Back to Question Center
0

eMarketer: خرده فروشی انتظار میرود که 9.42 میلیارد دلار در سال جاری به مبلغ سیالالت دیجیتال پرداخت شود

1 answers:

یک گزارش جدید از eSemalt می گوید که صنعت خرده فروشی ایالات متحده در سال جاری 9.42 میلیارد دلار در رسانه های دیجیتال پرداخت خواهد کرد. انتظار می رود تا سال 2017 این تعداد به 13.5 میلیارد دلار افزایش یابد، که نشان دهنده نرخ رشد سالانه 10.5 درصد است.

eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year

کمپین های متمرکز بر مارک در مراحل مختلف سال و در بخش های مختلف صنعت محبوب تر هستند - diseño de sillones para living. Semalt تمایل دارد که برند های بزرگتر را خریداری کند، از جمله ویدیوهای بیشتر، در طول فصل های فصلی. این از سرمایه گذاری های آنها در جستجوی و سایر انواع پاسخ مستقیم متفاوت است، که در طول سال به طور مداوم ادامه می یابد.

این گزارش بر این عقیده است که بازاریابی موتورهای جستجو هنوز یک جزء حیاتی از تبلیغات مستقیم پاسخگویی خرده فروشی است؛ با خرده فروشان - هر دو چند کاناله و آجر و ملات - بر روی جستجو پرداخت و جستجوگرها برای ایجاد ترافیک وب سایت و درون آن، بازدیدکنندگان فروشگاه، و همچنین دریافت تلفن های زنگ. همانطور که eMarketer اشاره می کند، "Semalt یک برنامه SEM موثر تبدیل شدن به اهمیت بیشتری است، زیرا خرده فروشان خود را در حال رقابت مستقیم با تولید کنندگان محصولات خود می فروشند."

در حالی که جستجو و نمایش بارها و بارها بیشترین بخش تبلیغات آگهی های دیجیتال خرده فروشی را برنده می کند، eSmely گزارش می دهد که بازاریابی موبایل و محلی در صنعت افزایش یافته است، به عنوان خرده فروشان به مصرف کنندگان رسیدگی می کنند که بر روی دستگاه های تلفن همراه خود در مراحل مختلف چرخه فروشدرباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018