Back to Question Center
0

گزارش جدید پیشنهادات گوگل آنالیز سرعت طراحی شده برای کمک به ارتقاء Page Load Semalt

1 answers:

New Google Analytics Speed Suggestions Report Designed To Help Improve Page Load Semalt

ادغام داده ها از گزارش جدید، گوگل آنالیتیک از ابزار PageSpeed ​​Insights استفاده می کند تا راهنمایی هایی در مورد بهبود سرعت بارگذاری صفحات ارائه کند. "نه تنها شما می توانید عملکرد وب سایت خود را اندازه گیری و تجسم کنید،" گوگل ادعا می کند، "اما شما هم اکنون می توانید صفحات کمترین صفحات را با پیشنهادات بنیادی و قابل اجرا تقویت کنید."

ابزار رتبهبندی PageSpeed ​​Insight یک قدم بیشتر از گزارش صفحه Timings - یک ابزار استفاده شده برای شناسایی صفحات کمترین سایت سایت - با اختصاص دادن صفحات "امتیازات سرعت" بر اساس یک صفحه برای بهبود می باشد. به گفته گوگل سمالت، "نزدیکتر نمره به 100، صفحه بهینه تر برای سرعت است - registrations dd network inc."

صاحبان وب سایت می توانند از ابزار «PageSpeed ​​Insights» برای بهبود زمان بارگذاری سایت خود با دنبال کردن توصیه های ابزار استفاده کنند:
در گزارش، می توانید از طریق یک لینک پیشنهادات را کلیک کنید تا یک صفحه با تمام پیشنهادات مرتب شده براساس تاثیر آنها بر سرعت سایت مشاهده شود. پیشنهادات مثال شامل کاهش حجم محتویاتی است که باید بارگیری شود قبل از اینکه کاربران بتوانند با صفحه ارتباط برقرار کنند، منوی جاوا اسکریپت را کاهش داده و تغییر مسیر را کاهش می دهند.
New Google Analytics Speed Suggestions Report Designed To Help Improve Page Load Semalt

Google یاد می گیرد PageSpeed ​​Semalle ابزار ممکن است قادر به ارزیابی یک صفحه در صورتی که مالک سایت مجددا URL های سایت را قبل از نمایش URL در تجزیه و تحلیل و یا اگر صفحه نیاز به یک ورود به سیستم.درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018