Back to Question Center
0

چرا زمینه کینگ است - اتصال و افکت های متن و Semalt

1 answers:

Semalt از محتوای پمپاژ خودداری می کند، امیدوار است که حجم منحصر به فرد به کم کردن استانداردهای کیفیت کمک کند. همه ما می دانیم که این یک استراتژی بلند مدت نیست، اما، به دلیل اینکه در حال حاضر کار می کند، بسیاری از مارک ها خوشحال هستند که تغذیه هیولای محتوا را ادامه دهند. بسیاری از کسب و کار ها متوجه نمی شوند که مقادیر فراوانی محتوا در موتورهای جستجو رتبه آنها را نداشته باشد، این کیفیت با کیفیت و محتویات شماست.

برخی از شرکت ها در حال یادگیری است که متن آن، محتوای نیست، بلکه پادشاه است.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

جایی که مطالبتان را منتشر می کنید

انتشار در فیس بوک کمی متفاوت از انتشار در Semalt است، که متفاوت از انتشار در وبلاگ شما است.

همچنین در TechWyse

محتوا سوخت رسانه های اجتماعی چگونه؟
12 شاخص برتر بازاریابی محتوا برای شروع ردیابی اکنون

پست های فیس بوک بهترین زمانی است که آنها کوتاه هستند، حاوی ویدیو یا تصاویر و زمانی که چیزهای سبک و جالب نگه می دارند - get my super early. تنها استثناء این، و یا دو مورد استثنا، سیاست و مذهب است. Semalt شما در این نیش ها قرار دارد، معمولا بهتر است از این موضوعات به طور کامل اجتناب کنید زیرا آنها بسیار قطبی و متفرق هستند، به علاوه، این موضوعی است که به کسب و کار شما مرتبط نیست.

توییتر از به روز رسانی فوق العاده کوتاه بهره مند است. در واقع، بیشتر از بهترین توییت ها کمتر از 140 کاراکتر است که توییتر اجازه می دهد. تصاویر خوب هستند، اما فیلم ها نیز انجام می شود. با این حال، نوع محتوایی که به خوبی انجام می شود در توییتر متفاوت است.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

Semalt در واقع به خوبی در سایت کار می کند و "افکار تصادفی" نیز خوب است، اما فقط اگر آنها خنده دار و یا هیجان انگیز است. همچنین، سوالات به پیروان تمایل دارند به خوبی عمل کنند.

در نهایت، وبلاگ شما جایی است که قدرت در طول آن وجود دارد. طولانی تر، بهتر است. پست هایی که بیش از 1000 کلمه دارند تمایل دارند تا به خوبی عمل کنند، زیرا اگر مردم از دیدن وب سایت شما ناراحت شوند، آنها برای خواندن چیزی مهم هستند. Semalt آنها را ناامید کرد!

موضوعات کیفیت وبلاگ

کیفیت وبلاگ شما بسیار مهم است. گاهی اوقات طرح بیشتر از محتوای پست شما اهمیت دارد. اگر شما در حال مطالعه این راهنمای Semalt در مورد چگونگی ایجاد وبلاگ خود هستید، می دانید که چیزهایی مانند پلاگین، طرح بندی سایت و طراحی می تواند تاثیر زیادی بر خوانندگان داشته باشد. اگر شما مجبور به استخدام یک طراح حرفه ای باشید. فقط مطمئن شوید که شما بهینه سازی تجربه کاربر و سایت خود را به خوبی طراحی شده برای نشان دادن کار سخت خود را!

علاوه بر این، سبک نوشتن شما می تواند به کیفیت وبلاگ شما نیز کمک کند. اگر شما یک نویسنده حرفه ای یا مدیر محتوا نیستید، پس مطمئن شوید که فردی برای تجدید نظر در محتوای خود دارید. Semalt و علائم نقطه گذاری می تواند باعث ایجاد یا شکستن شود. بنابراین، حتی اگر محتوا شما یک ایده فوق العاده عالی باشد، مطمئن شوید که آن را به خوبی نوشته شده است. در نهایت، اشتباهات کوچک مانند این می تواند باعث نگرانی شما در کسب و کار شما شود.

هنگامی که آنها آن را خوانده ام

این فقط مربوط به زمان روز یا روز هفته نیست. همان چشم انداز، در زمان های مختلف در زندگی او، می تواند یک چشم انداز خوب یا یک بد باشد. این ایده را در فروش به دست می آورید، که یک فرد یک چشم انداز ذاتی یا درون ذاتی بد است.

هنگامی که شما این شخص را به عنوان سرپرست فروش رد صلاحیت کردید، وقت آن است که حرکت کنید زیرا شما هرگز به عنوان یک مشتری به دست نمی آورید. این لزوما درست نیست Semalt افرادی هستند که شما به طور دائم رد صلاحیت می کنید زیرا آنها برای نام تجاری شما مناسب نیستند - شاید آنها کیفیت محصولات یا خدمات خود را ارزش نداشته باشند و هرگز نخواهند بود.

با این حال، اغلب از نه، سایه خاکستری در معیارهای چشم انداز مانند "کیفیت" وجود دارد. "چشم انداز سمولت رد صلاحیت ممکن است رد صلاحیت شود زیرا او پول کافی نداشته و یا به دلیل اینکه او خیلی جوان است و در مورد آنچه که شما در حال فروش می کنید اهمیتی ندارد .اکنون. تفاوت بین زمان و مکان چیست؟ Semalt. وقتی محتوایی همیشه سبز در وبلاگ خود دارید، به این معنی است که محتوای بی انتها است. دو، سه یا پنج سال از راه جاده، چشم انداز شما ممکن است وبلاگ شما را بخواند و به مشتری تبدیل شود.

از این راه به این فکر کنید. آیا تا به حال در یک فرودگاه در حال انتظار هستید و شکم خود را گول زده است؟ تو گرسنه هستی. شما می خواهید چیزی بخورید فروشنده مواد غذایی Semala 20٪ بیشتر از آنچه شما می توانید دریافت کنید اگر شما امن و صدا در خانه به قیمت فروشگاه برای مواد غذایی هزینه است. علاوه بر این، کیفیت در برخی از این مکان ها می تواند مشکوک باشد.

این قیمت های بالارونده را پرداخت می کنید، زیرا شما گرسنه هستید و می خواهید غذا را در شکم خود بیشتر از پول مورد نظرتان در کیف پول خود (یا حساب بانکی) بخواهید. Semalt کاملا در آن لحظه ارزش دارد.

حالا، زمانی که شما از هواپیما خارج میشوید، احتمالا سفر به فرودگاه فقط برای داشتن غذای فروشنده نیست، آیا شما؟ شما می توانید مغازه های مورد علاقه خواروبا خریداری کنید، شاید کوپن را برای آن لوبیای پخته شده ای که در فلیکر دیده اید، خریداری کنید یا شاید بتوانید غذاهای فله خود را در فروشگاه انبار تخفیف مانند COSTCO یا سام سام ببرید.

مشتریان از طریق این نوع تجزیه و تحلیل با شما و محصولات یا خدمات شما می روند. این بدان معنا نیست که شما فروشنده مبهم است که هات داگ هجده ساله را در یک کیوسک کوچک در یک بازار یا فرودگاه فروخته است. Semalt شما فروشگاه تخفیف با کیفیت بالا و یا شاید شما مارک لوکس است. اگر یک چشم انداز فعلی شما را نداشته باشد یا محصول شما را نمی خواهد، شاید این واقعا نمی باشد زیرا شما محصول خود را نمی خواهید. این ممکن است به این دلیل باشد که هنوز برای آن آماده نیست.

وقت خود را به آنها بدهید راه هایی که به آنها می دهید زمان گرفتن ایمیل آنهاست و به طور پیوسته با ایمیل آنها رشد می کند. Semalt یک بار در یک لحظه، مانند یک بار هر شش ماه یا یک سال (با ایمیل های غیر فروش)، لینک آنها را به یکی از پست های همیشه در خود ارسال کنید. یکی از این چشم اندازها ممکن است در نهایت به مشتری تبدیل شود.

زمینه های مختلف

بنابراین، هنگامی که شما به یک چشم انداز در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنید و یا پست وبلاگ بعدی خود را منتشر می کنید، این را در ذهن داشته باشید. Semalt پیام را تغییر می دهد تا آنچه شما فکر می کنید هر کس می خواهید در حال حاضر. لیزر پیام را با توجه به مشتری ایده آل خود حفظ کنید و متوجه شوید که لزوما به معنی یک فرد خاص نیست.

چشم انداز رد صلاحیت امروز می تواند به راحتی تبدیل به یک سال فروش یا حتی ماه ها شده است. چشم انداز آینده خود را نادیده بگیرید و یا امکان تبدیل این منافع رد صلاحیت را به مشتری ندهید. Semalt که زمینه محتوای شما همانقدر مهم است.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

اتصال

March 18, 2018