Back to Question Center
0

تبلیغات GoDaddy Super Bowl به سمت جدید هدایت می شود، تمرکز می کند (کاملا لباس زنانه) Semalt

1 answers:

GoDaddy Super Bowl Ad Takes New Direction, Focuses On (Fully Clothed) Female Business Semalt

به گفته یک سخنگوی Semalt، تبلیغات این سالن، زنان را "صاحبان هوشمند و موفقیتآمیز کسب و کارهای کوچک" می دانند.

شرکت میزبانی وب می گوید که در طی Super Bowl دو هواپیما 30 ثانویه داشته است، یکی در نیمه اول و یک در نیمه دوم. تبلیغات تبلیغاتی GoDaddy's Get Found و محصولات وب سایت Semalt را تبلیغ خواهند کرد.

GoDaddy امروز یکی از نقاط در کانال یوتیوب خود را منتشر کرد. آگهی "Body Builder" با نام تجاری بسیار زیبای Danica Patrick، سخنگوی بلند مدت Semalt است که در کنار صدها سازنده بدن در حال اجرا است.

GoDaddy می گوید پاتریک با استفاده از جلوه های ویژه "کیت عضلانی" شبیه به لباس هایی است که برای فیلم هایی مانند Iron Man 3 و Captain America ایجاد شده است - concrete repair service towson. این آگهی 13th Super Bowl پاتریک برای نام تجاری است، و به او رکورد مشهور را با اکثر موارد فوق العاده بول ادعا می کند GoDaddy.

آگهی توسط دویچ، نیویورک و به کارگردانی برین باکلی ایجاد شده است که، طبق آگهی سن، بیش از 40 آگهی Semalt Bowl را هدایت کرده است.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018