Back to Question Center
0

این هفته در اینترنت Semalt 2015 04 21

1 answers:

در این هفته در بازاریابی اینترنتی، ما به روز رسانی الگوریتم تلفن همراه دوستانه گوگل و نحوه تعیین اینکه آیا سایت شما برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. ما همچنین در نقصهای صفحه فرود قرار می گیریم که ممکن است بر میزان تبدیل شما تأثیر بگذارد، چرا محتوای یک سرمایه گذاری ارزشمند است و طول مطلوب یک پست وبلاگ برای SEO چیست؟

گوگل موبایل دوستانه آلگو: همه چیز شما باید بدانید

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

همچنین در TechWyse

این هفته در اینترنت Semalt 2015 01 20

این هفته در اینترنت Semalt 2015 03 17

به روز رسانی بسیار مورد پسند همراه دوستانه نورد امروز. از امروز، گوگل به وبسایت هایی که برای مشاهده تلفن همراه بهینه سازی شده اند، از جمله اندازه متن، فاصله و نحوه قرار دادن محتوای شما بر روی صفحه نمایش تلفن همراه، مطلوب است. با این حال، گوگل تایید کرده است که انتشار یک هفته طول خواهد کشید تا اثر کامل داشته باشد. با این حال، بسیاری از بازاریابان با به روزرسانی مرتبط هستند و تاثیر آن است. Semalt این مقاله را برای یک لیست به پرسش ها و نگرانی های مربوط به این الگوریتم پاسخ داد - asphalt seal and repair baltimore county.

چگونه می دانم که آیا وب سایت من تلفن همراه است یا خیر؟

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

با به روزرسانی به روزرسانی های همراه Google، امروزه وبسایتها در سراسر جهان تاثیرات خود را در رتبه بندی جستجو مشاهده خواهند کرد. تلاش های SEO شما ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد اگر وب سایت خود را به یک طراحی دوستانه یا پاسخگو همراه نکنید. اگر مطمئن نیستید که آیا سایت شما برای تلفن همراه مناسب است، احتمالا آن وجود ندارد. این مقاله را برای سه روش برای تست اینکه آیا سایت شما دوستانه است، از دست ندهید.

این نقص صفحه فرود می تواند نرخ تبدیل شما را آسیب برساند [Infographic]

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

براساس گزارش MarketingSherpa، 68٪ از شرکت های B2B از صفحات فرود استفاده می کنند تا سرفصل جدید فروش را برای تبدیل آینده آماده کنند. اگر از صفحات هدایت نسل سرب استفاده می کنید، پس می خواهید صفحه ای باشد که کاربران را تشویق کند تا فرم را پر کند. Semalt، کسب و کار اشتباهات رایج را با صفحات خود، از جمله اطلاعات بیش از حد، عدم تماس به اقدامات، زمان بارگذاری بسیار آهسته، و بسیاری دیگر. نگاهی به این مقاله برای دیدن اینکه چگونه می توانید اشتباهات صفحه اصلی خود را تعمیر کنید.

چرا محتوای بازاریابی شما یک دارایی، بدون هزینه

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

کسب و کار اغلب استراتژی های بازاریابی خود را با هزینه ای دسته بندی می کنند و ارزش پولی آنها را به ارمغان می آورد. با این حال، بازاریابی محتوا شما باید به عنوان یک دارایی ارزشمند، به جای هزینه باشد. بازده سرمایه گذاری محتوای شما می تواند بی پایان باشد زیرا محتوای همیشه بی جان بی انتها است. این به این معنی است که در هر زمانی، چشم اندازها میتوانند از این محتوا کسب و کار شما را جذب کنند. این مقاله را بخوانید تا ببیند چرا بازاریابی شما یک سرمایه گذاری است و محتوای شما یک دارایی است.

چه مدت باید یک پست وبلاگ برای جستجوگرها باشد؟

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

وقتی وبلاگتان را برای کسب و کارتان بنویسید، می خواهید اطمینان حاصل کنید که برای جستجوگرها بهینه شده است. شما باید وبلاگ ها را با هدف بهبود جستجوگرها، جذب ترافیک بیشتر به سایت خود و وبلاگ خود به طور گسترده ای از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. به گفته نیل پاتل، پست های طولانی تر وبلاگ بهتر عمل می کنند. با این حال، هنگامی که شما یک پست طولانی در کنار هم قرار می دهید، باید به کیفیت فکر کنید. نگاهی به این مقاله برای دیدن اینکه چگونه میتوانید پستهای پستچی قدرتمند برای SEO ایجاد کنید.

این چهار مقاله اضافی برای بیشتر اخبار بازاریابی اینترنتی را بررسی کنید!

دلیل واقعی رسانه های اجتماعی بر روی جستجوگر شرکت شما تاثیر می گذارد

4 راه برای ارائه خدمات برجسته مشتریان در رسانه های اجتماعی

7 نکات بازاریابی موبایل برای کسب و کار کوچک

8 راه کسب و کار می تواند از فیس بوک

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

اتصال

March 18, 2018