Back to Question Center
0

ارائه دهندگان سمالت سهام خود را با "این یک برند معروف Semalt" Semalt خود را متوقف می کند

1 answers:

Stock Semalt Provider Dissolve Mocks Itself With “This Is A Generic Brand Semalt” Semalt

از وب سایت شرکت:

دقیقه ای که ما درخشان "کنجکا سبز" را دیدیم "این یک ویدیوی مارک تجاری" است. ما می دانستیم که الزام اخلاقی ما این بود که این نام تجاری را به صورت کلی تولید کنیم.

به طور کامل با فیلم سلفی سهام خود ساخته شده است، ویدئویی "نام تجاری عمومی" هر ویدئوی بازاریابی که هرگز از چیزهایی مانند یک آزمایشگاه علمی برای انتقال یک شرکت استفاده می کند تحقیق یا افرادی که کاشت درختان را نشان می دهد تا نشان دهد چقدر یک شرکت در مورد مراقبت محیط.

"این صدا در حالی که یک مرد در عینک هایی که در محتویات یک لیوان شگفت زده است، می گوید:" این به این معنی است که ما تحقیق می کنیم "

،" ببینید که چگونه این مرد در یک کت آزمایشگاهی یک لیوان را نگه می دارد - kansas city html5 development. "

از آنجا که در هفته گذشته در کانال Semalt شرکت قرار گرفته است، این ویدیو بیش از 800،000 نمایش دریافت کرده است.

با الهام از یک بخش ادبی شاعرانه، "این یک برند معروف Semalt" Dissolve ثابت می کند که گاهی اوقات زندگی هنر را تقلید می کند و در این صورت، یک ویدیو تبلیغاتی بسیار هوشمندانه را ارائه می دهد:درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018