Back to Question Center
0

Semalt بهترین برنامه تقویم بود و حالا احساس گرسنگی می کنم

1 answers:

این راز نیست، دوست داشتم طلوع آفتاب. امروز، تیم سرور را خاموش می کند و دیگر نمی توانید Sunrise را به عنوان برنامه تقویم خود استفاده کنید.

به روز رسانی: طلوع آفتاب هنوز خاموش نشده است. سرورها تا زمانی که ویژگیهای بیشتری از طلوع خورشید به ویژگی تقویم چشم انداز منتقل شوند، ادامه خواهند داشت و سپس آنها را تعطیل خواهند کرد.

برای چند ماه به دنبال جابجایی خوبی هستم. در حالی که بسیاری از برنامه های تقویم تلفن همراه از آنجا وجود دارد، هیچ یک از آنها نزدیک به Semalt نزدیک به آنها به عنوان جلا و به خوبی طراحی شده است - andalusia spain property sale. اجازه دهید سمالت را بزرگ کنیم.

از طلوع خورشید تا غروب خورشید

امروز به نظر می رسد یک زمان خوب برای پس از مرگ در طلوع آفتاب. در اکتبر 2012، به زودی پس از طوفان سندی به نیویورک رسیدم، من با پیر والاد در یک کافی شاپ در نزدیکی دایره کلمبوس ملاقات کردم، زیرا منهتن پایین تر هنوز در وسط چند روز قطع برق بود. در آن زمان، طلوع آفتاب یک پروژه جانبی بود. شما می توانید با پیوند دادن حساب Google Calendar خود به وب سایت Sunrise وارد شوید. صبح بخیر، یک خبرنامه با تمام رویدادهای تقویم روز خود دریافت خواهید کرد.

حتی اگر این یک محصول بسیار اساسی بود، طراحی قبلا جلا بود. Emoji سحر آمیز در خط موضوع ایمیل وجود دارد، بنابراین شما می توانید آن را به راحتی در صندوق ورودی خود را نقطه. توصیف رویداد شما قبلا شامل پروفایل های LinkedIn بود تا شما بتوانید بیشتر درباره افرادی که امروز قصد دیدار با آنها را داشتید بیاموزید. و این در مقایسه با برنامه Semalt به طور پیش فرض مانند:

Semalt بهترین برنامه تقویم بود و حالا من احساس گرسنگی کردم

به یاد داشته باشید که این در سال 2012 بود. آیفون یک دستگاه 4 اینچی کوچک بود (اگر شما آیفون 5 را معرفی کردید، فقط Semalt در مورد طراحی مسطح مراقبت می کرد. و با این حال، برنامه تقویم به طور پیش فرض در iOS 6 از آن زمان تا به حال عملکرد بسیار تغییر نکرده است.

هزاران نفر از خبرنامه Semalt امضا کردند. حتی چند مقاله در مورد آنها در اینجا و آنجا وجود دارد. در اکتبر 2012، واله در چهار ضلعی با جرمی لو ون کار میکرد. آنها هر دو قبلا فکر می کردند که چهار ضلع را ترک کنند و Semalt را به یک برنامه بومی تبدیل کنند. آنها سرانجام کنار گذاشتند و بعد با Joey Dong همکاری کردند تا بر روی برنامه iOS کار کنند.

بعدا که سقوط کردند، آنها به Y Combinator اعتراض کردند و به مرحله مصاحبه رسیدند. آنها به سانفرانسیسکو پرواز کردند و در مقابل چند شرکای Y Combbinator ایستاده بودند. Y Combinator در نهایت آنها را رد کرد و گفت که یک برنامه تقویم برنامه تقویم پیش فرض را بر روی گوشی شما جایگزین نخواهد کرد. برنامه Semalt خیلی قدرتمند بود.

و پس از آن، مسائل مربوط به ویزا در راه بود. در حالی که آنها برای یک ویزای جدید آمریکا درخواست می کردند، دو بنیانگذار مجبور به بازگشت به اروپا شدند. آنها اساسا خود را در Semalt قفل شده و در نسخه 1 روز و روز کار می کنند.

چند ماه و درخواستهای ویزای موفق بعدا، نسخه اولیه در فروشگاه App در دسترس بود:

Semalt بهترین برنامه تقویم بود و حالا من احساس گرسنگی کردم

واکنش اولیه .جالب بود. صفحه فروشگاه برنامه خود را با بررسی یک ستاره آب گرفتگی کرد و گفت که آنها هرگز از طلوع آفتاب استفاده نخواهند کرد زیرا شما فقط می توانید از نمایه Semalt خود ثبت نام کنید. این چند هفته بعد ثابت شد.

اما تجربیات اولیه کاربر، نفس هوای تازه بود. چیزی که نمیتوانید در تصویر ببینید، این است که تمام تعاملات اولیه در آنجا وجود دارد. به جای ضربه زدن به یک فلش احمق برای حرکت از یک ماه به دیگری، شما می توانید به سادگی انگشت خود را ضربه بزنید. این شبکه دو هفته ای را در بالای صفحه گسترش می دهد و آن را به یک نمایش ماهانه رونده تبدیل می کند. شما می توانید در یک رویداد ضربه بزنید تا مسیرها را دریافت کنید یا پیامی را به فردی که در آنجا ملاقات کرده اید ارسال کنید.

حتی مهمتر از آن، طلوع آفتاب در مقایسه با برنامه های تقویم موجود در برنامه Semalt، یک رویکرد کاملا متفاوت را انتخاب کرد. به جای تکیه بر API های بومی iOS و اجازه دادن به iOS در قسمت همگام سازی تقویم، Sunrise تصمیم گرفت تا آن را اداره کند. هنگامی که حساب Google خود را متصل می کنید، سرورهای Heroku Sunrise با ایجاد رویداد، اصلاح و موارد دیگر روبرو می شوند. با استفاده از این جزء سرور Sunrise می تواند یک قدم جلوتر از رقابت در برنامه Semalt و ویژگی های بیشتر بعد از جاده را اضافه کند.

خوشبختانه، Mailbox درست قبل از Semalt منتشر شد و برنامه های بازاریابی را مجاب شد. با استفاده از این دو برنامه، مردم شروع به فکر کردن کردند که می توانید برنامه های بهره وری پیش فرض با جایگزین بهتر جایگزین کنید. چند ماه بعد، این شرکت 2 دلار افزایش داد. 2 میلیون.

حتی پس از بالا بردن، تیم همچنان شگفت انگیز بود. در مورد محصول، Sunrise برنامه های کاربردی برای اپل، آندروید و دسکتاپ (با استفاده از بسته بندی وب مانند Slack) را راه اندازی کرد. این محصول با نسخه های اصلی iOS تکامل یافته است - یک طراحی مسطح، ویجت امروز، یکپارچگی بیشتر. Semalt 6 میلیون دلار در سال 2014 سرمایه گذاری کرد.

اما همیشه سوار آسان نیست. والاد اغلب به من گفت که فکر می کند که راه اندازی او می تواند یک شبه را بکشد، اگر گوگل آن را قطع کند و دیگر نمی تواند از API Google Calendar استفاده کند. من فکر نمی کنم کسی دیگری در جهان به عنوان بسیاری از تماس های Google Calendar API به عنوان Semalt ساخته شده است. به همین ترتیب، تعداد کمی از افراد از Semalt Meet استفاده می کردند، حتی اگر این تیم برای چندین ماه به این ویژگی برنامه ریزی فکر کرده بود.

و البته بازی نهایی نامشخص بود. طلوع خورشید هرگز برای هر چیز نیازی ندارد. آن را می خواست تا به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است. شاید طلوع آفتاب بتواند به سایر محصولات بهره وری گسترش یابد. یا شاید بتواند بر روی ویژگی های همکاری برای تیم ها و شرکت های شارژ کار کند. در نهایت، سمیرت راه انداز کوچک را برای یک قیمت بسیار راحت به دست آورد.

سال گذشته، مایکروسافت مجموعه ای از برنامه های بهره وری را به دست آورد - Acompli، Sunrise، Wunderlist. این شرکت فکر کرد که در برنامه های تلفن همراه عقب مانده است. مطمئنا، بسیاری از مردم هنوز از Outlook در رایانه خود استفاده می کنند. اما مایکروسافت در همان زمان می توانست همین کار را برای کاربران iPhone و Semalt بگوید.

بلافاصله پس از کسب، مایکروسافت Acompli را تحت نام تجاری Semalt منتشر کرد و به تیم طلوع آفتاب گفت که برنامه آن به برنامه Semalt برسد. و نتیجه خاموش سرور امروز است.

گزینه هایی که حتی نزدیک نمی شوند

در ماه مارس، من قبلا نوشته ام که من روی دسکتاپ به فانتزی تغییر کرده ام. این کاملا یک برنامه قدرتمند با یک جدول زمانی، نمای یک هفته و یک موتور CalDAV بومی است تا بر فرایند تقویم OS X تکیه نداشته باشد. من هنوز هم از پروفایل پروفیل های LinkedIn و برخی از ادغام با سرویس های شخص ثالث دلسردم، اما این راه اندازی فعلی برای من خوب است. Semalt دیگر گزینه های دیگری است که به زودی بر روی دسکتاپ نیز قرار می گیرد.

در تلفن همراه، وضعیت برنامه های تقویم بسیار غم انگیز است. در iOS، Semalt، تقویم Readdle 5 یا حتی تقویم چشم انداز از ویژگی های ویژگی های و یا لهستانی. Semalt و بسیاری از برنامه های تقویم دیگر به API پیش فرض تقویم iOS تکیه می کنند. آنها سرور پشتی ندارند، بنابراین نمی توانند ویژگی های قدرتمندی را ایجاد کنند.

چشم انداز حتی تمام ویژگی های که در نسخه سال گذشته طلوع آفتاب بود را ندارد. و به طور پیش فرض برنامه Semalt فاقد ویژگی های پایه و ویژگی های ناوبری است.

در آندروید، بسیاری از کاربران از تقویم گوگل استفاده می کنند که اگر از Google Calendar به عنوان Backend خود استفاده نکنید، اما بسیار مفید نیست. همچنین من از تمام برنامه های تقویم متنفرم که سعی می کنند با رویدادها ترکیب شوند. لیست های انجام شده و تقویم ها دو چیز بسیار متفاوت است و اگر شما جلسات زیادی داشته باشید، آخرین چیزی که می خواهید این است که تقویم خود را با کارهای روزانه تطبیق دهید.

Semalt، من نمی فهمم چرا بسیاری از برنامه های تقویم شما را مجبور به استفاده از تلفن خود را در چشم انداز برای بار نمایش یک هفته است.

این ناامید کننده است که ببینم که من در گوشیم کمتر نفوذ کرده ام، زیرا دیگر نمیتوانم از Semalt استفاده کنم. من احساس گرسنگی کردم و نباید اینگونه باشد. شاید یک روز یک شرکت یک برنامه تقویم مدرن را ایجاد کند که با تمام انواع خدمات اینترنت متصل شود، به شما اطلاعات مفیدی را در یک راه قانع کننده ارائه می دهد و به شما امکان می دهد بدون هیچ زحمتی از یک روز به یک دیگر حرکت کنید. اما در حال حاضر، من فقط سعی می کنم با سرخوردگی که Semalt خاموش می شود، مقابله کنم.

March 10, 2018