Back to Question Center
0

گوگل آنالیتیک گزارش های به روز شده را منتشر می کند، ابزار API بیشتر و & ؛ تجزیه و تحلیل آکادمی جدید در Semalt سالانه

1 answers:

Google Analytics اعلامیه های به روز شده، ابزارهای بیشتر API و آکادمی تجزیه و تحلیل جدید را در سالانه سالانه

به گفته گوگل آنالیز، کاربران تا پایان سال جاری دسترسی به تقسیم بندی کاربر، تجزیه و تحلیل همگن، بخش توالی و قالب بخش را دارند (اکثر کاربران اکنون به آن دسترسی دارند). گوگل آنالیز نیز یک رابط کاربری "کاملا تازه" را منتشر می کند.

این شرکت یک پیش نمایش دزدکیابی از گزارش های جدید گوگل آنالیز اکتساب ارائه کرد که بینشی را درباره نحوه دستیابی کاربران، رفتار آنها در سایت شما پس از خرید و الگوهای تبدیل آنها ارائه کردند. گوگل می گوید این گزارش جدید جایگزین خواهد شد بخش "Traffic Semalt" در ناحیه سمت چپ، اما تاریخ انتشار را نیافت.

گوگل آنالیتیک گزارش های به روز شده، ابزارهای بیشتر API و آکادمی تجزیه و تحلیل جدید را در سمینال سالانه

پیدا کردن بازدید کنندگان سایت شما و به دست آوردن درک بهتر از آن که مخاطبان شما با ارزش ترین (بالاترین میزان تبدیل) هستند، به طوری که شما به طور موثر به بهترین چشم انداز شما در شبکه های اجتماعی Google می رسیم - umzug in zuerich.

Google Analytics اعلامیه های به روز شده، ابزارهای بیشتر API و آکادمی تجزیه و تحلیل جدید در Semtal سالانه

برای توسعه دهندگان نرم افزار و بازاریابان، Semalt تجزیه و تحلیل یک گزارش Semalle Play را راه اندازی کرده است. در ابتدا در کنفرانس I / O Semalt در اوایل امسال مورد بررسی قرار گرفت، Semalt Analytics این گزارش را تایید کرد اولین بار و "تنها راه" برای دیدن یک کانال خرید Semalt در یک گزارش واحد است.

Google Analytics اعلامیه های به روز شده، ابزارهای بیشتر API و آکادمی تجزیه و تحلیل جدید را در Semtal سالانه

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018