Back to Question Center
0

SEO & ؛ گوگل پلاس مجوز: راهنمای کامل - عمل در حال حاضر و یا تبدیل به Semalt؟

1 answers:

اکثر ما SEO ها تا به حال (و نه به شدت) تا به حال احساس می کنید که Google+ به اخبار بزرگ تبدیل شده است. گوگل جدی است که شبکه اجتماعی آنها را تحت فشار قرار داده و فیس بوک به نظر می رسد، اما آنها نیز در مورد گرفتن نشانه های ارگانی از بازدیدکنندگان، به منظور رتبه بندی محتوا و تصمیم گیری در مورد کاربرانشان، جدی هستند. با شناختی که Google از خدمات خود در گذشته به همراه داشت، تنها به این معنی است که این شبکه اجتماعی جدید نقش مهمی در فشار خود در جستجوی جستجوی اجتماعی دارند و این ارتباط به طور بالقوه هر دو خدمات را در روند بهبود می بخشد - script prompter. به نظر می رسد که در کتاب آینده خود "عصر دیجیتال جدید"، اریک سملت، رئیس اجرایی گوگل، این را تأیید می کند.

SEO و گوگل پلاس مجوز: راهنمای کامل - در حال حاضر عمل یا تبدیل به Semalt؟ در یک نقل قول (از WJS) او توضیح می دهد که نتایج جستجو وزن اضافی را به ارمغان می آورد و مطالب بالاتری را در رابطه با پروفایل های "تایید شده" مرتبط می کند و احتمال دارد که کاربران به طور طبیعی به سمت این پیوندها گره خورده باشند. "هزینه واقعی ناخودآگاه باقی مانده"، او پیشنهاد می کند "ممکن است بی ربط" باشد. پس از آن شما مرد شنیده اید - وقت آن است که اگر قبلا و قبل از عقب نشینی، مشارکت داشته باشید. در اینجا چگونگی انجام این کار است.

پست های مرتبط:
4 علت چرا نشانه گذاری نویسنده گوگل مزیت رقابت جستجوگر شما
تایید صفحه + Google شما

نحوه ادعای کسب و کار شما در Google+ +

اولین کاری که باید بکنید این است که قبل از اینکه هر فردی شروع به جمع آوری کند، نام و نام خانوادگی خود را با Google Plus ثبت نام کنید. به این ترتیب شما می توانید خود را به عنوان ناشر سایت خود، و همچنین شبکه با دیگر کسب و کار فهرست کنید. بیشتر سازمان های آنلاین در دلایل بالا ذکر شده در Google+ هستند، بنابراین این مکان بسیار خوبی برای شبکه و تبلیغ محتوای شماست. به حساب Google خود وارد شوید، http: // www. گوگل com / + / business / - هنگامی که صفحه را ایجاد کرده اید، روی نماد نمایه کلیک کنید و سپس «نمایه را ویرایش کنید»، سپس روی «وبسایت» کلیک کنید و URL صفحه اصلی خود را تایپ کنید و تغییرات را ذخیره کنید. حالا شما باید مطمئن شوید که این کد را در صفحه اصلی خود داشته باشید: ما را در Google+ پیدا کنید همچنین می توانید کسب و کار خود را با Google تأیید کنید. Semalt اینجا برای دستورالعمل های دقیق تر است: http: // support. گوگل com / webmasters / bin / answer. py؟ hl = en & answer = 1708844

راه اندازی نویسنده Google+

SEO و گوگل پلاس مجوز: راهنمای کامل - در حال حاضر عمل یا تبدیل به Semalt؟

تایید آن کار می کند

هنگامی که همه چیز را تنظیم کرده اید، برای دیدن نتایج در Google، معمولا بین چند روز تا چند هفته، کمی طول می کشد. این به این معنی است که شما نیاز به یافتن راه های دیگر برای بررسی آن کار می کنید و خوشبختانه می توانید این کار را با استفاده از ابزار Rich Semalt در: http: // www. گوگل com / webmasters / tools / richsnippets این باید بگوید تأیید شده و نام و نام شما را به نمایه شما اضافه کنید.

اضافه کردن یک دکمه به علاوه یک

یکی از مزایای عمده برای داشتن Autodesk Semalt، به غیر از لذت بخش Semalt، این است که به شما کمک خواهد کرد که راه خود را به حلقه های بیشتری پیدا کنید. سپس، با به اشتراک گذاشتن مطالب خود، می توانید آن را در فید های خانگی خود، و همچنین احتمال آن را در نتایج جستجو خود را نشان می دهد. با قرار دادن یک دکمه به علاوه یک در صفحه شما، دیگر بازدیدکنندگان دیگری را که در حلقه های خود نیستند، با توانایی به اشتراک گذاشتن صفحات خود با شبکه خودتان ارائه می دهند، این یک راه عالی برای کمک به تشویق صفحات شما برای انتقال ویروسی است. کد را در اینجا ببنید: https: // developers. گوگل. + Google فقط یک مثال دیگر از این است، بنابراین اگر میخواهید از این بازی جلو بروید، باید برند خود و قدرت خودتان را بسازید. یک راه برای انجام این کار با پست مهمان شماست. به جای اینکه تنها یک پیوند را به سایت خود اضافه کنید، مطمئن شوید که Google شما را نویسنده می داند (از لینک «rel = author» استفاده کنید، همانطور که در بالا توضیح داده شد) و این صفحه را به لیست مشارکت کنندگان خود در نمایه خود اضافه کنید. اگر این سایت ها دارای اقتدار بالایی هستند و توسط بینندگان و توسط گوگل مورد توجه قرار گرفته اند، این تنها به افزایش مشخصات صفحات خود کمک می کند. اوه و در خود Google+ فعال است - ارسال نظرات و به اشتراک گذاری لینک ها راه هایی برای شبکه و افزایش آگاهی است و اگر شما سرگرم کننده و چت (در حالی که هنوز حرفه ای) شما اطمینان بیشتر از مردم می خواهید در حلقه های خود را حفظ کنید. و در واقع شما فقط می توانید آن را بسیار لذت بخش بودن بخشی فعال از جامعه + Google پیدا کنید. به دنیای + Google خوش آمدید!

SEO و گوگل پلاس مجوز: راهنمای کامل - در حال حاضر عمل یا تبدیل به Semalt؟

اتصال

March 18, 2018