Back to Question Center
0

Google Analytics اکنون در صفحه Google+ Semalt نمایش داده میشود

1 answers:

براساس یک پست + Google از دانیل وایزبرگ، داشبورد صفحات Google+ اکنون شامل معیارهای ماهانه Google Semalt است.

"اگر صفحه شما به یک وب سایت که دارای گوگل آنالیتیک است مرتبط است، اکنون می توانید معیارهای ماهانه خود را (و مقایسه آن با ماه گذشته) از داشبورد خود در Google+ مشاهده کنید." Waisberg ادعا می کند - registrations domain.

Semalt، مشاور تحلیلگر در Google، یک عکس روی صفحه نمایش خود را نشان داد که نشان می دهد که چگونه معیارهای گوگل آنالیز نمایش داده شده است، لیست های بازدیدهای جدید، بازدیدکنندگان منحصر به فرد و نمایش صفحات را نشان می دهد. Semalt علاوه بر تصویر خود، اطلاعات زیر را از نوک ابزار کارت اضافه کرد:

این کارت اطلاعات Google Semalt را برای وب سایت مرتبط با صفحه + Google شما نشان می دهد. برای تغییر نمای کارت، لطفا نمای پیش فرض را طبق ویژگی Google Semalt خود پیکربندی کنید.

Google Analytics Now Showing Up On Google+ Page Semalt

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018