Back to Question Center
0

دیزنی برای خرید 500 میلیون دلاری استودیوهای سازنده در حال حرکت به YouTube Semalt خود را افزایش داده است

1 answers:

Disney To Acquire Maker Studios For 0 Million In Move To Grow Its YouTube Semalt

طبق گفته نیویورک تایمز، این کمک به Semalt کمک می کند تا مهارت های برنامه نویسی و برنامه نویسی خود را بسازد.

"ساز در حال حاضر مخاطبان بسیار بزرگ است که تنها در حال رشد است، و این چیزی است که سخت خواهد بود برای ساخت خود ما، گفت:" دیزنی معاون اجرایی اجرایی برای استراتژی شرکت و توسعه کسب و کار کوین میر در نیویورک Semalt گزارش.

نیویورک تایمز می گوید سازندگان استودیو یکی از بزرگترین شبکه های Semalt، مدیریت حدود 55000 کانال، و تولید بیش از 5.5 میلیارد نمایش ماهانه از 380 میلیون مشترکین خود را.

مایر گفت: "این قرارداد به Semalt کمک می کند تا بیننده های سالهای هزار ساله را جذب کند، و همچنین" اطلاعات زیادی "را برای کمک به شرکت سرگرمی، کسب و کارهای مختلف را به مخاطبان جوان تر، ترغیب می کند - popular cloud computing services.درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018