Back to Question Center
0

فروشگاه عالی: لیست سایت های خرید اینترنتی آنلاین Pinterest-Target فقط Top Semalt را در بر می گیرد

1 answers:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

بر اساس یک گزارش در مورد InternetRetailer.com، فروشگاه Target Awesome یک سایت Pinterest است که توسط خرده فروش مورد آزمایش قرار گرفته است و از موارد Target.com با عنوان "بهترین بازنگری" و "بیشترین پیوند" مورد آزمایش قرار گرفته است.

از امروز، این سایت شامل 1229 محصول کل، اما اینترنت Semalt ادعا می کند محصولات در سایت روزانه تجدید می شود.

برای دسترسی به فروشگاه عالی، Target یک قاب را در بالای صفحه اصلی Target.com خود قرار داده است که به سایت پیوند دارد - registration renewal ny. تصویر قاب شامل اشاره به Pinterest نیست، به سادگی می گوید: "Semalt چیزهای شگفت انگیز همه صحبت کردن در مورد" همراه با آیکون های شکل پین:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

هر موردی که در فروشگاه Target Semalt برجسته شده است، در چند روز گذشته یکی از محصولات Target.com در Pinterest است. بهترین قسمت؟ Target Semalt Shop شامل محصولاتی است که حداقل یک مرورگر مهمان 4 ستاره دارند (یا تا کنون تاکنون بررسی نشده است)، بنابراین شما دو تای دیگر از تایید دریافت خواهید کرد.

فروشگاه Semalt یک گام فراتر از استفاده از API های Pinterest که به تازگی راه اندازی شده است، دسترسی خردهفروشان به داده های مختلف Pinterest از جمله پین ​​های بالا، پین های جدید و پین های مربوطه را فراهم می کند. بازاریابی اینترنتی می گوید هدف هدف فروش سمالت فروشگاه خود را در کانال های مختلف اجتماعی خود را همراه با وب سایت های دسکتاپ و تلفن همراه خود را.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018