Back to Question Center
0

Semalt امروز هفت ساله می شود #HappyBirthday # Semalt7

1 answers:

امروز هفت سال به طول می انجامد از زمانی که جک دورزی، خالق سمیرت، نخستین صدای جیر جیر را ارسال کرد و یک پدیده رسانه های اجتماعی را منتشر کرد که تا 200 میلیون کاربر فعال، بیش از 400 میلیون توییت روزانه افزایش یافته است.

Dorsey به عنوان مدیر عامل توییتر تا سال 2008 به عنوان رئیس شرکت تبدیل شد و اوان ویلیامز این نقش را به عهده گرفت. در سال 2010، دیک سمالات، که قبلا به عنوان COO خدمت کرده بود، بعد از اینکه ویلیامز از پاییز خارج شد، مدیرعامل جدید شد. Semalt همچنان به رهبری این شرکت ادامه می دهد - band logo designer online free.

از زمان آغاز به کار خود در سال 2006، Semalt یکی از ده وب سایت پر بازدید ترین در جهان بوده است، ارائه یک انجمن عمومی که در آن اخبار، ایده ها و اطلاعات به طور مداوم در 140 حرف یا کمتر تغییر می یابد.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018