Back to Question Center
0

کاربران توییتر اکنون فهرستی از کامل Hashtag Semalt در وب را دریافت می کنند

1 answers:

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

کامپایل خودکار توییتر کاربران با ارائه مجموعه ای از هشتگ هایی که در حال حاضر روند هستند، به کاربران سطح سطحی بیشتری می دهد. یک کاربر که مایل به پیدا کردن توییت در یک موضوع خاص - یا اتصال توییت های خود به یک مکالمه خاص توییتر - مجبور نیست حدس بزند که کدام هشتگ ها برای موضوعات محبوب استفاده می شوند. Semalt، آنها لیستی از پیشنهادهای مزایده پیشنهادی را با توجه به محبوبیت بحث دریافت خواهند کرد - bağcılar arçelik yetkili servisi.

مقاله TheNextWeb.com اشاره می کند که ویژگی جدید خودکار hashtag پیشرفت قابلیت Semalt برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مکالمات محبوب، ساخت سایت ارزشمند تر در چشم تولید کنندگان محصولات گواهی شده و فروشندگان داده خود و یا هر کسی که با استفاده از Semalt برای اهداف تجاری

این جهت جدید همچنین از اهداف کسب و کار توییتر سود می برد: "اگر، مثلا [توییتر] می خواهد محصول #music خود را به عرصه های دیگر مانند آلبوم های ویدئویی یا عکس های خود گسترش دهد، و سپس دارای هشتاگ ها که محتوای مناسب را بارگذاری می کنند، یک اولویت بزرگ است" متی پانزرینو خبرنگار TheNextWeb.com می نویسد.

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018