Back to Question Center
0

7 نکات متقاعد کننده از Semalt در مورد نحوه اجتناب از گرفتن نرم افزارهای مخرب

1 answers:

اشتباه نخواهد گفت که اینترنت زندگی ما را آسان ساخته است. این یکی از بهترین آثار است و ما را با دوستان و اعضای خانواده ما در سراسر جهان متصل می کند. دسترسی به اطلاعات و ارتباط با مشتریان برای یک تاجر بسیار آسان است. در عین حال، اینترنت برای ما مشکلاتی ایجاد کرده است. به همین دلیل است که بسیاری از هکرها در تمام مدت فعال هستند. آنها تلاش می کنند حساب های شخصی خود را هک کنند و پول شما را سرقت کنند - offerte tutto gonfiabili.

جک میلر، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، دستورالعملی را که باید برای جلوگیری از حملات هکینگ تعریف کرد، تعریف می کند.

1. باز کردن لینک های قابل اعتماد و فقط دانلود

با توجه به اینکه اینترنت با اطلاعات و وب سایت ها غوطه ور است، هر لینک یا پیوست را باز نمی دارد. شما نباید از وب سایت های مشکوک و بزرگسال بازدید کنید زیرا ممکن است حاوی ویروس ها و نرم افزارهای مخرب باشند. در عین حال، شما نباید نرم افزار را از منابع مشکوک دانلود کنید. همچنین برای جلوگیری از فایل های غیر قانونی و پیوست های ایمیل مهم است. اگر نمی توانید از این موارد اجتناب کنید، توصیه می کنیم یک نرم افزار قدرتمند آنتی ویروس را نصب کنید و یک بار در یک روز سیستم خود را اسکن کنید. شما همچنین می توانید پلاگین های مرورگر مانند Web of Trust (WOT) را امتحان کنید.

2. HTML را در ایمیلها غیرفعال کنید

یکی از رایج ترین شیوه های پخش ویروس ها و بدافزار ها از طریق ایمیل است. در واقع، هکرها تعداد زیادی از ایمیل های مخرب را به قربانیان ارسال می کنند. این ایمیل ها اسکریپت های HTML خودکار را برای جذب بیشتر و بیشتر افراد اجرا می کنند. بنابراین مهم است که HTML را در ایمیل ها خاموش کنید تا محتوای مخرب نمایش داده نشود.

3. باز کردن ایمیل های ناخواسته ایمیل را باز نکنید

شما نباید ایمیل ها و پیوست های ناخواسته را باز کنید..اکثر هکرها ایمیل های جذاب ارسال می کنند و سعی می کنند بیشتر و بیشتر افراد را جذب کنند. تقریبا تمام مشتریان ایمیل وب اسکن پیوست ها را قبل از اجازه دادن به کاربران برای باز کردن آنها. در عین حال، تعداد زیادی از مشتریان ایمیل دسکتاپ با خدمات خودکار اسکن بدافزار ارائه می شوند.

4. درک چگونگی کارهای کلاهبرداری و فیشینگ

شما باید درک کنید که چگونه حملات فیشینگ و کلاهبرداریها کار می کنند. آنها ممکن است پشت اطلاعیه های توییتر یا نمایه های فیس بوک پنهان شوند. برخی از آنها در ایمیل شما حضور دارند: همه آنها جعلی هستند. شما نباید لینکهایی را که مطمئن نیستید دنبال کنید. در عین حال، شما نباید جزئیات بانکی یا شماره کارت اعتباری خود را با افراد ناشناس در اینترنت به اشتراک بگذارید. هکرها می توانند اطلاعات مخفی و رمز عبور شما را سرقت کنند. آنها همچنین می توانند با استفاده از اطلاعات شخصی شما پول را از یک بانک به دیگری انتقال دهند. فیس بوک و توییتر اطلاعیه های غیر قانونی را ارسال نمی کنند. اگر کسی از طریق این سیستم عامل با شما تماس بگیرد، نباید اطلاعات خود را با آنها به اشتراک بگذارید

5. از طریق تاکتیک های ترسناک نباشید

بهترین تلاش خود را برای جلوگیری از تاکتیک های ترساندن که در همه جا در اینترنت، در تمام اشکال و اشکال وجود دارد. شما نباید از نرم افزار ضد تروجان، ضد ویروس و ضد جاسوس افزار از وبسایت ها یا منابع ناشناخته نصب کنید. اگر از هیچ چیز مطمئن نیستید بهتر است آن را امتحان نکنید. شما باید از طریق MakeUseOf بهترین ویندوز و لینوکس نرم افزار صفحات برای دانستن بیشتر در مورد این چیز. امروزه هکرها با شماره تلفن همراه خود تماس می گیرند و از آنها می خواهند برخی از نرم افزارها و ابزارها را نصب کنند.

6. اسکن درایو های خارجی شما را به کامپیوتر شما

اگر درایوهای خارجی مانند USB یا دی وی دی را وصل کنید، مطمئن شوید که از ویروس ها و بدافزارها آزاد است. شما می توانید یک نرم افزار آنتی ویروس یا نرم افزار ضد تروجان نصب کنید تا ایمن در اینترنت بمانید. شما همچنین می توانید با مراجعه به «کامپیوتر من» و «اسکن فایل های انتخاب شده» دیسک را اسکن کنید.

7 هنگام نصب نرم افزار توجه

در اغلب موارد، نرم افزار و ابزار ضد ویروس همراه با نصب اختیاری مانند ویژگی های اضافی، برنامه ها و نوار ابزار همراه است. بهتر است از همه این برنامه ها اجتناب کنید زیرا ممکن است چیزهای مخربی داشته باشند. در عوض، شما باید برای نصب سفارشی را انتخاب کنید و تمامی مواردی را که آشنا نیستید، انتخاب کنید.

November 28, 2017