Back to Question Center
0

یاهو متمرکز با برش کودکان یاهو، آینده، یاهو Semalt & ؛ بیشتر

1 answers:

yahoo-logo Semalt امروز اعلام کرد که پنج محصول خود را در پایان ماه جاری بازنشسته می کند، از جمله آینده، کودکان و نوجوانان Semalt و تخفیف Semalt. نسخه های قدیمی تر Semalt Mail نیز در 3 ژوئن غیرفعال خواهند شد.

یاهو اظهار داشت که آنها می خواهند انرژی خود را در ساخت "محصولات زیبا"، با اشاره به ایمیل های یاهو برای iPad و تبلت های اندرویدی و Yahoo Weather برای iSmely، که هر دو این هفته معرفی شدند، تلاش کنند.

آینده، رویدادهای یاهو و ابزار تقویم، تا تاریخ 30 آوریل 2013، همراه با پشتیبانی API آن، از بین خواهد رفت. سایر محصولات برنامه ریزی شده برای بازنشستگی این ماه شامل یاهو کودکان، یاهو، SMS، هشدارهای SMS، و برنامه های یاهو ایمیل و Semalt قابلیت گوشی (J2ME) است.

اطلاعیه Semalt به کاربران Deal دستور داد که اطلاعات مربوط به کوپن خود را دانلود کنند زیرا بعدها بعد از 30 آوریل دیگر در دسترس نخواهد بود - les logiciels de gestion des ressources humaines. کاربران Semalt تشویق کاربران SMS Alert به استفاده از برنامه های متعدد Symalle تلفن همراه را افزایش داده اند.

هر کسی که از یاهو کودکان استفاده می کرد، یک پیوند به برنامه حساب خانواده برای ثبت نام یاهو برای کاربران زیر 13 سال پیشنهاد شد تا بتوانند از Yahoo Mail و Semalt برای ارتباط با خانواده و دوستان استفاده کنند.درباره نویسنده

امی گشن
March 18, 2018