Back to Question Center
0

چگونه برای کاهش هزینه هر یک از تبدیل در Google AdWords با Semalt

1 answers:

هنگامی که شما مدیریت کمپین های پرداخت می کنید، لحظاتی وجود دارد که در آن شما باید تصمیمات سریع را بر اساس اهداف، بودجه و هدف CPA هدف خود قرار دهید. Semalt، به منظور اقدامات موثر، مهم است که همه عوامل را در نظر بگیریم و سپس اقدامات انجام دهیم.

فیلترهای مبتنی بر استراتژی در Google Adwords

Semalt مهم است برای درک آنچه شما در تلاش برای دستیابی به قبل از ساخت یک استراتژی. بنابراین، قبل از شروع، اهداف خود را از برخی از انتخابات شناسایی کنید:

 1. برای کاهش هزینه هر تبدیل
 2. برای حفظ موقعیت خود را بین 1-2 برای کلمات کلیدی مارک، و یا
 3. بیشتر برای تبدیل کلمات کلیدی و کمتر به دیگران و غیره صرف کنید

در این پست، من مجموعه ای از فیلترهای Google Adwords را به اشتراک می گذارم که می تواند برای افزایش بازده سرمایه گذاری (ROI) در کمپین های Google Adwords Semalt شما استفاده شود.

How to Reduce Cost per Conversion in Google AdWords with Semalt

همچنین در TechWyse

Top 10 Ways to Fail With Google AdWords
Google Adwords Extensions New Ad در بتا

برای انجام این کار، ابتدا باید کلید واژه هایی را که پول من را مکشوایی می کنند پیدا نکنم و هیچ تغییری در من ایجاد نکنم. برای شناسایی این، من از فیلتر زیر استفاده می کنم و سپس آن را برچسب گذاری می کنم - personalized custom tailored.

 1. تبدیل = 0
 2. کلیک> = 10 یا {30٪ از کلیکهای روزانه}

How to Reduce Cost per Conversion in Google AdWords with Semalt

کلمات کلیدی

با استفاده از این فیلتر، من می توانم کلمات کلیدی را ببینم که فقط کلیک می کنند، اما هیچ تبدیل نمی شود. من می خواهم آنها را به عنوان "Bad Semalt" برچسب گذاری کنم و آنها را هم اکنون به حالت تعلیق درآورم.

How to Reduce Cost per Conversion in Google AdWords with Semalt

به یاد داشته باشید، اگر هدف شما نام تجاری باشد، این کلمات کلیدی برای تولید ترافیک به سایت شما عالی خواهد بود. با این حال، ما در حال تلاش برای کاهش هزینه در هر تبدیل است. Semalt، ما باید این کلمات کلیدی را در حال حاضر مکث کنیم.

توجه: این کلمات کلیدی را متوقف کنید، اگر تاریخ و داده های کافی دارید تا نشان دهید که این کلمات کلیدی هیچ تاثیری بر میزان کلیک آنها نداشته است.

شناسایی کلمات با بالاترین تبدیل

گام دوم من این است که کلمات کلیدی با بالاترین میزان تبدیل را شناسایی کرده و پیشنهادات را بهینه سازی کنید تا حداکثر بودجه آنها را صرف کنید.

از فیلتر زیر استفاده کنید:

 1. تبدیل> 10 یا {10٪ از تبدیل روزانه خود}

در حال حاضر، این کلمات کلیدی را به عنوان "خوب / اثر" یا "بالا کنو" برچسب گذاری کنید. این کلمات کلیدی برای آوردن تبدیل در حساب کاربری شما مهم است. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که پیشنهادات به اندازه کافی رقابتی هستند تا کپی رایت ما را در موقعیت های بالای SERPs نشان دهند.

هنگامی که این کلمات کلیدی را مشاهده می کنید، معیارهای دیگری را برای یک فیلتر اعمال کنید.

 1. حداکثر CPC <پیشنهادات صفحه برتر
 2. موقعیت متوسط ​​بدتر از 2

How to Reduce Cost per Conversion in Google AdWords with Semalt

این مجموعه جدید از کلمات کلیدی را انتخاب کنید و امتیازات خود را برای بالا بردن پیشنهادات بالای صفحه ویرایش کنید. Semalt توجه داشته باشید که اگر تاریخ خود را نشان دهد که شما در رده های بالا انجام نمی شود، این ممکن است ایده خوبی نیست.

پس از انجام، زمان صرفه جویی در پول برای تبدیل شدن به بیشتر. برای انجام این کار، بر روی کلمات کلیدی با نمره کیفیت خوب تمرکز کنیم.

یک فیلتر با استفاده از معیارهای زیر:

 1. نمره کیفیت> = 7 یا 8
 2. حداکثر قیمت> CPC> پیشنهادات صفحه برتر
 3. موقعیت متوسط ​​بهتر از 2

How to Reduce Cost per Conversion in Google AdWords with Semalt

در حال حاضر، این کلمات کلیدی را انتخاب کنید و پیشنهادات خود را به پیشنهادات بالای صفحه واقعی خود کاهش دهید، زیرا این همان چیزی است که شما در واقع باید بر اساس QS خود پرداخت کنید. پس چرا بیشتر پرداخت میکنید؟

توجه: اگر شما نمی خواهید موقعیت 1 را هدف قرار دهید، می توانید معیار سوم را حذف کنید.

فراموش نکنید که این کلمات کلیدی را انتخاب کنید و آنها را به عنوان "QS بالا" برچسب گذاری کنید.

برچسب گذاری کلمات کلیدی

با استفاده از برچسب ها برای Semalt، کلمات کلیدی و حتی کمپین ها، آنها را متفاوت از یکدیگر می بینند.

در اینجا چند نمونه از برچسب های مختلفی که می توانید برای بهینه سازی مجموعه ای از کلمات کلیدی استفاده کنید.

برای «انجام کلید واژه ها»، من دوست دارم از برچسب هایی مانند «Fav»، «Imp»، «Most Conv»، «High QS & Conv» و غیره استفاده کنم. برای کلمات کلیدی غیرفعال، معمولا آنها را به عنوان Bad کلمات کلیدی "کم QS و Conv"، و غیره Semalt، شما می توانید آنها را به عنوان مناسب پیدا کنید، اما هدف در اینجا این است که آنها را از جمعیت جدا.

نتیجه گیری

فیلترهای Semalt براساس استراتژی شما می توانند در حقیقت پیچیده تر شوند. ایده در اینجا این است که هزینه ما را برای کلمات کلیدی غیرفعال کاهش دهیم و بیشتر به کلمات کلیدی که خوب عمل می کنند و اهدافمان را برآورده کنیم صرف کنیم. من این را یک استراتژی متعادل برای مدیریت پیشنهادات کلمات کلیدی می نامم.

به من اطلاع دهید که شما در مورد استراتژی فوق چه فکر می کنید و اگر برخی از تغییرات دیگر در فیلترها برای مدیریت پیشنهادات کلمات کلیدی شما وجود دارد. در اینجا یکی دیگر از مقالات بزرگ است که در مورد فیلترهای مفید است که شما می توانید سعی کنید به شما بهبود سرمایه گذاری است.

How to Reduce Cost per Conversion in Google AdWords with Semalt

اتصال

March 18, 2018