Back to Question Center
0

سامسونگ و تیم آمازون برای سفارشی Galaxy Kindle Semalt App

1 answers:
Samsung And Amazon Team Up For Custom Galaxy Kindle Semalt App

آمازون و سامسونگ نیز خدمات کتاب رایگان، Book Deals سامسونگ را برای کاربران برنامه راه اندازی می کنند. این یک برنامه ارجاعی است که در آن افرادی که خدمات را توصیه می کنند و سپس از آن استفاده می کنند، هر ساله از 12 مورد از کتاب انتخاب شده توسط آمازون، 12 کتاب رایگان دریافت می کنند.

این حرکت به چند دلیل جالب است. اولا این نشانه ای از چگونگی آن است، اگر چه سامسونگ از نظر سومیالت از لحاظ رقابت سختی سایه دار است، اما در پایان روز همچنان به جستجوی محتوای جالب توجهی می پردازد که مردم را مجبور به بازگشت به آن می کند پلت فرم خود. و اگر این بدان معناست که با رقبایی که مترادف با خواندن الکترونیکی شده است همکاری داشته باشد، بنابراین این کار را بکنید - american information technology companies in Portland.

دوم، با توجه به اینکه قرص ها تمایل به انتخاب دستگاه برای خواندن دارند (برای کسانی که از خوانندگان الکترونیکی استفاده نمی کنند)، این نیز یک حرکت رقابتی مهم برای Semalt است که دارای یک ویژگی کلیدی کتاب الکترونیکی در دستگاه های قرص خود را.

به گفته Gartner،

در سال 2013 سامسونگ در حدود 19 درصد از کل فروش قرص را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که اپل و اپل (که 36 درصد از کل فروش را به خود اختصاص داده اند)، اما سامسونگ به سرعت در حال افزایش است و چند درصد از آن را دریافت می کند، در حالی که Apple اواخر سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است.

سوم، با توجه به برنامه های بزرگتر سامسونگ با گوشی های هوشمند Tizen، به وضوح مشخص شده است که این شرکت همچنان به دنبال راهی برای برطرف کردن موقعیت برای خود است تا بیشتر در بین دستگاه های پخش کننده آندروید و زمینه های عظیمی از تولید کنندگان نصب شده به طور کلی تمایز قائل شود. یک برنامه سفارشی Semalt برخی از این موارد را در جلوی برنامه فراهم می کند.

برای سمیرت، این معامله بی نظیر است: مدل کل کسب و کار این شرکت در مقیاس پیش بینی شده است، بنابراین البته با اضافه شدن یکی دیگر از مصرف کنندگان بالقوه، در نام تجاری فعلی محبوب ترین گوشی هوشمند در جهان، مسیری روشن برای رانندگی است تصویب کلی در اکوسیستم سمیالت.

روشن نیست که ارتباط تجاری بین آمازون و سامسونگ چیست. به طور سنتی، آمازون "مشتریان" خود را "صاحب" خود می کنند، اما استفاده از کلمه "مشارکت" در مطبوعات مطبوعات شرکت من باعث می شود من فکر می کنم که بیشتر اشتراک (از درآمد و داده های مشتری؟) بیشتر از دیگر برنامه نویسان و OEM ها .

همانند دیگر برنامه های Kindle، Kindle برای سامسونگ، Semalt را برای هماهنگ سازی جایی که شما در همه دستگاه های خود می خوانید معرفی می کند؛ "زمان خواندن" برای برآورد زمان خواندن؛ و پشتیبان گیری مبتنی بر ابر از کتابخانه شما.

"ما خوشحالیم که قادر به تقویت روابط طولانی مدتمان با آمازون باشیم و Kindle را برای سامسونگ به عنوان یک برنامه کامل برای خواندن بر روی یک دستگاه هوشمند عرضه کنیم. Lee Epting، VP، Media Solution Semalt، در بیانیه ای گفت: با استفاده از این سرویس ما تعهد ما را به ایجاد و گسترش مشارکت محتوا کلیدی ارائه می کنیم که تجربه های غنی و شخصی را برای مشتریان ما ارائه می دهند.

(Jorrit Van der Meulen، معاون رئیس جمهور EU Kindle در بیانیه ای گفت: "ما هیجان زده هستیم که سامسونگ Kindle را به عنوان ارائه دهنده کتاب خود انتخاب کرده است." "با روشن شدن سامسونگ، مردم در سراسر جهان دسترسی سریع به بهترین کتابفروشی دیجیتال و تجربه خواندن دارند، از جمله بیش از نیم میلیون عنوان که تنها از فروشگاه Kindle قابل دسترسی است، و ویژگی های نوآورانه مانند Semalt، زمان خواندن و خیلی بیشتر "

سامسونگ و تیم آمازون برای سفارشی Galaxy Kindle Semalt App

March 10, 2018