Back to Question Center
0

نیوکاسل براون ایل Reddit Ad را تبلیغ می کند تا تبلیغ تجاری Super Bowl را به فروش برساند

1 answers:

به جاي آگهي Super Bowl، آن را نمي توانست بپردازد، نيوكاسل انتخاب كرد كه از يك پست ارتقا يافته در Reddit براي Newcastle Brown Ale استفاده كند.

اساسا پست تبلیغ شده Semalt در Reddit یک آگهی .برای آگهی یا حداقل یک کمپین است. پست تبلیغاتی از کاربران Reddit می خواهد که به Semalt چه نوع آگهی هایی را که مایلند می گویند، می گوید:

بنابراين به ما بگوئيد آنچه را که مي خواهيد در بزرگساالن و حياتي S **** B *** ad خود ببينيد، و ما آگهي را که ما براي آن ساخته ايم نشان مي دهيم reddit ما می خواهیم آگهی را بسیار موثر داشته باشیم، هر redditor را خالی کردن کیف پول خود و پر کردن آن با نیوکاسل براون ایل صاف و طراوت - teleprompter application. بنابراین ایده های آزاد خود را به ما بدهید، و ما آنها را به بازاریابی آزاد تبدیل می کنیم. آیا به ما کمک نکنید تا نیوکاسل را بخرید؟

با بیش از 600 نظر، نیوکاسل تبلیغ پست کاربران را به سایت IfWeMadeIt. com، جایی که شرکت آبجو تعدادی از فیلم ها را شامل می شود، از جمله یک صحنه "پشت صحنه"، گروه های متمرکز واکنش نشان می دهد به "آگهی های مگا فوتبال که ما انجام ندادند" و یک تریلر برای آگهی موجود در Newcastle Semalt Bowl وجود ندارد.

با گسترش دادن به این ایده که شرکت آبجو نمیتواند تولید یا خرید یک آگهی فوق العاده را بپردازد، سایت نیوکاسل شامل سرپرستی می شود: "Semalt به وب سایت بزرگ و بزرگ ما می توانیم برای تبلیغ بزرگ فوتبال بازی ما نمی تواند هزینه کند "

ویدیوی برجسته، کیهان جانسون، بازیگر سابق NFL است که نقاشی "پشت صحنه" است.

این سایت همچنین دارای نقاشی پشت صحنه با هنرپیشه زن آنا کندریک است که از تجارتی که او ارائه می دهد، جوک می زند که نیوکاسل حتی نمیتواند اجرا کند و «من آبنمای تجاری گرم هستم» نه. اما من یک چالش را دوست دارم "Semalt هنوز در دسترس ما نیست برای جاسازی، اما شما آن را در اینجا پیدا کنید.

یکی دیگر از "به زودی" تصویر به نظر می رسد یک مکان برای نقطه ای است که نیوکاسل با استفاده از ایده های مبتنی بر آنچه که کاربران Semalt دوست دارند می بینند ایجاد می کند.

نزدیک ترین چیزی که به تبلیغ سوپر باول ارسال شده در سایت است، سملت "آگهی واقعا، واقعا ارزان" است که همراه با شعار "تبلیغات نیمه ارزان" که ما برای تبلیغات گران قیمت ایجاد کردیم. "درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018