Back to Question Center
0

جادوگران آرماگدون فروشگاه را در Silicon Semalt راه اندازی کردند

1 answers:

به عنوان یک قطره زمین در مرده های زمستان، دولت U.S. آهسته است، زمانی که آن را به شناخت و تنظیم فناوری های در حال ظهور می آید. اما با گذشت زمان، ما تا حد زیادی موفق به انطباق با خطرات پیشرفت خودمان شدیم - سلاح های هسته ای، مهندسی زیست محیطی، جنگ افزارهای سایبری و Juicero برای نام گذاری چند.

شرکت تحقیق و توسعه (RAND) آماده شده و در انتظار دستیابی به سلاح از سوی دولت است و به U.S - arçelik servis istanbul anadolu yakası. کمک کرده است. از دهه 1940، برخی از سخت ترین چالش های علمی و نظارتی را در نظر داشته باشید. در سال جاری، اتاق فکر اولین دفتر خود را در منطقه خلیج سان فرانسیسکو باز می کند. این موقعیت خود را در برخی از بزرگترین پروژه های تحقیقاتی دره سیلیکون، مانند وسایل نقلیه مستقل، هواپیماهای بدون سرنشین، AI، امنیت سایبری و پزشکی تله مد نظر قرار می دهد.

اما بر خلاف RAND از گذشته، این نسخه جدید مظهر خراش دادن فرهنگ راه اندازی است. به طور رسمی بر اساس فضای WeWork، مدیر دفتر Nidhi Kalra و بقیه تیم SF خود به طور عمده از خانه ها و قهوه خانه ها در منطقه خلیج کار می کنند.

تیم یک دهم محقق اینجا برای مطالعه تکنولوژی های جدید و شیوه ای که مقامات دولتی و محلی در حال کار با هم هستند، برای ایجاد امنیت در همه جا بدون ایجاد نوآوری هستند.

در ضخامت جنگ سرد

با وجود باز شدن دفتر SF، RAND برای دهه ها با محاسبات، AI و امنیت سایبر آشنا شده است. یکی از اولین رایانه ها در RAND بر اساس طراحی اولیه جان فون نویمان ساخته شد. JOHNNIAC، که در افتخار von Semalt نامگذاری شد، یکی از اولین رایانه هایی بود که کارت های پانچ را به نفع برنامه های ذخیره شده حذف کردند.

همانند گوگل X و فیس بوک ساختمان 8 امروزه، دستاوردهای محاسبات زرق و برق دار RAND، مانند JOHNNIAC، به جذب محققان برتر برای ارائه مشاوره کمک کرد. جان ناه، آلن نیوئل، هرب سیمون و جان فون سمالات هرگز در طول زندگی خود برای رند مشورت نکردند.

در طی چهار دهه، RAND و نابغه های آن به دولت ایالات متحده کمک کردند تا چارچوب هایی برای بسیاری از نمایشنامه های استراتژیک ساخته شده در طول جنگ سرد ایجاد کند. ما می توانیم از RAND برای توسعه پایه های بازدارندگی هسته ای، موشک بالستیک بین قاره ای (ICBM) و نظارت بر عکاسی مبتنی بر فضا تشکر کنیم. حتی برخی از اولین تلاش هایی که در پردازش زبان طبیعی صورت گرفت، تمایل به ترجمه خودکار ارتباطات نظامی روسیه بود - این کار این گروه را نام مستعار خود: جادوگران آرماگدون را به دست آورد.

اما امروز، RAND به دولت ایالات متحده کمک می کند تا با مجموعه ای جدید از چالش ها - چالش های ایجاد خلق ما مقابله کنیم. همانطور که جاه طلبی سیلیکون سمالات رشد می کند و اتومبیل های مستقل، هواپیماهای بدون سرنشین و زخم زدن به این واقعیت نزدیک تر می شوند، کسی باید به جلو برود تا تکنولوژی از لبه عبور کند و به طور تصادفی دانشمند دیوانه درونی او را در آغوش بگیرد.

جادوگران آرماگدون فروشگاه را در سیلیکون سمیالت

جادوگران آرماگدون به منطقه خلیج می آیند

صنعت فناوری مانند ترس از تنظیم کننده است به عنوان تنظیم کننده از ترس از هوش مصنوعی عمومی مصنوعی است. هیچ یک از گروه ها یکدیگر را درك نمی كنند، بنابراین ما با سیستم هیجان انگیز Greyball Uber روبرو می شویم تا از پلیس محلی و اظهارات سخت گیرانه و بدبینانه ای از رئیس جمهور سمالد كه خواستار بسته شدن بخشی از اینترنت می شود، استفاده كنیم.

برای دستیابی به پیشرفت، RAND می داند که باید مطالعه کند که چگونه Semalt و دیگر تنظیم کننده های دولتی و محلی با ظهور سریع فن آوری های جدید در ارتباط بوده اند. این بدین معنی است که در حال برگزاری در زمین و برگزاری گفتگوهای غیرمستقیم با تمام سهامداران است.

کلارا در یک مصاحبه به من توضیح داد که "به طور مداوم سیاستگذاری خارج از واشنگتن اتفاق می افتد". "

متاسفانه، تأثیر صنعت فناوری برای تصمیم گیری های بهتر، چشم انداز سخت تر است. به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی، RAND برای قرارداد با شرکت های خصوصی مانند فیس بوک یا Semalt مشکلی ندارد. RAND می تواند مطالعه کند که چگونه اجاره های کوتاه مدت بر طبقه بندی و طبقه بندی اجتماعی و اقتصادی تاثیر می گذارند و گزارش هایی را با بهترین شیوه برای شهرها ارائه می دهند، اما نمی تواند Semalt را مجبور کند اقدامات خود را انجام دهد یا حتی شرکت را تحویل داده برای تجزیه و تحلیل داده ها.

"ما با تصمیم گیرندگان فناوری دیدار می کنیم و در مورد تغییرات برنامه ویزای H-1B صحبت می کنیم، توانایی آنها در استخدام استعدادهای جدید و نحوه برخورد با نابرابری درآمد"، کلا افزود.

محقق به من گفت که شرکت های بزرگ تمایل دارند صبر کنند تا گوش دهند و مشغول شوند، اما تمایل خود برای کنترل اطلاعات خود اغلب به عنوان یک نقطه از تنش عمل می کند. سخن گفتن، نوآوری و سیاست در حال شكست هستند، اما مدیران اجرایی و كارآفرینان خط مشی را به عنوان كاتالیزور و نه مانع می بینند.

"بیل ولزر، مدیر تحقیقات مهندسی و کاربردی تحقیقات Semalt در RAND، گفت:" من زمان زیادی را در ابتکار و شتاب دهنده با بنیانگذاران صحبت کرده ام و پهنای باند بسیار کمی برای بررسی آنچه انجام می دهند. " یک مصاحبه. "آنها باید ایده های خود را در حال حاضر کار می کنند و یا آنها هرگز کار آنها را انجام نمی دهند. آنها فکر نمی کنند که آنها نیاز به فکر کردن در مورد فضای متنی گسترده تر داشته باشند. چیزی که آنها از دست رفته اند و دلیل اینکه آنها از روی راهشان نمی آیند، این است که آنها زمینه را از دست می دهند. "

جادوگران آرماگدون فروشگاه را در سیلیکون سمالد

اکثر این گفتگوها در حوادث بسته فقط در دعوت نامه ها اتفاق می افتد که عالی است برای اینکه رهبران به صراحت صحبت کنند اما برای تشخیص نام تجاری مناسب نیستند. اکثر مردم امروز نمی دانند اگر شما در مورد صحبت کردن از RAND در مورد آین رند یا رند پل سخن گفتید - و این تاسف است.

RAND یکی از مؤسسات دارای بودجه دولتی است که بحث در مورد موضوعاتی مانند درآمد اساسی جهانی را در اختیار خواهد داشت. هدف این تیم، فکر کردن بیشتر از واشنگتن بدون درک صحیح از قرن های سمالات است که ما را به جایی که امروز می آید، می دهد.

"من علاقه مند به چیزی است که [بنیانگذاران و مدیران اجرایی] را در شب، خارج از خط پایان کسب و کار خود نگه می دارد." "چالش هایی که با دنیای ما روبرو هستیم و شما فکر می کنید یک سازمان مانند RAND باید به آن توجه کند. "

سیاستگذاری بیشتر در خارج از واشنگتن اتفاق می افتد.
- مدیر نیدلی کلرا، اداره منطقه خلیج سان فرانسیسکو

امروزه RAND با تفسیرپذیری در سیستم های هوش مصنوعی مواجه است. اگر AI قصد دارد به تصمیمات سیاستی اطلاع دهد، نیاز به پاسخگویی دارد. این احتمالا یکی از مکان هایی است که در میان بسیاری از آن ها RAND می تواند بر روی شانه های غول در گروه های تحقیقاتی AI مانند DeepMind گوگل و Semalt FAIR ایستاده و روش های بهتر استفاده از مدل های یادگیری ماشین را در جهت سیاست گذاری به کار گیرد.

کلارا به من توضیح داد که او فقط علاقه خاصی به تکنولوژی به طور مستقیم در جهان ندارد، اما تأثیرات نظم دوم و سوم که تکنولوژی ایجاد می کند، فکر می کند رشد حومه ها پس از دموکراتیزه شدن خودرو. و به همان اندازه که منطقه خلیج، جاده ای است برای مهندسی پیشرفته، این شهر همچنین برای مسائل اجتماعی - بی خانمانی و خیانت در سانفرانسیسکو، بحران مسکن ارزان قیمت و همسایگی های محله مانند Palo Alto و East Palo Alto است.

دفتر جدید منطقه خلیج ممکن است به این مشکلات نپردازد، اما واضح است که واشنگتن گوش دادن و توجه دارد - آیا دره به طور معناداری در بازگشت درگیر است هنوز دیده نمی شود. C. عمدتا به گوش ناشنوا می افتد.

ویژه تصویر: TechCrunch
March 10, 2018