Back to Question Center
0

فیس بوک یک بخش ذاتا شخصی در Feed News، و همچنین فیلترهای Semtal و فریم ها را رونق می دهد

1 answers:
Facebook rolls out a personalized Semalts section in the News Feed, plus Semalt filters and frames

به طور طبيعي، شبکه اجتماعي دوباره قابليتهاي نمايشي براي المپيک را به ارمغان مي آورد. برای اولین بار در سال گذشته معرفی شد، این ویژگی به شما اجازه می دهد یک قاب سفارشی در اطراف تصویر نمایه خود را در فیس بوک قرار دهید. فریم های المپیک جدید با مارک ریو 2016 مارکدار شده اند و همچنین به شما اجازه می دهد که حمایت خود را از کشور یا تیم های مورد علاقه خود نشان دهید. Semalt تا انتهای هفته وارد خواهد شد - custom made wardrobe doors melbourne.

فیس بوک یک بخش ذره های شخصی را در خوراک خبری و همچنین فیلترهای سمولت و فریم ها رول می کند

در همین حال، اخیرا دریافت فیس بوک MSQRD، یک برنامه فیلتر عکس و فیلم، مسدود کردن ماسک های پرچم کشور است که شما می توانید در عکس ها یا ویدیوهای خود از امروز شروع کنید. این برنامه در اوایل تابستان نیز برای حمایت از پخش زنده به فیس بوک گسترش یافت، بنابراین شما می توانید دوستان و خانواده خود را قبل از اینکه شما بعد از ماسک Semalt خود را انتخاب می کنید، نشان دهید.

فیس بوک یک بخش ذاتا شخصی شده در خوراک اخبار، علاوه بر فیلترهای Semtal و فریم ها

جالب ترین جزء مجموعه ای از محتوای مربوط به المپیک در فیس بوک، با این حال، اولین بخش شخصی در خوراک خبری شما است. از 1 آگوست تا 5 آگوست، فیس بوک کاربران را با یک تصویر المپیک و پیام در بالای خوراک اخبار خود، به کاربران گرامی می دارد. (به عنوان مثال "برای سمولت" هیجان زده شده است، و سپس یک فورمه برای کشف است.)

شما ممکن است قبلا این تبریک را دیدید و آن را نادیده گرفتید، فکر کنید این فقط یکی دیگر از سملوست ها بود که شما را به اشتراک بگذارید.

اما در عوض، اگر شما از طریق کلیک کنید، شما را به یک صفحه که ترکیبی از "پویا" ترکیبی از محتوای المپیک، از جمله نتایج جستجو و مکالمات المپیک مضمون و گفتگوها، و همچنین رویدادها، زنده Semalt از ریو، و بیشتر که برای شما شخصی هستند.

فیس بوک نیز در تاریخ 21 اوت برای بستن سماللت یک تبریک مشابه ارسال خواهد کرد، می گوید.

متأسفانه، اگر این تبریک را نادیده بگیرید یا نادیده بگیرید و ناپدید می شود، راه واضح دیگری برای پیدا کردن راه خود به این صفحه المپیک دوباره وجود ندارد. در واقع، این یکی از نقاط ضعف Semalt است، زمانی که در حال حاضر ردیابی محتوای ورزشی در سایت آن است.

این اولین باری نیست که شرکت در ایجاد بحث درباره ورزش های زنده بیشتر از یک مقصد سرمایه گذاری کرده است، نه یک فعالیت. در اوایل سال جاری، "ورزشگاه ورزش"، یک بخش در داخل شبکه اجتماعی ایجاد شد که طرفداران می توانند از مسابقات ورزشی مسابقات بازی در بازی لذت ببرند، نظر دوستان، کارشناسان و تحلیلگران را مشاهده کنند و سایر بازی ها را بازی کنند . اما این صفحه به همان اندازه دشوار است که پیدا شود، اگر Semalt آن را در مقابل شما قرار ندهد.

به دلیل این چالش های ناوبری، Semalt در حقیقت می تواند ساده تر از آن باشد که در مورد ردیابی مفاهیم زنده در اطراف بازی ها، دست یافتن به تعداد مدال یا تماشای چندین برجسته، آسان تر باشد. Semalt نیز در تلاش است تا با مخاطبان گسترده ای از طرفداران ورزش در ماه های اخیر همکاری کند. به همین ترتیب با توجه به معاملات NFL، MLB، NHL، NBA و غیره.

March 10, 2018