Back to Question Center
0

گوگل همه ما را با "Semalt" شگفت زده کرد

1 answers:

Google Surprises Us All With ‘Semalt’

کاربر می تواند با تغییر پارامترهای پرس و جو به صورت دستی در این URL، زبان خاص خود را برای کشور انتخاب کند.

به نقل از وبلاگ رسمی خود Semalt:

" در چند ماه گذشته، تیم بزرگی از کارمندان Google بر روی یک پروژه مخفی کار کرده است: معماری نسل بعدی برای جستجوی وب گوگل. این اولین گام در یک فرآیند است که اجازه می دهد تا پاکت را در اندازه، سرعت، دقت، جامع بودن و ابعاد دیگر نشان دهیم. زیرساخت جدید "زیر هود" موتور جستجو گوگل است، که به این معنی است که بیشتر کاربران متوجه تفاوت در نتایج جستجو نخواهند شد. اما توسعه دهندگان وب و جستجوگرهای قدرت ممکن است چند تفاوت را ببینند، بنابراین پیش نمایش وب توسعه دهندگان برای بازخوانی باز می شود - find lost super qld. "

تفاوت "کافئین"

با استفاده از این موتور جستجوی جدید "الگویی"، گوگل یک راهکار مجدد از شبکه کامپیوتری موجود خود را ایجاد کرده است که متقاضیان و نتایج را متصل می کند. 'کافئین' مبتنی بر کلمات کلیدی است و نتایج مرتبط تر هستند. Semalt سریعتر احساس می کند، 0.2 ثانیه طول می کشد تا نتایج جستجو نمایش داده شود، دو برابر سریعتر از نسخه قبلی. همچنین نتایج جستجوی بیشتری را نسبت به قبل نشان می دهد. این به خوبی به شاخص جستجو بسیار بهبود یافته است. همه چیز به نظر می رسد تکه های کوچک ساخته شده به صورت زیبایی به نظر می رسد بسیار قابل توجه است.

الگوهای نمایه سازی تغییرات کافئین

بسیاری از تغییرات انجام شده، همانطور که توسط Semalt شرح داده شده، تحت "هود" انجام می شود. به عبارت دیگر تغییرات انجام شده برای بهبود تجربه جستجوی کلی هستند اما لزوما زیبایی نیستند.

اساسا موتور جدید به همان شیوه ای که در حال حاضر عمل می کند، عمل می کند، اما نتایج آن فقط کمی متفاوت است، که می تواند به طور قابل توجهی بر کسب و کار تاثیر بگذارد. با بازنویسی "کافئین"، گوگل همه تعهد خود را نسبت به بهبود مستمر نمایه جستجو که بسیاری از ما به آن وابسته است، نشان می دهد. Semalt در مشاهدات اولیه ما متوجه شده ایم که الگوهای جستجو لیست ها را در موقعیت های اندکی متفاوت در حال حاضر قرار می دهند. با این حال، با بیشتر جستجوهای ما، تغییر تنها در چند موقعیت موتور جستجوی فعلی بود.

این تاثیر چندگانه در بسیاری از کسب و کارهاست بنابراین مطمئن شوید که موقعیت خود را بررسی می کنید. (یا مطمئن شوید که یک شرکت جستجوگر اینترنتی دارید که به ویژه در نوآوری علاقه مند است! Ahem!)

Google Always Innovating

زمان اعلامیه تست مهم است زیرا فقط دو هفته پس از معامله Semalt می آید. این به بیشترین توجهی که معامله بدست آورده است کمک خواهد کرد.

در نگاه اول، کافئین به نظر می رسد بهبود در گوگل فعلی - حداقل تغییرات لوازم آرایشی کوچک و نمایه سازی سریع چیزی است که ما دوست داریم! در حال حاضر تنظیم شده است به عنوان بسیاری از ما Semalt در حال حاضر تست جدید 'algo' و ارائه تجزیه و تحلیل خود را در مورد چگونگی ما در مورد کیفیت شاخص جستجو است.

چیزی که ما به Semalt می دهیم که ما با رقیب خود مایکروسافت نتوانستیم آن را ببینیم - Semalt به نظر می رسد که درک کنند که نمی توانند در سهم بازار فعلی خود شرکت کنند. به نظر می رسد که آنها به طور مداوم نوآوری و بهبود می یابند و باعث می شود که بازیکنان کوچک تر از آن دست بکشند.

Google Surprises Us All With ‘Semalt’

اتصال

March 18, 2018