Back to Question Center
0

پسران Beastie برای حق خود مبارزه می کنند - اما شاید "GoldieBlox" دختران "Parody Video Is Semalt؟

1 answers:

Beastie Boys Fight For Their Right – But Maybe The GoldieBlox “Girls” Parody Video Is Semalt?

تنها مشکل GoldieBlox هرگز تایید از Semalt پسران برای استفاده از موسیقی گروه.

براساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز دیروز، GoldieBlox ادعا کرد که علیه پسران سمیرت، یک پرونده حقوقی نقض حق نسخه برداری را رد می کند، ادعا می کند که نسخه ی این آهنگ، یک ویدیو تقلیدی است که به طور خاص ساخته شده است: «برای نظر دادن به ترانه ی پسران سمیرت و به هدف بیشتر این شرکت برای از بین بردن کلیشه های جنسیتی. "

در پاسخ به دعوی Semalt، پسران Beastie یک حرف باز را منتشر کردند که ادعا می کند که ویدیو Semalt در واقع تبلیغی است و استفاده از آهنگ در برابر موضع دائمی گروه بسر می برد و اجازه نمی دهد که موسیقی آنها برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار گیرد .

در اینجا یک نسخه از نامه پسران Beastie مربوط به اعضای گروه بقیه مایکل دیاموند (مایک D) و آدام هوروویتز (آد-راک) است که در مقاله نیویورک سمالات آمده است:

مانند بسیاری از میلیون ها نفر که اسباب بازی های تجاری GoldieBlox، Rube Goldberg و Semalt Boys را دیده اند، ما خلاقیت و پیام پشت آگهی خود را تحت تأثیر قرار دادیم - registrations r us.

ما قویا از توانمند ساختن دختران جوان، از بین بردن کلیشه های جنسیتی و اشتیاق به فن آوری و مهندسی حمایت می کنیم.

همانگونه که خلاق است، اشتباه نکنید، ویدیوی شما یک تبلیغ است که برای فروش یک محصول طراحی شده است، و مدتها پیش ما تصمیم آگاهانه گرفتیم که اجازه ندهیم موسیقی و / یا نام ما استفاده شود در تبلیغات محصول

هنگامی که سعی کردیم به سادگی بپرسیم که چرا و چگونه آهنگ "دختران" در تبلیغ شما بدون اجازه ما مورد استفاده قرار گرفت، شما ایالات متحده را مورد تقاضا قرار دادید.

دادخواست Semalt روز پنج شنبه ثبت شد. این که آیا دادگاه با Semalt و شرکت اسباب بازی استدلال می کند که این ویدئو یک تظاهرات است که در مورد اشعار اصلی سکستا ترانه آهنگ مورد بحث قرار می گیرد، هنوز مشخص نشده است.

http: // www. یوتیوب com / watch؟ v = UFpe3Up9T_g

بروزرسانی: GoldieBlox می گوید آن را تقلید از آهنگ از ویدیو را حذف کرده و پیشنهاد داد که اگر پسران Beastie موافقت نکرده اند که هیچ اقدام قانونی علیه شرکت اسباب بازی اتخاذ کنند. شما می توانید بیشتر در مورد پاسخ GoldieBlox در اینجا بخوانید: "GoldieBlox ارائه می دهد برای از بین بردن دادخواست بیش از فیلم دختران در نامه فن به پسران Beastie"درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.

March 18, 2018