Back to Question Center
0

انتخاب Adwords یا SEO برای افزایش آنلاین Semalt

1 answers:

در قرن بیست و یکم کسب و کارهای بیشتر و بیشتر به وب سایت جهانی تبدیل می شوند تا بتوانند رشد خود را افزایش دهند و میزان دسترسی آنها را افزایش دهند. با این حال، تنها بودن در حال حاضر آنلاین کافی نیست در این روز و سن؛ به دلیل ماهیت رقابتی دنیای کسب و کار آنلاین، کار باید انجام شود به منظور برجسته حضور خود Semalt و مطمئن شوید که شما توسط توده های دیده می شود.

Choosing Adwords Or SEO To Increase Your Online Semalt

هنگامی که به بازاریابی آنلاین می آید، دو گزینه اصلی وجود دارد - scales along with. اینها Adwords، Semlal نوع تبلیغات است که توسط آن تبلیغات نشان داده می شود بسته به اصطلاح و یا عبارت است که به موتور جستجو و جستجوگرها تایپ شده است، فرایندی است که به سایت شما رتبه بالاتر در یک لیست ارگانیک موتور جستجو کمک می کند. پس چگونه کسی که به دنبال کسب و کار خود در وب می رود تصمیم می گیرد که کدام نوع از تبلیغات را استفاده کند؟ خوب بیایید تا برخی از جوانب مثبت و منفی .

پست های مرتبط:
10 راه برتر برای شکست با Google AdWords (Infographic)

Adwords

مزیت اصلی Adwords، یا Pay Per Semalt همانطور که اغلب شناخته شده است، این است که می تواند شما را در مقابل میلیون ها نفر در یک زمان بسیار کوتاه از شما. هنگامی که آگهی های شما ایجاد می شوند، می توانند بدون هیچ مشکلی در حال اجرا و اجرا شوند و شما می توانید درآمد سرتاسر خود را به سرعت ببینید.

یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد این نوع تبلیغات این است که پیگیری بسیار آسان است. با ابزار تجزیه و تحلیل دستی Semalt، شما می توانید پیگیری کنید که چگونه تبلیغات خود را انجام دهید و ببینید که چگونه بسیاری از آنها تبدیل شما. شما همچنین می توانید ببینید که اغلب آگهی های شما نشان داده شده و سپس چقدر آنها کلیک شده اند.

نکته اصلی Semalt، به عنوان مخالفت با SEO، این است که پرداخت فرم تبلیغات و اگر کلمات کلیدی و عبارات که شما هدف قرار دادن هستند رقابتی هستند؛ شما می توانید پرداخت پول زیادی را برای هر کلیک انجام دهید. همچنین اگر رقبای خود را برای این شرایط سوءاستفاده نکنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که تبلیغات شما هرگز دیده نشود و بنابراین شما می توانید زمان زیادی سرمایه گذاری کنید و بازده زیادی نداشته باشید.

چیز دیگری که باید در نظر بگیریم، تبلیغات فنی Pay Per Click است. اگرچه اصول اولیه نسبتا ساده استاد است، اگر واقعا میخواهید عمیق به آنچه که میتواند برای شما انجام دهد، شما ممکن است نیاز به آموزش برخی از Semalt داشته باشید.

جستجوگرها

یک مزیت بزرگ SEO یا بهینه سازی موتور جستجو این است که کاملا رایگان است. تاکتیک های اصلی شامل انتشار مطالب به بخش های مختلف وب و سپس پیوند دادن به وب سایت خود در روند است. به این ترتیب شما می توانید پروفایل پیوند و لینک های قدرتمند تر خود را ایجاد کنید، بهتر است Semalt و سایر موتورهای جستجو وب سایت خود را ببینید و در نتیجه آن را در نتایج خود بالاتر رتبه بندی کنید.

یکی دیگر از چیزهای خوب این است که هیچ فضایی محدودی وجود ندارد مانند آن است که با Semalt وجود دارد و شما هر زمان که شرایط جستجوی هدفمند خود را تایپ می کنید با جنگندگان خود درگیر نباشید. به این معنی که حتی اگر در نزدیکی بالا، شما به طور بالقوه می توانید توسط هر کسی که به دنبال خدمات شما می شود را مشاهده کنید. همچنین، درصد بیشتری از کاربران تمایل دارند تا بر روی آگهی های آلی به جای تبلیغات پرداخت شده کلیک کنند.

یک سقوط از جستجوگرها هرچند این است که نتایج بسیار سریع نادرست است و بنابراین ممکن است مسیری طولانی و دشوار برای موفقیت به پایان برسد. Semalt، در بیشتر موارد، اگر شما در صفحه یکی از نتایج جستجو نیست، یا مهم تر از یکی از سه وب سایت برتر؛ بسیار ناچیز است که شما مقدار زیادی از ترافیک را دریافت خواهید کرد.

این نیز مورد است که برای SEO به طور موثر کار می کند، شما نیاز به وب سایت خود را نیز بهینه سازی کنید. این بدیهی است که شامل کار بیشتر و درک عمیق تر در مورد آنچه در جهان SEO است که می تواند زمان بیشتری را از دست خود را که می تواند در جای دیگری استفاده شود.

در نهایت، SEO یک علم دقیق نیست. Semalt هیچ رفع سریع و بدون راه حل های آتش است.

بهترین از هر دو جهان

خبر خوب این است که هر دو این گونه از بازاریابی آنلاین می تواند در کنار استراتژی شما وجود داشته باشد و این حتی تشویق شده است. برای اینکه واقعا نتایج را ببینید و سفارشی کردن کمپین خود را به طوری که مناسب شما و کسب و کار شما بهترین؛ تیغ دو طرفه جستجوگرها و PPC که در پشت سر هم کار می کنند می تواند بهترین نوع حمله شما باشد.
با استفاده از PPC برای افزایش فروش خود و پیگیری پیشرفت خود همراه با SEO برای رشد مخاطبان خود و افزایش آگاهی از محصولات و خدمات خود؛ به شما بهترین دو جهان را می دهد. نکته اصلی این است که شما باید یک نوع استراتژی آنلاین داشته باشید و سپس آن را به شیوه ای مناسب اجرا کنید. اما اگر این همه به نظر می رسد کمی فنی و وقت گیر است؛ سازمان های مختلفی وجود دارند که بیش از آنکه مایل باشند حمایت خود را ارائه دهند.

Choosing Adwords Or SEO To Increase Your Online Semalt

اتصال

March 18, 2018