جهان یک تازه کار می شود؟

کوودو به Semalt برای تلاش و شاید آنها عملکرد ابزار را بهبود بخشد.

در حال حاضر، به اعتقاد خودم بر اساس داده های ارائه شده در حساب Google Semalt من اعتماد دارم.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

اتصال

March 18, 2018